"Recep İvedik Tatilde" İzlenmeli Mi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

"Recep İvedik Tatilde" İzlenmeli Mi?

İleti mygokhan » 07 Mar 2008, 13:12

çocuğum olsa asla götürmem.sonuçta başta uyarı var !

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti serdar89 » 07 Mar 2008, 13:23

22 Şubat’ta vizyona giren Recep İvedik Tatilde ilk 5 gün içersinde toplam 1.212.512 kişi tarafından izlendi.
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 07 Mar 2008, 13:43

[quote="mygokhan"]çocuğum olsa asla götürmem.sonuçta başta uyarı var ! [/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Maalesef Şahan' ın tarzı bu. Kanal1' de pazar akşamları doğaçlama bir tiyatro gösterisi var. Belki seyretmiş olanlar vardır. Çok küçük bir hikâye var ortada bu hikâyenin çevresinde çeşitli diyaloglar yapılıyor. Oyuncuların kulağında da birer kulaklık var ve ara ara Uğur Yücel bu kulaklıklarla oyunculara talimatlar verip oyuna müdahele edip oyunun seyrini farklı yerlere taşıyırlar. Şahan burada da diğerlerine nazaran belden aşağı çalışıyor. Dedim ya tarzı bu.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti umt_d » 07 Mar 2008, 13:49

dikkat ettiyseniz herkes çocuğumu götürmem diyor neden? Çünkü 18+ yazan filmlere bile ufacık veletleri alıyorlar gözlerimle gördüm amerikan gangsterinde

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 07 Mar 2008, 13:57

[quote="sainz"][quote="mygokhan"]çocuğum olsa asla götürmem.sonuçta başta uyarı var ! [/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Maalesef Şahan' ın tarzı bu. Kanal1' de pazar akşamları doğaçlama bir tiyatro gösterisi var. Belki seyretmiş olanlar vardır. Çok küçük bir hikâye var ortada bu hikâyenin çevresinde çeşitli diyaloglar yapılıyor. Oyuncuların kulağında da birer kulaklık var ve ara ara Uğur Yücel bu kulaklıklarla oyunculara talimatlar verip oyuna müdahele edip oyunun seyrini farklı yerlere taşıyırlar. Şahan burada da diğerlerine nazaran belden aşağı çalışıyor. Dedim ya tarzı bu.Wink
[/QUOTE]

hocam o dediğin kanal 1 deki programını hiç izlemedim izlememde çünkü tamamen çalıntı tv8 de cuma akşamları avrupa yakasının sacit'ide aynı şovu yapıyo ve çok kaliteli espriler harika saçma sapan değil tamamen mantıklı saat 20.00 de başlıyo adı komedi dükkanı bir kere izleyin ne demek istediğimi anlarsınız o bitiyo beyaz başlıyo zaten benim cuma akşamı izlediğim bütün programlar bunlar
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 07 Mar 2008, 14:06

[quote="silverlinemania"]hocam o dediğin kanal 1 deki programını hiç izlemedim izlememde çünkü tamamen çalıntı tv8 de cuma akşamları avrupa yakasının sacit'ide aynı şovu yapıyo ve çok kaliteli espriler harika saçma sapan değil tamamen mantıklı saat 20.00 de başlıyo adı komedi dükkanı bir kere izleyin ne demek istediğimi anlarsınız o bitiyo beyaz başlıyo zaten benim cuma akşamı izlediğim bütün programlar bunlar[/QUOTE]

Onu da biliyorum ama bu anlattığım biraz daha farklı. Sacit' in o progamda oyuna müdahele edenin sesi duyuluyor ama benim anlattığımda seyirci fark etmiyor. Yalnız dediğin gibi format aşağı yukarı aynı.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti isaacx006 » 07 Mar 2008, 14:07

ya hacı sen de neden kuyuya taş atıyosun. altı üstü film:) kızma ama ben de gittim walla.. modaya uydum deyim ya da can sıkıntısından.. komiktir gidiyim gülüyüm dedim. (canımın neden sıkkın olduğunu biliyosun sen zaten) komik mi evet komik sayılır.. bir de şartlanarak giriyoruz ya böyle ffilmlere.. hazır olun birazdan güleceğiz diye.. peki sinema anlamında bana birşey kattı mı?* elbette hayır.. sinema sanatına da en ufak bir katkısı yok.. sanki şahanın birçok repliğini peşisıra izlemiş gibi olduk. tavsiye eder miyim?? banane kim ne isterse onu yapsın:Wink
isaacx006
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 07 Mar 2008, 14:12

[quote="sainz"][quote="silverlinemania"]hocam o dediğin kanal 1 deki programını hiç izlemedim izlememde çünkü tamamen çalıntı tv8 de cuma akşamları avrupa yakasının sacit'ide aynı şovu yapıyo ve çok kaliteli espriler harika saçma sapan değil tamamen mantıklı saat 20.00 de başlıyo adı komedi dükkanı bir kere izleyin ne demek istediğimi anlarsınız o bitiyo beyaz başlıyo zaten benim cuma akşamı izlediğim bütün programlar bunlar[/QUOTE]

Onu da biliyorum ama bu anlattığım biraz daha farklı. Sacit' in o progamda oyuna müdahele edenin sesi duyuluyor ama benim anlattığımda seyirci fark etmiyor. Yalnız dediğin gibi format aşağı yukarı aynı.Wink
[/QUOTE]

aynıdanda öte resmen kopya hiç izlemedim bilmiyorum eğer dediğin gibi kimse duymuyoda onlar duyup oynuyosa zaten baştan gidik işin esprisi orda zaten seyirci duyucak ki oynayanın tepkisini anlıcak vericeği cevabı anlayıp gülücek şimdi düşün ben gittim oraya yücel uğur direktif veriyo ama ben hiç bişey duymuyorum sadece oyuncular duyuyo oyunculardan biri bi tepki vericek ee ben kendi kendime derim allah allah ne oldu acaba niye böyle yaptı derim tamam belki direk sahnede anlaşılabilir biçimde oynuyo olabilirler ama genede direktif verenin seyirciler tarafından duyulması bi başka oluyo sonuçta oda esprili şeyler söylüyo oyuncuda ona esprili bi şekilde cevap veriyo al sana kahkana curcunası ben şahanın yaptığı şeylere pek gülemiyorum he recep ivediğide merak etmiyorum değil ama sinemaya gitmicem evde cd alıp izlicem oda sadece merakımdan
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 07 Mar 2008, 14:19

[quote="silverlinemania"]aynıdanda öte resmen kopya hiç izlemedim bilmiyorum eğer dediğin gibi kimse duymuyoda onlar duyup oynuyosa zaten baştan gidik işin esprisi orda zaten seyirci duyucak ki oynayanın tepkisini anlıcak vericeği cevabı anlayıp gülücek şimdi düşün ben gittim oraya yücel uğur direktif veriyo ama ben hiç bişey duymuyorum sadece oyuncular duyuyo oyunculardan biri bi tepki vericek ee ben kendi kendime derim allah allah ne oldu acaba niye böyle yaptı derim tamam belki direk sahnede anlaşılabilir biçimde oynuyo olabilirler ama genede direktif verenin seyirciler tarafından duyulması bi başka oluyo sonuçta oda esprili şeyler söylüyo oyuncuda ona esprili bi şekilde cevap veriyo al sana kahkana curcunası ben şahanın yaptığı şeylere pek gülemiyorum he recep ivediğide merak etmiyorum değil ama sinemaya gitmicem evde cd alıp izlicem oda sadece merakımdan[/QUOTE]

İzlemediğin bir şey hakkında tam kopya olduğu kanısına varabilmen çok ilginç.

Yalnız Uğur Yücel talimatı verirken espri yapmıyor, sadece oyunun gidişini etkiliyor. Bu haftakinde doğalgaz faturası yatırılmamış ve gaz kesilmiş, herkes ısınmanın yolunu arıyor evde ve Uğur Yücel Şahan' a "soğuk seni çok etkiledi ve çocuksun" diyor. Tabi oynanan oyunun içine güzelce kaynatmak durumundalar. Pat diye başlayamıyorlar. Bence seyret bir seferlik tüm sabrını toplayarak.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti silverlinemania » 07 Mar 2008, 14:26

hocam aynında da öte kopya resmen demem formatını kastederek söylememden ileri geliyo yoksa tabikide izlemediğim bişey için yorum yapamam yanlış anlama beni Wink
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 07 Mar 2008, 15:22

[quote="silverlinemania"]hocam aynında da öte kopya resmen demem formatını kastederek söylememden ileri geliyo yoksa tabikide izlemediğim bişey için yorum yapamam yanlış anlama beni Wink[/QUOTE]

Tavsiye ederim. Sabrını biriktir ve tahammül ederek izle bir sefer.Wink
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 07 Mar 2008, 17:02

filme gittim güldüm geldim, sonra hepsini unuttum, zaten o kadarlık bir film. anlık mavralara gülecekseniz gidin...

ama filmden sonra akılda soru işareti bırakacak ders çıkarılacak hiç bi halt yok. kakara kikiri bitti çık git evine.

American Gangster vardı mesela çok kral filmdi, Frank Lucas'dan öğrenilecek şeyler var, adam resmen aklıma takıldı, mesela vizontele mavra gibi görünsede içerik olarak zengin bir filmdi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 07 Mar 2008, 17:05

film bizi bize anlatmış sadece ondan çok tutuldu..
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti serdar89 » 07 Mar 2008, 17:10

[quote="kadir_"]film bizi bize anlatmış sadece ondan çok tutuldu..[/QUOTE]

evet film bizi anlatıyor onun konuşmarlı günlük hayatıı oldukca fazla duymakta yız..
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 07 Mar 2008, 19:08

[quote="hakanerdogan"]filme gittim güldüm geldim, sonra hepsini unuttum, zaten o kadarlık bir film. anlık mavralara gülecekseniz gidin...

ama filmden sonra akılda soru işareti bırakacak ders çıkarılacak hiç bi halt yok. kakara kikiri bitti çık git evine.

American Gangster vardı mesela çok kral filmdi, Frank Lucas'dan öğrenilecek şeyler var, adam resmen aklıma takıldı, mesela vizontele mavra gibi görünsede içerik olarak zengin bir filmdi.
[/QUOTE]

Harbiden bende unuttum çoğunlukla,gülmekten izleyemedimde..ama zaten gülmeye gittik..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir