skodalar tutulmuyormu?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodalar tutulmuyormu?

İleti serdar89 » 13 Şub 2008, 16:09

[quote="ayhani"][quote="serdar89"]Yaaa bırakın tutmasın hiç düşünmek istemem skoda octavia nın megane gibi olmasınu yada Golf gibi fabia o zman hava kalmaz adam gidiyor megane alıyor özellik yok sende ne var diyor sen diyorsun skoda seni küçümsüyor:) ama özellikleri say adam hadi ya demeye başlıyor başıma geldi bu benim iş yerine babamın aracı ile gittim millet megane geliyor bana hava atmaya calışyor özellik sayınca hmm diyor gidiyor tekrar diyorum Fazla satmasın gerektiği kadar bırak bu güzellikden sadece bizim gibi seçkin insanlar faydalansın:)))[/QUOTE]
Thumbs%20Up

Okullar açıldı ve octimi okula götürdüm. Kapıdan girince bizim öğretmen arkadaşlardan biri, arabayı uzaktan görünce sabah sabah kim geldi okulu denetlemeye, yoksa kaymakammı geldi demiş. Bunu yemin ederek bana anlattı. Gören herkes makam arabası gibi diyor. Özellikle bagajı gören afedersiniz oha diyor. Özellikle konuşan park sensörümü pek sevdiler.

Sonuçta alan alır isteyen almaz banane. WinkBen saydım 32 bin ytl'yi bu paraya, bu özellikte, bu alımda, bu konforda, başka araba tanımam.

Hem octinin bana göre az olmasının güzel bir yanıda, kasa değiştirse bile piyasada fazla olmadığından yüzü eskimez. Mesela A4 kasa octileri birçok insan yeni kasa biliyor.LOL
[/QUOTE]
,

İşte bunlar skoda olunca fark hemen belli olyor bence bu konu kapatalım:)) megane iyi iyi:))

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Şub 2008, 17:43

[quote="driver112"][quote="sinnex"]Benim aracım Felicia ve çokta memnunum 1-2 sene daha binerim sonra fabia alacağım. Kullanmayan bilemez SKODA'yı....[/QUOTE]  bendede felicia var.2000 model enjeksiyonlu. elektrikli aynalar,yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, sis farı, ayarlanabilir fasılalı  silecek, pioneer teyp, simple & clever vs.. birkaç  sene sonra  değiştirirsem eğer  fabia dizel düşünüyorum. [/QUOTE]

Felicia iyidir..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 13 Şub 2008, 18:44

[quote="serdar89"]

1. olarak golf eskidi kasa olarak yani yeni kasanın yakında gelir

Auris de  yağmurlu günde su yok:)  tip olarak hiç güzel değil

Geriye FaBia kalıyor
[/QUOTE] amma yorum auriste tip yokmuş fabiada var sanki her yerde konuşma gülerler yoldan geçen 100 kişiye sor 100 üde auris der
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Şub 2008, 18:52

[quote="baha"][quote="serdar89"]

Geriye FaBia kalıyor
[/QUOTE] amma yorum auriste tip yokmuş fabiada var sanki her yerde konuşma gülerler yoldan geçen 100 kişiye sor 100 üde auris der[/QUOTE]

Millet cahil sen ben ne yaıyım önemli olan milletin değil benim görüşümdür ben orda kendi görüşümden bahsediyorum her iddaa ya girerim fabia daha güzel auris den sanki bindin kullandınızda ondan sonra auris diyorsunuz :@Angry
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Şub 2008, 18:52

[quote="baha"][quote="serdar89"]

Geriye FaBia kalıyor
[/QUOTE] amma yorum auriste tip yokmuş fabiada var sanki her yerde konuşma gülerler yoldan geçen 100 kişiye sor 100 üde auris der[/QUOTE]

bence tip olarak fabia da güzel auris te..ama motor seçeneklerinde auris geçer birde dizelinin otomatiği var fabia da yok..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Şub 2008, 18:53

10 bin ytl farkıda göz arda etmeyin? bir de Alman güvencesini unutma!!
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 13 Şub 2008, 18:56

[quote="serdar89"][quote="baha"][quote="serdar89"]

Geriye FaBia kalıyor

Millet cahil sen ben ne yaıyım önemli olan milletin değil benim görüşümdür ben orda kendi görüşümden bahsediyorum her iddaa ya girerim fabia daha güzel auris den sanki bindin kullandınızda ondan sonra auris diyorsunuz :@Angry
[/QUOTE] toyota ile skodayı kıyaslaman bile hata fabia auris aynı segment değil olsa bile auris 10 çeker fabiaya güldürme lütfen form dışı biri okusa adamların ağzına sakız oluruz valla skodacılarada bak derler LOL
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Şub 2008, 18:57

otomatik yok demiş sin işte onlar oyunlar varda cıkmıyır bu sefer golf de var diycek polo da var diycek ama toyotada öyle bir şey demez tek çünkü alternetifi yok golf ile fabia 2008 parçalar aynı balataya kadar..
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 13 Şub 2008, 19:00

burda başka araçlarla kıyaslama yapmak yanlış toyota kendini ispatlamış marka adamlar bütün alman arabalarını toplasan onlar kadar dünyada satmıyordur amerikada defalarca kalite ödülü almış markadır kıyaslamak yanlış
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Şub 2008, 19:00

Serdar89 arkadaşım sen sormuşsun auris i kullandınmı yada yakından inceledinmi bilmiyorum sen inceledin yada kullandınmı konu başka taraftan fiyatada geldi auris pahalı dersen yanındayım ama yiğidi öldür hakkını yeme araba 10 numara o segmentte şu an aklıma daha iyi olarak birtek mini cooper geliyor..polo desen fabia polodan daha iyi bence zaten..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Şub 2008, 19:01

LOL[quote="baha"][quote="serdar89"][quote="baha"][quote="serdar89"]

Geriye FaBia kalıyor

[/QUOTE] toyota ile skodayı kıyaslaman bile hata fabia auris aynı segment değil olsa bile auris 10 çeker fabiaya güldürme lütfen form dışı biri okusa adamların ağzına sakız oluruz valla skodacılarada bak derler LOL[/QUOTE]

o senin görüşün bence fabia daha gösterişli aurisden bu benim görüşüm ama İLK OLARAK SEN BENİM GÖRÜŞÜME SAYGI DUY BENDE SENİN GÖRÜŞÜNE SAYGI DUYARIM!!LOL
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 13 Şub 2008, 19:04

serdar89 bence kesinlikle seninde tavrında görüşe saygı göstermeye rastlamadım..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 13 Şub 2008, 19:05

görüş meselesi doğrudur saygılıyım ama her şey ortada yani sonuçta auris veya başka bi araç çoğumuzun ulaşamayacağı arabalar yanlız başka markalarada bilmeden çamur atmak yanlış
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Şub 2008, 19:50

en düşük modeli skoda fabia elegance ile aynı fiyat da ona ulaşan onada ulaşır yada golf alan aynı fiyat arabalar genelde.
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cevdet125 » 16 Şub 2008, 23:12

Selam Arkadaşlar öncelikle kısa ve öz yamaya dikkat ediniz ki daha ilgi gösün.
 Tutulma konusu:Bazı arabalar alıp satmak için alınır.
bunlar kullanışlı değildir alır satarsın.(tofaşlar gibi)
 Bazılar alırsın gözün artık başkasını görmez çok memnun kalırsın.Mecbur kalmadıkca satmazsın benim skoda gibi bunları fazla görmezsin.
cevdet125
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: CEVDET NERGİZ
Nereden: Adana
Arabanız: 2006 FABİA 1,4 TDİ AMB.

İleti akdeniz » 17 Şub 2008, 00:13

Yaa arkadaşlar tutan tutsun tutmayan tutmasın... İşini bilen adamın hali başkadır. Bazı arkadaşlar demişler ki favorit forman dönemini üzerinden atamadı. Neyi varmış favoritin formanın. Akranlarıyla kıyaslanırsa taş gibi arabalardı.Şimdi octavia kullanıcısıyım.(2004 rider) Fakat önce 92 forman135L vardı 10 sene bindim bir gün yolda bırakmadı beni. Şimdi 95-98 doğana şahine binenler anlatsın yollarda başlarına gelenleri. Oyüzden kimseye skoda kalitesini anlatcak değiliz. İşini bilen binsin. Hatta tutmadığı daha iyi 20000 ytl ye 2004 taş gibi octaviaya biniyorum. konfor,donanım,sağlamlık herşey var. darısı dostlar başına....
                                       SAYGILARIMLA................
akdeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 17 Şub 2008, 13:33

[quote="volkang61"] [quote="driver112"]herkese merhaba. herkes skodaların pek tutulmadığını söylüyor. söylüyor da nerde bu tutulmayan skodalar?  ara sıra oto pazarına gidiyorum, tüm pazarda bir veya iki tane skoda marka araba görüyorum. onlar da genelde fazla kullanımdan dolayı problemleri  olan arabalar. her marka ve modelde arabanın bulunduğu bir pazarda  skoda bulmak  bayağı zor. bence skoda sahipleri  arabalarından çok memnun ve zorunlu olmadıkça iyi durumdaki arabalarını  satmak istemiyorlar. eee neydi skodanın sloganı:IQ + Heart =  skoda. milllet de bakıyor pazara skoda yok; skoda tutulmadı diyorlar.. bence skoda ya önyargılı bakanlar bir denesinler bakalım..mutlaka hoşlarına gidecektir bu arabalar. acaba haksızmıyım? siz ne dersiniz...[/QUOTE]

arkadaşım sana neden tutulmadığını söyleyeyim.bizim milletimiz 20.000 lira verip gider albea alır linea alır ama 15.000 verip gıcır gıcır skoda almaz neden mi çünkü millette hala o eski forma favorit zihniyeti var ayrıca milletin poposu alman malına alışık değil de ondan. benim elegance model aracım var 101 beygir geçen arkadaşımla sohbet ediyoruz onda getz var. senin araban beş para etmez dedi gel benim arabaya bin de ondan sonra konuş dedim. daha sonra aracımla bir tur attık ve arabaya hasta oldu keşke skoda alsaydım dedi yani durum şöyle reklam-rekla-ve yine reklam
[/QUOTE]

biz favorit zihniyetindemiyiz anlamadım nesi varkı favoritin
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti semazen » 17 Şub 2008, 16:46

[quote="34 SCU 59"][quote="volkang61"] [quote="driver112"]herkese merhaba. herkes skodaların pek tutulmadığını söylüyor. söylüyor da nerde bu tutulmayan skodalar?  ara sıra oto pazarına gidiyorum, tüm pazarda bir veya iki tane skoda marka araba görüyorum. onlar da genelde fazla kullanımdan dolayı problemleri  olan arabalar. her marka ve modelde arabanın bulunduğu bir pazarda  skoda bulmak  bayağı zor. bence skoda sahipleri  arabalarından çok memnun ve zorunlu olmadıkça iyi durumdaki arabalarını  satmak istemiyorlar. eee neydi skodanın sloganı:IQ + Heart =  skoda. milllet de bakıyor pazara skoda yok; skoda tutulmadı diyorlar.. bence skoda ya önyargılı bakanlar bir denesinler bakalım..mutlaka hoşlarına gidecektir bu arabalar. acaba haksızmıyım? siz ne dersiniz...[/QUOTE]

arkadaşım sana neden tutulmadığını söyleyeyim.bizim milletimiz 20.000 lira verip gider albea alır linea alır ama 15.000 verip gıcır gıcır skoda almaz neden mi çünkü millette hala o eski forma favorit zihniyeti var ayrıca milletin poposu alman malına alışık değil de ondan. benim elegance model aracım var 101 beygir geçen arkadaşımla sohbet ediyoruz onda getz var. senin araban beş para etmez dedi gel benim arabaya bin de ondan sonra konuş dedim. daha sonra aracımla bir tur attık ve arabaya hasta oldu keşke skoda alsaydım dedi yani durum şöyle reklam-rekla-ve yine reklam
[/QUOTE]

biz favorit zihniyetindemiyiz anlamadım nesi varkı favoritin
[/QUOTE]

Forman,Favorit, Felicia bunlar Emel Sayın,Ajda Pekkan,Hülya Koçyiğit gibidirler.Zaman akar geçer ama güzelliklerinden hiçbirşey kaybetmezler:D
semazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir