SAHTE PLAKA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SAHTE PLAKA

İleti KATARİN » 14 Şub 2008, 00:44

Arkadaşlar sadece paylaşmak için yazıyorum ...2 yıl kadar önce motorsikletimle seyir halinde iken bir minibüs bana çarptı.ufakta olsa maddi hasarım vardı.neoluyor demeye kalmadı adam gözümün içine bakarak kaçmaya başladı.o kaçtı ben kovaladım o kaçtı ben kovaladım.Kovalamaca esnasında yan şeritte sıkışık trafikte  gördüğüm bi trafik ekip arabasının yanında durdum ve olayı anlattım ve plakayı verdim.Başımı kaldırdığımda minibüs ortada yok tu.En yakıon karakola gidip olayı anlatmak istedim ama olayın olduğu bölgedeki karakol un benle ilgileneceğini söyledi memurlar.bende denileni yaptım.pazar olduğu için memurlar sabah mahmurluğunda idi.Ve karakolda  hep beraber kahvaltı yapıyorlardı.Beklememi söylediler Smile(BU ARADA MOTORLU OLDUĞUM İÇİN VE UĞRAŞMAMAK İÇİN BİRAZ UĞRAŞTILAR.)20 dk lık beklemeden sonra trafik ekibi geldi alkol testi yapıldı karakoldan ekip otosu ile olay yerine gidildi krokiler tutanaklarvs vs.karakola gelindi ifadeler alındı vs sv .1 saat sonra herşeyi tamamlayıp karakoldan ayrıldım.P.tesi günü Trafik sigorta şirketini arayıp durumu  anlattım.Bana savcılıktan gelecek yazıyı beklemem gerektiği söylendi.Yanlış hatırlamıyor isem 2 ay sonra savcılıktan bi yazı geldi gelen yazıda şunlar yazıyordu.,,,,tarihinde gerçekleşen olayın adli takibi yapılmış verilen plakanın MERSİN/TARSUS a kayıtlı bir traktöre ait olduğu tesbit edilmiştir.Kısacası bu işin peşini bırakmak istemiyorsam tarsus mahkemelerinden davama devam edeceği vs vs yazıyordu.(OYSA PLAKA ŞİMDİ BİLE AKLIMDA YANİ PLAKAYI DOĞRU VERDİĞİMDEN EMİNİM ) neyse lafın özü ben çarpıldığımla kaldım sigorta şirketi ödeme yapmadı 150 ytl lik egzozu kendi cebimden alarak yeniledim.

KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 14 Şub 2008, 00:47

geçmiş olsun
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti ilk aşk » 14 Şub 2008, 01:05

burası türkiye herşey oluyor . geçmiş olsun
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 14 Şub 2008, 01:06

madein turkey 
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 14 Şub 2008, 01:09

olsun bırakın ya size bir şey olsaydı allah korusun birde motor ne yapalım ya burayı sevicez yada bu diyardan gidicez :((
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 14 Şub 2008, 01:10

ben karşıyım burası türkiye lafına!! 2 veya 3 tane kendini bilmez şerefsizlerin yaptığını bir ülkeye mal olmaz lütfen!!
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 14 Şub 2008, 01:12

Benim merak ettiğim acaba yanımda bri olsa idi ve kaza birazdaha korkutucu olsa ve yanımdaki kişi ölse idi ve sonrasında herşey anllatığım gibi olsa idi ölende öldüğü ile mi kalacaktı nasıl ulaşılacaktı bu adama?
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lord » 14 Şub 2008, 01:13

bende size trajikomik bişey anlatıyım.araca kırmızı yayaya yeşil yanan yerde yola adımımı atmıştımki koca bi fargo kamyonet beni yaladı geçti.naapıyorsun anlamında elimi kaldırmamla durdu.ne var diye sorduWacko
bende kırmızıda geçtin beni eziyodun dedim .1 kişi için hızmı kesçem bekliyodun biraz daha bekle dedi.e şimdi durdun ya dedim o başka el hareketi yaptın dedi

hey büyük Allahım ölürmüsün öldürürmüsün hala bana trene bakar gibi bakarken tamam abi sen haklısın dedimde gitti.sabahın erken vakti alsancak garının orda aynen olmuştu bu olay
lord
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 14 Şub 2008, 01:19

[quote="lord"]bende size trajikomik bişey anlatıyım.araca kırmızı yayaya yeşil yanan yerde yola adımımı atmıştımki koca bi fargo kamyonet beni yaladı geçti.naapıyorsun anlamında elimi kaldırmamla durdu.ne var diye sorduWacko
bende kırmızıda geçtin beni eziyodun dedim .1 kişi için hızmı kesçem bekliyodun biraz daha bekle dedi.e şimdi durdun ya dedim o başka el hareketi yaptın dedi

hey büyük Allahım ölürmüsün öldürürmüsün hala bana trene bakar gibi bakarken tamam abi sen haklısın dedimde gitti.sabahın erken vakti alsancak garının orda aynen olmuştu bu olay
[/QUOTE] Googlede dolanıyorum bu kamyonetin şöförü ne benzeyebilecek  bi hayvan arıyorum LOL Hemen öküz diyerekte kestirip atmak istemiyorum.LOLLOLLOLLOL
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir