skodam.com un ve skodanın değerini bilin

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodam.com un ve skodanın değerini bilin

İleti guvenxoca » 24 Şub 2008, 12:49

evet selam arkadaşlar,uzunca bir süredir görüşemiyorduk,hayatımda baya köklü değişiklikler oldu...
en önemlisi evlendim:)))

evide değiştirince internetide bağlatamayınca baya bir koptum ve özledim siz skodam.com cuları...

bu arada ayrıca uzun zamandır düşündüğüm 2. arabamıda aldım,benim octiye hanım çoktü hanfendi octiyle geziyor bizede yeni aldığım206 hdi kaldı...

izin günleri octaviama binip salına salına geziyorum...

hazır yeri gelimişken bazı gözxlemlerimi anlatayım...

bir kere skodanın ve octavianın kıymetini anladım,yemin ediyorum pejo çok dandik araba,bulabilseydim fabia tdi istiyordum ama bulamadım,arabanın tek artısı yakmaması,120 ytl lik mazotla şehir içi  900km gittim dahada ışığın yanmasına vardı...yani yakmıyor...

ama onun dışında harbi dandik araba octaviamı akşamları öpecem nerdeyse,ulen arkadaş bir arabanın hertarafındanmı ses gelir??inanılmaz yol gürültüsü geliyor,acayip tıkırtılar geliyor,birde traktör gibi çalışıyor garipsedim yani...

ama açıkcası verdiğim benzin parasınada acıdım ...

neyse şöyle biraz kullanalım daha iyi birşey alırız...

bu arada skodam.com un değerini ve buradaki bilgili arkadaşların değerini iyi bilin pejonun tüm forumları çok dandik,genellikle modifiye üzerine...

adamlara soruyoruz ne yağ kullanıyorsunuz onay kodu ne diye,onay kodu ne bilmiyorlar 10w40 total koy diyorlar,yani bizim sitede bilgili adam çokmuş anladım yani...

neyse lafı fazla uzattım pejo sitelerinden hayır yok belki bilen vardır bu hdi yı nasıl kullanıcaz bakıcaz yardımcı olursanız sevinirim...

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 24 Şub 2008, 12:56

tebrikler ...!Clap allah mesut bahtiyar etsin  ..!Clap

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti by wodoo » 24 Şub 2008, 13:44

tebrikler.... mutluluklar.....
arabanızda hayırlı olsun bu arada Smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti alwaysloser » 24 Şub 2008, 13:55

hayırlı olsun tebrik ederim mutluluklar dilerim unutmadan favonun üstüne tıkırdayan araba tanımam
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti favo29 » 24 Şub 2008, 14:04

Allah mesut etsin
Yenge hanım da işi biliyormuş yani Smile.Octi yi bırakmamış.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 24 Şub 2008, 14:22

her şey skoda için...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 24 Şub 2008, 14:27

Yeni hayatında mutluluklar.Smile

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Arabanız: fabia

İleti kadir_ » 24 Şub 2008, 16:51

bn hanımda korkuyor arabaan gemi gibi diyor bide motorunda korkuyor ani fırlamalardan felan illada getz diyor.Ben skodanın arabalarına hayranım bir tek motorları yenileme işlemi pek yapmıyorlar mesela corollada 1.6 124 var octaviada niye olmasın dimi..
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 24 Şub 2008, 16:56

Mutluluklar dilerim. Bi arkadaşın 206 HDI ı vardı 3 kişi binmiştik, binmeye çalışmıştık. Arka kapı sanki açık kalmış gibi ses alıyor, tekerlekler kulağınızın dibinde dönüyor, müzik sesi falan hak getire, gaza asıl asıl 15 dakika sonra hızlanıyor...

sürat yaparkan broadwayle 170 le gitmekten farkı yok... bence eşşek niyetine alınacak araba. acımadan binecen, zaten yakmıyor, vergiside iyi... ucuz herşeyiyle.

ondan indik benim arabaya geçtik çok ama çook fazla fark etti. füze gibi fırlıyor, arabaya hakimsiniz yani ve 206 ya göre neredeyse ses almıyor. ama motor yine gürültülü.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti fabialife » 24 Şub 2008, 18:12

tebrikler Allah mesut etsin ayrıca yeni aracında hayırlı olsun. mutluluklar, kazasız sürüşler.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti trakyalı » 24 Şub 2008, 20:08

hocam öncelikle tebrik ederim,allah bir yastıkta kocatsın,diğer siteleri boşver,bu site daha da güzelleşti,aradığım her şeyi buluyorum,ama bu kadar fazla da ayrı kalma yokluğun belli oluyor,yeni arabanda hayırlı olsun,inanıyorum ki bu sitede yeni araban içinde yardımcı olacak arkadaşlar vardır,çeşitli konularda bilgi ve birikimi olan birçok arkadaşımız sitede mevcut,bende 70 bg.fabıa tdi var ama sanki altımda 70 bg.gücünden fazla bir araba varmış gibi hissediyorum,imkanın olursa veya uyarsa dizel fabıa almanı tavsiye ederim,motor sesi fazla olabilir ama yol vs.sesler yok ayrıca yol tutuşu da mükemmel,yakıtta da kullandığın arabadan farklı olacağını sanmıyorum,tekrar tebrik ediyor mutlu yarınlar diliyorum.
trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 24 Şub 2008, 20:55

[quote="alwaysloser"]hayırlı olsun tebrik ederim mutluluklar dilerim unutmadan favonun üstüne tıkırdayan araba tanımam[/QUOTE] LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 24 Şub 2008, 21:03

hocam araba maraba gelip geçici şeyler. evlenmişsin ya, o hayırlı olsun.  önemlisi bu bence.
bu arada bir süredir ben de yoktum. insan özlüyor siteyi beh!
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 24 Şub 2008, 21:23

[quote="ali"]hocam araba maraba gelip geçici şeyler. evlenmişsin ya, o hayırlı olsun.  önemlisi bu bence.
bu arada bir süredir ben de yoktum. insan özlüyor siteyi beh!
[/QUOTE] bencede allah bi yastıkta kocatsın başka diyecek bişey bulamıdm mutluluklar arabaya gelince pejo harbiden dandik ben lpg yi pek sevmem ama sıralı falan taktırsan
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti hhakan » 24 Şub 2008, 23:23

Tebrik ederim Allah bi yastıkta kocatsın. skodam.com gerçekten harika burdaki bilgili insanlar gerçekten yardımcı oluyorlar. Hepsiine teşekkürler.

hhakan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 24 Şub 2008, 23:42

Allah bir yastıkta kocatsın. Gerçekten bu site çok güzel bende octimi almadan önce bu siteyi nerdeyse kopmle okudum ve tercihimden çok memnunum. Kayık gibi arabayla sallana sallana geziyomLOL
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mehmetunal48 » 25 Şub 2008, 01:10

[quote="guvenxoca"]evet selam arkadaşlar,uzunca bir süredir görüşemiyorduk,hayatımda baya köklü değişiklikler oldu...
en önemlisi evlendim:)))

evide değiştirince internetide bağlatamayınca baya bir koptum ve özledim siz skodam.com cuları...

bu arada ayrıca uzun zamandır düşündüğüm 2. arabamıda aldım,benim octiye hanım çoktü hanfendi octiyle geziyor bizede yeni aldığım206 hdi kaldı...

izin günleri octaviama binip salına salına geziyorum...

hazır yeri gelimişken bazı gözxlemlerimi anlatayım...

bir kere skodanın ve octavianın kıymetini anladım,yemin ediyorum pejo çok dandik araba,bulabilseydim fabia tdi istiyordum ama bulamadım,arabanın tek artısı yakmaması,120 ytl lik mazotla şehir içi  900km gittim dahada ışığın yanmasına vardı...yani yakmıyor...

ama onun dışında harbi dandik araba octaviamı akşamları öpecem nerdeyse,ulen arkadaş bir arabanın hertarafındanmı ses gelir??inanılmaz yol gürültüsü geliyor,acayip tıkırtılar geliyor,birde traktör gibi çalışıyor garipsedim yani...

ama açıkcası verdiğim benzin parasınada acıdım ...

neyse şöyle biraz kullanalım daha iyi birşey alırız...

bu arada skodam.com un değerini ve buradaki bilgili arkadaşların değerini iyi bilin pejonun tüm forumları çok dandik,genellikle modifiye üzerine...

adamlara soruyoruz ne yağ kullanıyorsunuz onay kodu ne diye,onay kodu ne bilmiyorlar 10w40 total koy diyorlar,yani bizim sitede bilgili adam çokmuş anladım yani...

neyse lafı fazla uzattım pejo sitelerinden hayır yok belki bilen vardır bu hdi yı nasıl kullanıcaz bakıcaz yardımcı olursanız sevinirim...

[/QUOTE] güven bey aramıza hoş geldin ben de skodamcom sayesinde tıklarken octi sahibi oldum.Allah bahtiyar ve mutlu etsin,ömrünüzü uzun ve berektli kılsın inşellah.Yeni aracınızda hayırlı olsun.kazasız cecasız sürüşler.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 25 Şub 2008, 01:21

guvenxoca Allah mesut etsin,bir ömür boyu mutluluk dilerim.
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir