Ş E H İ T

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ş E H İ T

İleti sungurlulu73 » 29 Şub 2008, 00:38

şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum tüm kendini TÜRK hissedenlerin başı sağolsun diyorum.İnşallah MEHMETÇİK dağda bir tane ipini koparmış kuduz köpek birakmaz.ama hala aramızda sinsice gezen kuduz itleride temizlese ne kadar iyi olur.Bence bunuda İDAM ile yapmalı. hemde yakaladığı köpeği yakaladığı yerde idam etmeli.vatan toprağında bizim vergilerimizle beslememeli.başka çözüm yok.İDAAAAAMMMMMMMMMMMMMM

sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 29 Şub 2008, 01:00

asker lazım olursa ben hemen sınır bölgesine giderim ilk kurşun benden pisliklere

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 29 Şub 2008, 01:07

BOYLE CIDDI VE HASSAS BIR KONUYA CVB YAZMAMISIM OZUR DIELRIM   ALLAH(CC)ALLAH  YAKINLARINA   SABIR GERIDE KALANLARA OMUR VERSIN     RAHAT UYUYUN GEREKIRSE BU VATANDA TEK BEN BILE KALSAM SON DAMLASINA KADAR KANIMIN SAVASMAZ ISEM SERFSIZ  EVLADYIM VE NAMERT OLAYIM
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 29 Şub 2008, 01:35

BENİMDE ASKERDE YANIMDA ARKADASIM SEHİT OLDU.KOM.ER EMRAH ÖZTÜRK ALLAH RAHMET EYLESİN ÇOK FARKLI OLMUSTU DUYGULANDIM ŞİMDİ.MEVZİDE YATIYORDUK ÇIRAV DAĞINDA OLDU TABİ.ÇATIŞMA BAŞLADI.BEN SARJORU DOLDURDUM YERİMİ DEĞİŞTİRİP EMRAHIN YANINA GİTMİŞİM ONDA G-3 İLE ROKET ATAR VARDI ONUN MEVZİSİ DAHA SAĞLAMDI ÇOKEREK NİŞAN ALABİLİYORDUN.NEYSE ROKET SALLICAM DİKKET ET DEDİ TAMAM DEDİM BENİ KORU DEYİP 3 METRE ARKASINA GEÇTİM (ROKET ALILACAGI ZAMAN 5 DAKIKA ATISI KESERİZ.ATILDIGI ZAMAN KARSIDAKİLERİN DİKKATİNİ DAĞİTMAK İÇİN ROKETÇİNİN MEVZİSİNİ DEĞİŞTİRENE KADAR ATISA DEVAM EDERİZ)SONRA UCAKSAVAR ATTILAR ONLAR BİZ 3 KİŞİ YAN YANAYDIK UZMAN DAĞILIN DEDİ MUSADE DEDİK G-3LER BASLADI ATMAYA BİZ YERİMİZİ ALDIK EMRAHLA CUNEYT UZMAN ÇAPRAZDILAR CUNET UZMAN ROKETİ SALLADI ARDINDAN EMRAH ATMAK İÇİN KALKINCA SOL OMUZUNDAN VE BOYNUNDAN VURULDU.ALLAH KİMSENİN BASINA VERMESİN ÇOK KÖTÜ BİRŞEY YENİDEN OLSA SEVE SEVE GİDERİM.........
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti sungurlulu73 » 01 Mar 2008, 22:38

tek başına gidemezsin kardeşim.amerikaya mektup yaz sana izin verirlerse hemen gider dönersin son  operasyonda olduğu gibi kandili göterirler ama sönmesine müsaade etmez onlar YAZIIIIIIKK.allah rahmet eylesin.
sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trakyalı » 01 Mar 2008, 22:50

[quote="sungurlulu73"]tek başına gidemezsin kardeşim.amerikaya mektup yaz sana izin verirlerse hemen gider dönersin son  operasyonda olduğu gibi kandili göterirler ama sönmesine müsaade etmez onlar YAZIIIIIIKK.allah rahmet eylesin.[/QUOTE]
çok doğru,önce çuval,sonra bu operasyonun bitirilişi,bir milletin onuruyla ancak bu kadar oynanır.
trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 01 Mar 2008, 22:59

Allah tüm şehit ailelerine sabır versin,TÜRK'ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!!! BU BÖYLE BİLİNE

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 02 Mar 2008, 00:35

valla iki oğlum var ikisininde saçlarına kına yakıp göndereceğim askere.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir