"Recep İvedik Tatilde" İzlenmeli Mi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

"Recep İvedik Tatilde" İzlenmeli Mi?

İleti cakmak » 07 Mar 2008, 01:17

Değerli arkadaşlarım ,

gaz çıkarıp bira şişesi devirerek, adın murat koyum turat şeklinde seviyesiz esprilerle ancak seviyesiz insanları güldürebilecek Recep İvedik filmine gitmeyin bence... Gidiyorsanız da çocuklarınızı götürmeyin..  Biraz seçici olalım, artık zamanı geldi bence...

Cakmak

( baslık değişince bende mesajda değişiklikler yaptım, mesajın sert olmasının sebebi 11 yasındaki yegenimi kardesine senin adın murat koyumda turat demesine sahit olmamdı. Editörün baslık düzeltmesi gayet yerinde bir davranıs tebrik ediyorum.. Kimsenin biseiyne karıstıgımız yok isteyen gider isteyen gitmez, ben fikrimi beyan etmisim gayet normal bi sekilde.. Seviyesizlik e gelince bu adın murat koyum turat oldukca seviyesiz  Tamam kültürümüzde küfür var ama biz bunları yüceltecek işler yapmalıyız, kültürümüzde hırsızlık ahlaksızlık da var bunlarıda mı yüceltelim?)

cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Yasin Genç » 07 Mar 2008, 01:20

hiçde öyle düşünmüyor vede sana katılmıyorum.
+13 yaş sınırlaması konmuş filme çoçuklar gitmesin diye.Bi bunamı kaldınız arkadaşım canafar gibi yapmış adam maksat muhabbet olsun hakkını yememek lazım;)

Kullanıcı avatarı
Yasin Genç
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia

İleti cakmak » 07 Mar 2008, 01:22

Selamlar arkadaşım ,

sinemalarda böyle bir kontrol yok hep çoluk çocuk gidiyor ve gayet seviyesiz esprilerin yapıldığı bi film. Evet ama düşünmeden adamın ağzından çıkan herşeye gülerim tipi komik diyosanız gidin ama çocukları asla götürmeyin..

cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 07 Mar 2008, 01:41

Bu adam beni hiç güldüremedi ..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti Medcezir » 07 Mar 2008, 01:51

ARKADAŞLAR +13 YAŞ SINIRI KONULMUŞ BİLİNÇLİ OLAN AİLE ZATEN COCUGUNU GÖTÜRMEZ, GÖTÜRMESİNDE AMA BAKIN BİR KONUDA DİKKATİNİZİ CEKMEK İSTERİM. AMERİKAN PİCE DİYE BİR FİLM VARDI SERİ ÇEKTİ ADAMLAR 6 TANE HEMDE MUHTEMELEN İZLEYENLERİMİZ VARDIR HEPSİDE CATIR CATIR OYNADI SİMALARDA RECEP İVEDİK BU FİLMLERİN YANINDA TERBİYELİ KALDI PEKİ YAZILI VE GÖRSEL MEDYADA HİÇ BUNA GİTMEYİN SÖYLE BÖYLE DİYE BİRSEY DUYDUNUZ YA DA OKUDUNUZMU? MİSAL DÖNEMİN BAKANI KONUYLA İLGİLİ ACIKLAMA YAPTIMI? VALLA BEN DERİM Kİ AMERİKAN YAPITLARI KAZANACAĞINA  YERLİ SİNAMA KAZANSIN RECEP İVEDİK İYİ YADA KÖTÜ DEMİYORUM HERKEZİN TERCİHİDİR SAYGI DUYARIM. AMA ÇİFTE STANDARTA KARSIYIM... SAYGI VE SELAMLARIMLA
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 07 Mar 2008, 01:52

Övünmek gibi olmasın ama meramımı daha iyi anlatabilmek adına söylüyorum gerçekten kaliteli bir espiri anlayışım vardır. Afedersiniz ama biri osurunca ben yerlere yatarım diyorsanız bu filme gidin. Ama espride kalite ararım diyorsanız hatta örnek vereyim organize işler filminde yılmaz erdoğanın malum roldeki bir hatuna kısa süreli bir ilişki teklifinin ardından "-tipim değilsin" şeklindeki cevabına karşılık "-o zaman tipini (tip ingilizcede bahşiş demek) bol veririz" demesi sizi güldürdüyse recep ivediği sonuna kadar izleyerek kendinize yazık edersiniz. Kardeşimin filmi yarıda terkedip beni uyarmasından sonra kamera çekimini internetten bulup izledim sadece fragmanı izlenip bırakılacak kadar kötü bir film. Hatta fragmanı kim montajlamışsa daha güzel olmuş çünkü sadece görüntüyü değil bazı konuşmaların yeri ilede oynamış filmdekinden daha iyi olmuş.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti favo29 » 07 Mar 2008, 02:01

Ben filme gitmeyeceğim ama daha sonra eve alıp cd den seyredeceğim.Şahan ın TV deki tiplemeleri programları ve esprileri cazip gelmezdi bana.Ama inadına R.İ tiplemesine gülüyorum.Bilmiyorum belki de hepimizin içinde ortaya çıkmamış,çıkmayacak,çıkarmaya utandığımız R.İ ten bir parça var ve aslında kendimize gülüyoruz. 
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 07 Mar 2008, 02:03

bilen bilio zaten fragmandan ama yinede uyarın için tşk..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti yonetici » 07 Mar 2008, 02:06

Üzerime alınarak bir cevap mahiyetinde söylemiyorum yanlış anlaşılmasın sadece ön yargılı bir yorum yapmadığımı açıklamak isterim. Ben recep ivedik'in özellikle kim 500 milyar istemez serisine bayılmıştım defalarca izlemişimdir hatta bazı repliklerini günlük hayatımda kullanırım mesela "hayatta heyecan ararım, tehlikli şeyler isterim" gibi. Filmin fragmanınıda onlarca kez zevkle izledim ama herşey o fragmandaki haliyle arka arkaya gelince eğlenceli yoksa filmde bir nane yok. Filmi izledikten sonra fragmandan aldığım keyifte kayboldu keşke sadece benim için bir fragman olarak kalsaydı.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti ilk aşk » 07 Mar 2008, 02:22

ben gideceğim merak ettim
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 07 Mar 2008, 02:47

Zevk meseleleri hala tartışılıyor  mu öff
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cakmak » 07 Mar 2008, 04:37

Hep tartışıldı hocam hep te tartışılacak, gazetelerde yazılar yazılacak açık oturumlar düzenlenecek, televizyonlarda binlerce program yapılacak bu konuda hep zevkler hakkında... hep olacak yani hep... kendini hazırla....

cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 07 Mar 2008, 09:52

gereksiz bir konu başlığı...
yakında ne yiyeceğimize de karışırsın çakmak arkadaşım...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 07 Mar 2008, 10:07

[quote="ahmetva"]gereksiz bir konu başlığı...
yakında ne yiyeceğimize de karışırsın çakmak arkadaşım...
[/QUOTE]

+1000
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti orhanhoca » 07 Mar 2008, 10:13

slm.Çakmak arkadaşıma katılıyorum.Biz görmiyeli komedi ne kadarda değişmiş.
orhanhoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 07 Mar 2008, 10:14

Hakkında bu kadar konuşulan bir filme gitmemek olmaz, illa ''güleceğiz'' diye bir kaide yok;Zaten canım sıkkın , biraz tebessüm versin bana yeter.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fıratt » 07 Mar 2008, 10:50

kendi goruşun arkadaşım..insanları yonlendirme herkesin aklı var
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti reprisal_hunter » 07 Mar 2008, 10:55

bekarlara tavsiye edim gerçe çoğu kişi bilir eski bir komedidir ucakta şenlik var adlı filmi izleyin derim :d
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir