izmirden çoruma yolculuk

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

izmirden çoruma yolculuk

İleti ünsal » 25 Ekm 2006, 23:55

arkadaşlar malüm bayramda eş dost akraba ziyaretleri vs.
kaltık çoruma yola çıktık bir kalabalık sormayın (çorumlular kızmasın ama çorum trafiği berbat,ankara ondan kalır yanı yok hani) adım attığım yerde fabia gördüm sanırsınız bedava fabia dağıttılar aşırı derecede skoda fabia ve octavia vardı ama çok güzel bir yer gezip görmeye değer (bu arada benim yedek su kabının kapağı yine kaçırıyo antifiriz dışarıya akmış çok az)  yakıt çok iyidi arkadaşlar arabamla gurur duyuyorum toplam 1960 km yol yaptım 330 ytl benzin aldım şu anda depoda benzin kalmadı ortalama 170 krş yakmış bana göre süper ...

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti gbasara » 30 Ekm 2006, 13:47

belki de görmüşüzdür birbirimizi yollarda. iki kez geçtim çorum'dan. genelde selektör yaparak selam veriyorum ama çoğu arkadaşımız web kullanmadığından anlamıyor ya da yanlış anlıyor. ben eski vosvos sürücüsü olduğumdan alıştım böyle selam vermeye. ama vosvosunki başka, hele bir de şehirlerarası yollarda karşılaşınca tören geçişi gibi oluyorduk, kornalar, selektörler, camdan el sallamalar hatta durup konuşmalar......güzel oluyor yani..
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 30 Ekm 2006, 14:53

bir kaç kez  selektör yaptılar ama anlamadım belkide karşılaştık eskiden radar olduğunda yapıyolardı bende o yüzden yapıyolar zannettim Smile belkide karılaştık ...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti yonetici » 30 Ekm 2006, 15:24

Türkiyede bulunan skoda araç sayısını ve bunların sadece 2000 civarında kullanıcısının ülkemizdeki bir skoda fun club sitesine üye olduğunu düşünürsek tanıdık birine rast gelmek pek ihtimal dahilinde değil.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir