çakı ile gelen kurtuluş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

çakı ile gelen kurtuluş

İleti loveskoda » 20 Şub 2008, 02:45

Arkadaşlar dün akşam üzeri arabayla eve gelirken, İstanbulda bolca bulunan; ehliyetsiz, kültürsüz, cahil, saldırgan, hıyar tipler vardır ya... bunlar arasokaktan hiç durup bakmadan önümüze aniden çıktılar...

(annem kullanıyordu) Kornaya bastık. Bu insan bile denemeyen kişilerAngry arabalarını yolun ortasında durdurup indiler... Angrybunlar bize doğru gelmeye kalkınca yanımda bulundurduğum çakı tipi bıçağımı çekmek zorunda kaldımAngry Kapımı açtım, bıçakla iner gibi yapınca fark ettiler; derhal araçlarına atlayıp patinajla gittiler...

Bu olaydan şu dersi çıkardım; asla ve asla İstanbul da silahsız dışarı çıkılmamalı... en azından bıçak şart olmuş durumda.. 10cm lik çakı bile olsa mutlaka bulundurmak gerekli...

Hatta sustalı alıp, arabanın torpidosuna koyacağım... SİZE DE ÖNERİRİM...

Saygılar...

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 20 Şub 2008, 02:58

Bu mesaj silinmeli sayın Yönetici
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kale » 20 Şub 2008, 03:46

geçmiş olsun kardeşim hertürlü insanla karşılaşıyoruz gün içinde herşeye hazırlıklı olmak lazım
kale
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 20 Şub 2008, 10:29

[quote="umt_d"]Bu mesaj silinmeli sayın Yönetici[/QUOTE]

Silinmeyi gerektirecek bir durumu ben görmüyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti reprisal_hunter » 20 Şub 2008, 12:26

walla bende kurusıkı alacam gerce benim için fark etmez 10  kişide oolsa girerim gözümü kırpmam ama  yeri geldigindede silah gerekiyor
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti ayhani » 20 Şub 2008, 12:40

[quote="reprisal_hunter"]walla bende kurusıkı alacam gerce benim için fark etmez 10  kişide oolsa girerim gözümü kırpmam ama  yeri geldigindede silah gerekiyor [/QUOTE]

Sakın ha..........

Sakın kuru sıkı almayın. Çünkü kuru sıkı gerçek tabancadan daha tehlikeli. Neden? Çünkü siz kurusıkı tabancayı çekerseniz karşınızdakinde gerçek tabanca varsa ve hiç tabancaya çıkarmaya niyeti yokken siz kurusıkıyı çektiğiniz için doğal olarak oda silahını çekip sizi vurursa o zaman niyazi olursunuz. Çünkü karşı taraf nefsi müdafadan az bir ceza alır sizde sonsuza dek niyazi olursunuz.Cry

Hatırlarsanız yanılmıyorsam Perihan SAVAŞ'ın kocasımıydı neydi genç bir tiyatrocu komşusu ile tartışıyor sonra korkutmak için kurusıkı tabancasını çekiyor komşusuda gerçek tabanca çekip vurmuştu.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BlueVRS » 20 Şub 2008, 12:53

arkadaşlar sanırım orjinal olmamakla beraber bazı dükkan ve  seyyar satıcılarda biber gazı var ben bir tane aldım ve eşime eve bıraktım inanın hem suçluyu öldürmüyor hemde ölmekten beter ediyor..arabayada bir tane alıp koymayı düşünüyorum...Bu arada silah yada bıçak tavsiyesine katılmıyorum adamı katil eder...
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 20 Şub 2008, 13:04

iki tane ucubenin yüzünden hayatınız mantar olur,bencede en iyisi bibergazı heryerde var artık,dediğiniz çok dogru kavgada gördüm adam kurusıkı cekti diğeri gercek silah zannetti,adamı ayağından vurdu,elin iti kopuğu için başınızı derde sokmayın gençsiniz yazık olur...
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 20 Şub 2008, 13:15

Geçmiş Olsun Kardeşim. Araçlarda Çakı, Sopa Gibi Şeyler Mutlaka Bulundurulmalı bencede. Hele İstanbuL'da iseniz Belanın nereden Geleceği Belli Olmuyor.
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 20 Şub 2008, 13:26

KArdeşim saditmısiniz nesiniz ya adam size vurumuş gibi yapacak siz bişeyle gireceksiniz siz suçlu  olacaksınız.Ki bunları söyleyen insanlar da bendn büyük insanlardır elbet.

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 20 Şub 2008, 13:40

allah korumuşta ya onlardada olsa ne yapacaktın

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 20 Şub 2008, 13:41

Koltuğun altına irice bir tornavida var, her ihtimale karşı...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti efboacestc » 20 Şub 2008, 13:45

benim arabamda bezbol sobasına benzer bi sopa var abimin çalıştığı mobilya fabrikasına yaptırmıştım hep koltuğun yanında duruyor
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti BlueVRS » 20 Şub 2008, 14:10

çok kavga ettim trafikte genelde hep teketek denk geldi çok şükür bir sefer dövdüğüm herifin ailesi 2 dk da işyerimin telefonunu buldu siverekli bir aşiretmişler işyerime çöktüler yaş o zaman 25 idi birde birgün birtanesi topidodan silah çıkardı gaza nasıl basıp topukladım anlatamam..bu iki olaydan sonra fazla kasmıyorum kendimi ama bilsemki adamda silah bıçak vs yok iner hakkından gelirim..Biber gazı tavsiyemi ihmal etmeyin birgün yolda yürürken karşınıza çıkacak nato biber gazı şiddetle tavsiye olunur..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 20 Şub 2008, 14:15

[quote="?"][quote="umt_d"]Bu mesaj silinmeli sayın Yönetici[/QUOTE]

Silinmeyi gerektirecek bir durumu ben görmüyorum.
[/QUOTE] senin bşınada gelirse anlarsın silinecek bi durum yokki arkadaşının mağduriyetini böylemi karşılıyon ama inşallah gelmez başına böle bişey
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti sinnex » 20 Şub 2008, 14:52

Mümkün olduğunca sabırlı olsakta, mutlaka bir magandaya rastlıyorsunuz. Yolda yürürken yapamayacağı hareketleri araç içinde yapabiliyor bu magandalar... Gözünüz kesiyorsa inip bi güzel benzetin ama şüpheye düşerseniz boşverip uzaklaşmak en iyisi galiba...:)
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 20 Şub 2008, 21:18

[quote="kale"]geçmiş olsun kardeşim [/QUOTE]

Çok teşekkür ederim herkeseSmile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 20 Şub 2008, 21:20

[quote="98Pickup"]arkadaşlar sanırım orjinal olmamakla beraber bazı dükkan ve  seyyar satıcılarda biber gazı var ben bir tane aldım ve eşime eve bıraktım inanın hem suçluyu öldürmüyor hemde ölmekten beter ediyor..arabayada bir tane alıp koymayı düşünüyorum...Bu arada silah yada bıçak tavsiyesine katılmıyorum adamı katil eder...[/QUOTE]

ClapClapClapBıçak, kurusıkı gibi silahlardan çok daha mantıklı... Kesinlikle zarar vermiyor ve etkisiz hale getiriyor... En kısa zamanda 3-5 tane alıcamSmile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir