bizi kandırıyorlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bizi kandırıyorlar

İleti spider » 18 Mar 2008, 18:54

Herkese selamlar,

Geçen hafta iş gezisi için Rusya'ya gittim. Soğuk ülkenin sıcak insanlarıyla tanıştım. Herkesin anlattığı gibiymiş arkadaşlar. Türkiyede bizi kandırıyorlar. Bayanlar çok bakımlı. Uzun boylu. İncecik. Hepsi de (en azından tanıdıklarım) çok kibar. Güzel olduklarının farkındalar ama asla burunları havada değil. Bu nedenlerle Türkiye de bizi kandırdıklarını anladım. Bekar arkadaşlara evlenmeden önce kesinlikle Rusyaya gitmelerini tavsiye ediyorum.

Allah'ım değiştirebileceğim şeyler için CESARET, değiştiremeyeceğim şeyler için SABIR, ikisi arasındaki farkı fark edecek BİLGELİK ve BASİRET ver. Amin.
Kullanıcı avatarı
spider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ya
Nereden: Ankara
Arabanız: octavia elegance 2002 ov

İleti taso » 18 Mar 2008, 18:57

evlılık konusunda espırı yapdıgını dusunuyorum ...!

taso
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 18 Mar 2008, 19:04

Bekar olsam gerçekten düşünürdüm o taraflardan evlenmeyi.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 18 Mar 2008, 19:06

evlenmesen bile yani oranın insanları sıcak olduğunu biliyorum iş için bende gidebilirim çalışmaya çağırıyolar ama bakalım kürk işi orda çok gidiyodu ama şimdi hayvanları koruma falan çıktıda yinede tr den çok iş orda

rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti spider » 18 Mar 2008, 19:20

Kesinlikle şaka yapmıyorum. Düşünsenize yanınızda burnu havada olmayan güzel bir hanım olsa ve tüm hayatınızı onunla beraber paylaşsanız fena mı olur?

Allah'ım değiştirebileceğim şeyler için CESARET, değiştiremeyeceğim şeyler için SABIR, ikisi arasındaki farkı fark edecek BİLGELİK ve BASİRET ver. Amin.
Kullanıcı avatarı
spider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ya
Nereden: Ankara
Arabanız: octavia elegance 2002 ov

İleti trifaze » 18 Mar 2008, 19:53

arkadaslar 2 sene Sankt Petersburg'da (Leningrad) yasadim. calismaya gitmeseniz bile haziranda Peter'e gitmelisiniz.

muhtesem beyaz geceleri olur. gece saat 01:30 hala hava aydinlik. saat 22:00 da arabayla gezmeye gidiyordum, gozumde gunes gozluklerimle. kesinlikle tavsiye ederim. kizlarina gelince. cok kibar cok sicaklar. sadece geceleri yalniz pek disari cikmayin!
trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 18 Mar 2008, 19:54

[quote="trifaze"]arkadaslar 2 sene Sankt Petersburg'da (Leningrad) yasadim. calismaya gitmeseniz bile haziranda Peter'e gitmelisiniz.

muhtesem beyaz geceleri olur. gece saat 01:30 hala hava aydinlik. saat 22:00 da arabayla gezmeye gidiyordum, gozumde gunes gozluklerimle. kesinlikle tavsiye ederim. kizlarina gelince. cok kibar cok sicaklar. sadece geceleri yalniz pek disari cikmayin!
[/QUOTE] niyekine
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 18 Mar 2008, 19:55

sonradan görme bizimkiler bişi desen sanki katilsin
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti trifaze » 18 Mar 2008, 20:11

Ruslar, genelde kose baslarinda birkac arkadas toplanir ellerinde votka bira ne arasan var. alkolunde etkisi ile yoldan gecenlere cok satasirlar.
birde bu irk renk olarak daha sari oldugundan genelde esmer olan Turkler hemen belli oluyor. gelelim esas konuya, eger bir rus bayanin seninle birlikte gezmeye rizasi var ise kocasi karismaz. ancak bizim millet isin b.k. cikarttigi icin yolda giden adamin yanindan karisini almaya calisiyor. simdi ne alakasi var diyen arkadaslarda cikabilir ancak, orada bulunan Turk iscilerin ust kadrodan sayica cok fazla olmasindan dolayi, Ruslar Turklerden nefret eder hale gelmisler. chorni clevek veya chorni galava diye isimler takmislar. yani siyah adam veya siyah kafa. Oralarda Turkler iyi bilir. Ruslarla kavga edilmez. Cunku bizlerde olan merhamet duygusu onlarda yoktur.
trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 18 Mar 2008, 20:24

bizim türk kızları da hepsi değil sanki burnu kaf dağında bi saçını boyatsın yanına yaklaşamazsın geçen lisedeki sevgilimle buluşmaya gittim bi hava bi hava ama bizde bunu istiyoz bana karşı pek havalı değildi ama arkadaşlarıyla falan yok şu bana baktı yok şu teklif etti... sanki bendede hala  bişey var ama işin garibi sevgilimde var nasıl olurda insan iki kişiyi sever yada arasında kalır garip bi zor durum gerçekten ne yapcam bilmiyorum allah yardım etsin valla zordayım bide ikisinide kaybetmek var
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti ali » 18 Mar 2008, 22:12

[quote="trifaze"]Ruslar, genelde kose baslarinda birkac arkadas toplanir ellerinde votka bira ne arasan var. alkolunde etkisi ile yoldan gecenlere cok satasirlar.
birde bu irk renk olarak daha sari oldugundan genelde esmer olan Turkler hemen belli oluyor. gelelim esas konuya, eger bir rus bayanin seninle birlikte gezmeye rizasi var ise kocasi karismaz. ancak bizim millet isin b.k. cikarttigi icin yolda giden adamin yanindan karisini almaya calisiyor. simdi ne alakasi var diyen arkadaslarda cikabilir ancak, orada bulunan Turk iscilerin ust kadrodan sayica cok fazla olmasindan dolayi, Ruslar Turklerden nefret eder hale gelmisler. chorni clevek veya chorni galava diye isimler takmislar. yani siyah adam veya siyah kafa. Oralarda Turkler iyi bilir. Ruslarla kavga edilmez. Cunku bizlerde olan merhamet duygusu onlarda yoktur.
[/QUOTE]
kırolar maalesef türkiyenin de türklerin de imajını sıfıra indiriyorlar. tüm rusları oru... görüyorlar.

rusyaya gitmemiz imkansız. nasıl gidecen, dilin ayrı nasıl iletişim kuracan? boşa heveslenmeyin arkadaşlar.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 19 Mar 2008, 00:58

bak haklısın benım bır  arkım var lalelıde calısıo olga   cok sıcak +150  $     

ıstısnalar harıc  tabe hepsıde  aynı degıl ama bu benım tanıdıgımLOLLOLLOL  oldumu rather kardessLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 19 Mar 2008, 01:00

kardeş alınma ama aynı durumda türk de var bir çok yani ark anlatmak istediği türklerin hepsi kro mu bunun gibi rusların hepsi o mu
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti weyis » 19 Mar 2008, 01:02

[quote="KASIMPŞALI."]bak haklısın benım bır  arkım var lalelıde calısıo olga   cok sıcak +150  $      [/QUOTE] LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 19 Mar 2008, 01:04

[quote="KASIMPŞALI."]bak haklısın benım bır  arkım var lalelıde calısıo olga   cok sıcak +150  $      [/QUOTE]

Kasımpaşalı ne zaman yorum yazacak bu konuya diyordum.Aha da yazdıLOL
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Mar 2008, 01:05

[quote="favo29"][quote="KASIMPŞALI."]bak haklısın benım bır  arkım var lalelıde calısıo olga   cok sıcak +150  $      [/QUOTE]

Kasımpaşalı ne zaman yorum yazacak bu konuya diyordum.Aha da yazdıLOL
[/QUOTE] hemde ayın yorumu vallaLOLLOLLOLLOLLOL
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 19 Mar 2008, 01:07

Veyis oğlan senin herhalde.Allah bağışlasın.Senin gibi poz vermiş.Smile
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Mar 2008, 01:09

[quote="favo29"]Veyis oğlan senin herhalde.Allah bağışlasın.Senin gibi poz vermiş.Smile[/QUOTE] sağol kardeş allah razı olsun. küçük oğlan iki numara.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir