"Recep İvedik Tatilde" İzlenmeli Mi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

"Recep İvedik Tatilde" İzlenmeli Mi?

İleti yonetici » 07 Mar 2008, 11:01

[quote="mexus_blk"]kendi goruşun arkadaşım..insanları yonlendirme herkesin aklı var[/QUOTE]

Akıl her zaman fikir sahibi yapmaz. Sinema eleştirmenliği ülkemizde yerlerde süründüğünden filmi izleyenlerin görüşleri parasını ve vaktini boşa harcamaya niyeti olmayanlar için çok değerlidir.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti sinnex » 07 Mar 2008, 11:02

[quote="cakmak"]Değerli arkadaşlarım ,

gaz çıkarıp bira şişesi devirerek, adın murat koyum turat şeklinde seviyesiz esprilerle ancak seviyesiz insanları güldürebilecek Recep İvedik filmine gitmeyin bence... Gidiyorsanız da çocuklarınızı götürmeyin..  Biraz seçici olalım, artık zamanı geldi bence...

Cakmak
[/QUOTE]

Nedemek seviyesiz falan ben gittim bayada eğlendim, laflarını tartarak yazarsan senin için iyi olur kanaatindeyim, kaldıki bu ülkede insanların gülmeye birazda olsun ihtiyacı var...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 07 Mar 2008, 11:03

[quote="umt_d"]Zevk meseleleri hala tartışılıyor  mu öff [/QUOTE]

Gerçekten tartışmamak lazım zevkleri ve renkleri..

Ben ikinci gün gittim filme ve gülmediğim toplamda bir 5 dakika olabilir en fazla,

çevremdede bireyler ve gruplar halinde gidipte gülmekten ensemize ağrılar girdi diyenler çok ben filmde kusur aramaya değilde gülmeye ihtiyacı olanlara ehemmiyetle tavsiye ederim..

yaşım 33 evliyim iki çocuk babasıyım filme eşimle gittim çocuklara izletilmemesi konusunda hemfikirim.

Not:yazdıklarım tartışma değil izlemeyenler için tavsiye niteliğindedir kimse üzerine alınmak ve yanıt yazmak zorunda değildir.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 07 Mar 2008, 11:15

Oratada bir zevkin falan tartışıldığı yok beyenenler şöyle güzeldi gidin, beğenmeyenlerde böyle kötüydü gitmeyin diyor. Biri ben çok beğendim dedide sen nasıl beyenirsin bu filmi mi denildi? Boş konuşmaya gerek yok beyenen ve beyenmeyen kendine göre bir sebep yazarsa izlemeyi düşünenler için son derece faydalı olur.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti sinnex » 07 Mar 2008, 11:18

[quote="?"]Oratada bir zevkin falan tartışıldığı yok beyenenler şöyle güzeldi gidin, beğenmeyenlerde böyle kötüydü gitmeyin diyor. Biri ben çok beğendim dedide sen nasıl beyenirsin bu filmi mi denildi? Boş konuşmaya gerek yok beyenen ve beyenmeyen kendine göre bir sebep yazarsa izlemeyi düşünenler için son derece faydalı olur.[/QUOTE]

Eee adam seviyesizler güler diyor, bizde gittik vede baya bi güldük eğlendik.... eee?
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 07 Mar 2008, 11:23

Gerçekten insanların zevkleri çok farklı,ama gülmeye ihtiyacı olan kişiler gidip bir şansını deneyebilir sinema bambaşka bir alem bana göre,evde izlense belki bu kadar güldürmeye bilir.

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 07 Mar 2008, 11:33

Aşağıdaki videoyu izleyince seyretmeyenler filime gidip gitmemek konusunda muhtemelen daha kolay karar verecektir.

[TUBE]J2dzE2eRsrA[/TUBE]
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti hetepe » 07 Mar 2008, 11:37

[quote="mexus_blk"]kendi goruşun arkadaşım..insanları yonlendirme herkesin aklı var[/QUOTE]
Tabii ki kendi görüşüm, hatırlatmana gerek yok.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti yonetici » 07 Mar 2008, 11:39

[quote="sinnex"] 
Eee adam seviyesizler güler diyor, bizde gittik vede baya bi güldük eğlendik.... eee?
[/QUOTE]

Bu sizin kendi görüşünüz ben böyle bir imada bile bulunmadım. Sadece filmi seyrettikten sonra memnuniyetsizliğinin yanı sıra zaman ve para kaybettiğinizi düşünebilirsiniz diyorum. Bunu ifade ederkende elbette bir ayrım yapmak gerekir ama sizin yaptığınız gibi bir izleyici kalitesi ayırımı asla yapmadım ben tamamen film üzerinden gittim.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti BlueVRS » 07 Mar 2008, 11:40

Ya arkadaşlar,(hetepe) gerçekten tartışmayın rica ediyorum,luzumsuz..

cevap vermemek en güzel yanıttır bazı yanlış yaklaşımlara karşı.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 07 Mar 2008, 11:47

Ya gerçekten Emir arkadaşımızın yukarda eklemiş olduğu video da olduğu gibi bazı ahlak ve terbiye sınırlarını zorlayan hatta aşan sahneler var kabul ediyorum özellikle benimde en beğenmediğim kısımlardan biri bu ama filmin sadece 1-2 dakikalık kısmı bunun gibi birkaç iki dakikalık kısım daha olduğunu varsayarsak toplamda 10 dakikası böyle benim fikrimce..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 07 Mar 2008, 11:49

bu küfürler gercek hayat da olan küfürler dir yani bir insan gercek hayat da bu kelimeleri kullanan insanlar var.. bence güzel gittim DVD si cıksın hemen alıcam...
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 07 Mar 2008, 11:57

[quote="serdar89"]bu küfürler gercek hayat da olan küfürler dir yani bir insan gercek hayat da bu kelimeleri kullanan insanlar var.. [/QUOTE]

Bu filmde bence küfür falan yoktu eleştirim bu noktadan şekillenmiyor. Kaldıki filmde yerinde edilen küfür beni bu güne kadar hiç rahatsız etmemiştir. 

Mesela burada edilen küfür birçoğumuzu eğlendirmiştir.

[TUBE]y1jMFmVqNiY[/TUBE]

Yada bu videodaki küfürler kaçımızı çok rahatsız etmiştir

[TUBE]H1sPBkwTMpQ[/TUBE]

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti lazianke » 07 Mar 2008, 12:02

geçen hafta sonu arkadaşlar gitmişler. nasıldı diye sordum, bizim öğretmenler odasındaki muhabbetlerimizde çok daha kaliteli espriler olduğunu söyleyip gitmeye değmez dedilerdi. ben de gitmiyorum. 120 ye gideceğim inşaallah.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti serdar89 » 07 Mar 2008, 12:06

giden gider gitmeyen gitmez:D zaten adam cok güzel reklam yaptı rekor da kırdı cepde doldu tamam dır..:D
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 07 Mar 2008, 12:08

durun le kasmayın kendinizi vuran vurana gidecek hea :D
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti cakmak » 07 Mar 2008, 12:57

[quote="ahmetva"]gereksiz bir konu başlığı...
yakında ne yiyeceğimize de karışırsın çakmak arkadaşım...
[/QUOTE]
Yok canım ne haddime , zaten edit gerekli ayarı cekmiş... Burası sohbet muhabbet bence konusulması gereken bi konuydu yazdım... Gidince benden bisey kaybetmezsiniz gitmeyince bisey kazanmazsınız benden... Kimseyi tehdit ettigim yok, benim soylediklerim sadece bir fikir verir size.. Burda demiyor muyuz su arabyı alın sunu almayın, surda tamir yapın sunu soyle yapın diye buda oyle bisey... Eger aramızda benim dedigimi %de 100 yapan birileri varsada o da baska bir memnuniyetin konusu.

Ha buarada bazı arkadaslar küfür hayatın parcası demişler, yüceltilmesi gereken bi parcası degil ama degil mi?

Selam ve sevgilerimle
cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 07 Mar 2008, 13:01

Ben,eşim arkadaşlar,eşleri ve çocuklarıyla gittik,daha film başlamadan bol küfür dinleyeceğiz dedim,ben bile bazı yerlerinde utandım nedeni ise arkadaşlarımın çocuklarından dolayı kesinlikle çocuklar için çok kötü bir film..!

10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir