YAZIK

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YAZIK

İleti fabia_2008 » 07 Şub 2008, 00:14

Bugün biraz dolaştım gerçekten yavaş yavaş SKODA fazlalaşıyor ama biraz reklam sorunu var çok sinirleniyorum TÜRKİYE'de hiç reklam yapmıyor SKODA.Bugün belki istemediğim kadar SKODA araç gördüm biraz daha reklam yapsa gerçekten ikinci el pazarı sırf SKODA dolar ama yok yok yok bu konuda çok sinirliyim SKODA'yaAngryAngryAngryAngryAngry 

fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 07 Şub 2008, 00:18

Auto Show dergisinde(2007 kataloğu) satışta VW birinci,Skoda sonuncu.Bence normal.Düşünsenize markanız (VW)zaten ilk sırada bünyenizdeki Skoda veya Seat satsa ne olur, satmasa ne olur?Bence mantık bu..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti OKTAVİACI » 07 Şub 2008, 00:42

bu skodanın şirket stratejisi reklama ayırdığı payı azaltıp araç fiyatlarına bunu yansıtmak ama ne kadar doğru tartışılr tabiki devir reklam devri araç üreticilerinden reklama en çok pay ayıran huyundai markası fakat fazla reklamda pek fayda etmiyor anlaşılan.Skodanın reklamları çok azda olsa ntv de çıkar bide süper lig röportaj  panolarında görüyoruz az ama reklamsız elde ettiği başarı zaten yetiyor skodaya çünkü reklam ürünü satmak için yapılan bir iştir zaten skodanın türkiyeye ayırdığı araç sayısı kısıtlı bu kısıtlı sayıyı nasıl olsa satıyor neden reklama para versin ki ekstradan.Skodanın reklamı ürettiği araçlar ama fabrika üretim kapasitesini genişletince ve türkiyeye gelen araç sayısı artınca elbetteki reklamlarıda artacak....

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti ali » 07 Şub 2008, 01:17

türkiye pazarına yeterince önem vermiyor skoda. sattığı kadar diyor.  belki üretimi ancak o kadar yetiyor. belki de rekabet edemeyeceğini düşünüyor. nedenini bilemeyiz ama halinden memnun gibi skoda.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 07 Şub 2008, 01:21

Aman bana ne skodadan...

adamlar ne reklam biliyor, ne müşteri memnuyeti biliyorlar, ne değer veriyorlar.

ben yazın araba almayı düşünüyorum kısmetse ve kessinlikle skoda almayacam. Ha skoda sanki bana bayılıyor mu, hayır elbette...

ama memnun değilim at hırsızı gibi tiplerden...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ali » 07 Şub 2008, 01:27

[quote="hakanerdogan"]Aman bana ne skodadan...

adamlar ne reklam biliyor, ne müşteri memnuyeti biliyorlar, ne değer veriyorlar.

ben yazın araba almayı düşünüyorum kısmetse ve kessinlikle skoda almayacam. Ha skoda sanki bana bayılıyor mu, hayır elbette...

[/QUOTE]

biz seni skoda sever diye bilirdik.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 07 Şub 2008, 01:32

[quote="fabia_2008"]Bugün biraz dolaştım gerçekten yavaş yavaş SKODA fazlalaşıyor ama biraz reklam sorunu var çok sinirleniyorum TÜRKİYE'de hiç reklam yapmıyor SKODA.Bugün belki istemediğim kadar SKODA araç gördüm biraz daha reklam yapsa gerçekten ikinci el pazarı sırf SKODA dolar ama yok yok yok bu konuda çok sinirliyim SKODA'yaAngryAngryAngryAngryAngry [/QUOTE]

Aynı fikirleri paylaşıyorum ama elden ne gelir...CryCryCryCry
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 07 Şub 2008, 01:33

[quote="AV-2006"]Auto Show dergisinde(2007 kataloğu) satışta VW birinci,Skoda sonuncu.Bence normal.Düşünsenize markanız (VW)zaten ilk sırada bünyenizdeki Skoda veya Seat satsa ne olur, satmasa ne olur?Bence mantık bu.. [/QUOTE]

Ben Autocar dergisinin bu ayki sayısında Skoda nın 14. olduğunu okudum. Ve artış var.. Chevroletten fazla satmış.LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 07 Şub 2008, 01:38

[quote="loveskoda"][quote="AV-2006"]Auto Show dergisinde(2007 kataloğu) satışta VW birinci,Skoda sonuncu.Bence normal.Düşünsenize markanız (VW)zaten ilk sırada bünyenizdeki Skoda veya Seat satsa ne olur, satmasa ne olur?Bence mantık bu.. [/QUOTE]

Ben Autocar dergisinin bu ayki sayısında Skoda nın 14. olduğunu okudum. Ve artış var.. Seat ve Chevroletten fazla satmış.LOL
[/QUOTE]

Sıralamada kaç marka vardı???LOL

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 07 Şub 2008, 01:44

[quote="AV-2006"][quote="loveskoda"][quote="AV-2006"]Auto Show dergisinde(2007 kataloğu) satışta VW birinci,Skoda sonuncu.Bence normal.Düşünsenize markanız (VW)zaten ilk sırada bünyenizdeki Skoda veya Seat satsa ne olur, satmasa ne olur?Bence mantık bu.. [/QUOTE]

Ben Autocar dergisinin bu ayki sayısında Skoda nın 14. olduğunu okudum. Ve artış var..Chevroletten fazla satmış.LOL
[/QUOTE]

Sıralamada kaç marka vardı???LOL
[/QUOTE]

Toplam 40 marka var...Smile Ama liste ilk 15 markayı gösteriyor...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 07 Şub 2008, 01:46

İlk 15 marka sonuçları lütfen...

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 07 Şub 2008, 01:47

[quote="AV-2006"]

İlk 15 marka sonuçları lütfen...

[/QUOTE]

Ok. Hazırlıyorum...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 07 Şub 2008, 01:54

TÜRKİYE                                Batı Avrupa

1. Renault                                    1. VW

2. Fiat                                          2. Opel 

3. Ford                                         3. Ford

4. Toyota                                     4. Renault

5. Opel                                         5. Peugeot 
6. VW                                           6. Fiat
7. Hyundai                                   7. Citroen 
8. Honda                                      8. Toyota 

9. Peugeot                                   9. Daimler

10. Kia                                        10. Mercedes 

11. Citroen                                 11. BMW 

12. BMW                                     12. Audi

13. Audi                                      13. Skoda

14. Skoda                                   14. Seat

15. Chevrolet                             15. Honda
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 07 Şub 2008, 01:57

[quote="loveskoda"]
TÜRKİYE                                Batı Avrupa

1. Renault                                    1. VW

2. Fiat                                          2. Opel 

3. Ford                                         3. Ford

4. Toyota                                     4. Renault

5. Opel                                         5. Peugeot 
6. VW                                           6. Fiat
7. Hyundai                                   7. Citroen 
8. Honda                                      8. Toyota 

9. Peugeot                                   9. Daimler

10. Kia                                        10. Mercedes 

11. Citroen                                 11. BMW 

12. BMW                                     12. Audi

13. Audi                                      13. Skoda

14. Skoda                                   14. Seat

15. Chevrolet                             15.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 07 Şub 2008, 01:59

[quote="ali"][quote="hakanerdogan"]Aman bana ne skodadan...

[/QUOTE]

[/QUOTE]

seviyorum sevmesine ama olmuyor. hep pahalı, kötü servis, At hırsızı personel. Değer vermiyolar ki.

Başlarda seviyordum ama artık soğudum bu arabadan. mazot pahalandı iyice. Benim için bi motoru önemli.

Ne bi inip içini temizlerim, ne bi yıkatırım... bissürü göçük vuruk çizik kopuk delik var hiç de acıyıp yav şunları yaptırayım diyesim gelmiyor. dursun işte demir yığını dizel makina. gittiği yere kadar.

bide yazın yeni araba işine iyice heves ettim. Allah izin vere de kursağımda kalmaya. rahat bi araba istiyorum. buna sığamıyorum.

Ama motoruna hala hayranım.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti AV-2006 » 07 Şub 2008, 02:02

[quote="hakanerdogan"][quote="ali"][quote="hakanerdogan"]Aman bana ne skodadan...

[/QUOTE]

[/QUOTE]

seviyorum sevmesine ama olmuyor. hep pahalı, kötü servis, At hırsızı personel. Değer vermiyolar ki.

Başlarda seviyordum ama artık soğudum bu arabadan. mazot pahalandı iyice. Benim için bi motoru önemli.

Ne bi inip içini temizlerim, ne bi yıkatırım... bissürü göçük vuruk çizik kopuk delik var hiç de acıyıp yav şunları yaptırayım diyesim gelmiyor. dursun işte demir yığını dizel makina. gittiği yere kadar.

bide yazın yeni araba işine iyice heves ettim. Allah izin vere de kursağımda kalmaya. rahat bi araba istiyorum. buna sığamıyorum.

[/QUOTE]

Bu dünyanın tek markası Skoda olmasa gerek.Gönül ne isterse O..Bu kadar basit....

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 07 Şub 2008, 02:03

[quote="hakanerdogan"]

[/QUOTE]

Abi bi galeride Octavia Elegance nin içine gir... Çıkmak istemezsin...

Büyüleyicidir... Servis sıkıntısını bile unutturur...

Hani her zorluğa rağmen sevdiğine kavuşma isteği vardır ya aynen öyle bi aşkla öpersin direksiyonu....Heart
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 07 Şub 2008, 02:04

Valla skoda iyide bayiler için aynı şeyi söylemeyeceğim.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir