çakı ile gelen kurtuluş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

çakı ile gelen kurtuluş

İleti 34SCU59 » 20 Şub 2008, 21:56

[quote="98Pickup"]arkadaşlar sanırım orjinal olmamakla beraber bazı dükkan ve  seyyar satıcılarda biber gazı var ben bir tane aldım ve eşime eve bıraktım inanın hem suçluyu öldürmüyor hemde ölmekten beter ediyor..arabayada bir tane alıp koymayı düşünüyorum...Bu arada silah yada bıçak tavsiyesine katılmıyorum adamı katil eder...[/QUOTE]

evet haklısın

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti loveskoda » 20 Şub 2008, 22:58

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 20 Şub 2008, 23:05

[quote="loveskoda"]Arkadaşlar dün akşam üzeri arabayla eve gelirken, İstanbulda bolca bulunan; ehliyetsiz, kültürsüz, cahil, saldırgan, hıyar tipler vardır ya... bunlar arasokaktan hiç durup bakmadan önümüze aniden çıktılar...

(annem kullanıyordu) Kornaya bastık. Bu insan bile denemeyen kişilerAngry arabalarını yolun ortasında durdurup indiler... Angrybunlar bize doğru gelmeye kalkınca yanımda bulundurduğum çakı tipi bıçağımı çekmek zorunda kaldımAngry Kapımı açtım, bıçakla iner gibi yapınca fark ettiler; derhal araçlarına atlayıp patinajla gittiler...

Bu olaydan şu dersi çıkardım; asla ve asla İstanbul da silahsız dışarı çıkılmamalı... en azından bıçak şart olmuş durumda.. 10cm lik çakı bile olsa mutlaka bulundurmak gerekli...

Hatta sustalı alıp, arabanın torpidosuna koyacağım... SİZE DE ÖNERİRİM...

Saygılar...

[/QUOTE]

Allah korusun.Adamlarda tedbirli olabilirlerdi.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti skofavo » 20 Şub 2008, 23:10

geçmiş olsun
skofavo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 20 Şub 2008, 23:15

[quote="AV-2006"]
[/QUOTE]

Yok hocam. 19 yaşlarında serseri tipler... Bilirsiniz tek dertleri dayılanmak, hava atmak...Angry Ama havasını söndürmesini de biliriz.LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 20 Şub 2008, 23:15

[quote="skofavo"]geçmiş olsun[/QUOTE]

Teşekkür ederimSmile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 20 Şub 2008, 23:19

[quote="loveskoda"][quote="AV-2006"]
[/QUOTE]

Yok hocam. 19 yaşlarında serseri tipler... Bilirsiniz tek dertleri dayılanmak, hava atmak...Angry Ama havasını söndürmesini de biliriz.LOL
[/QUOTE]

Uymamak lazım.Göz göze gelmemek lazım.Ne olduğu belirsiz,hayattan beklentisi olmayan,sırf bela için yaşayan niceleri var.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti loveskoda » 20 Şub 2008, 23:22

Hocam aslında ben hiç bulaşmam... Uzak olsunlar. Ama bi korna çaldık diye arabadan indikleri için panikleyip çakı açtım... Yoksa taşıdığımı bile unuturum o aleti...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 21 Şub 2008, 00:03

gecmıs olsun
ama  bence oda tehlıkelı karsınızdakı ınsan   hap balı esrar vs kullanmıssa eger ınan bana cıkrıdgınz o alet dahda tehlıkelı olyor  ama suda bır gercek ıst de bos asla dolasmayın en azından caydırcı olur    en kotu ıhtımalle  bır adet bıber gazı alın  tavsıyem  portakallısını alın   super  acı verıcıLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 21 Şub 2008, 00:39

Bu tavsiyeyi kendim de bazen tutamıyorum arkadaşlar ama SABIR.
Haberlerde seyretmişsinizdir adamı sırf yol verip vermeme tartışması yüzünden takip edip küçük kızının gözleri önünde tek kurşunla öldürdü itin biri.Bir 'baba'öldü. Niye? 'yol vermemiş te ondan'

Hepimiz delikanlıyız yeri geldiğinde kavga da ederiz ama trafikte 3-5 saniye gecikmek veya uyanık geçinenlere yol vermekle bişey kaybetmeyiz.

Bırakın gitsinler sizden önce;sizden önce geçsinler gişelerden mesela bişey olmaz.

'metal' delikanlılığı dinlemiyor malesef
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 21 Şub 2008, 00:40

[quote="favo29"]Bu tavsiyeyi kendim de bazen tutamıyorum arkadaşlar ama SABIR.
Haberlerde seyretmişsinizdir adamı sırf yol verip vermeme tartışması yüzünden takip edip küçük kızının gözleri önünde tek kurşunla öldürdü itin biri.Bir 'baba'öldü. Niye? 'yol vermemiş te ondan'

Hepimiz delikanlıyız yeri geldiğinde kavga da ederiz ama trafikte 3-5 saniye gecikmek veya uyanık geçinenlere yol vermekle bişey kaybetmeyiz.

Bırakın gitsinler sizden önce;sizden önce geçsinler gişelerden mesela bişey olmaz.

'metal' delikanlılığı dinlemiyor malesef
[/QUOTE]  çok haklısın
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 21 Şub 2008, 00:42

Bencede haklısın abi ama aniden önümüze tehlikeli biçimde fırladı.... Her insan korna çalar... Korna çalar çalmaz fırladı itler...Angry
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir