bizi kandırıyorlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bizi kandırıyorlar

İleti Medcezir » 19 Mar 2008, 01:21

ARKADAŞALR NEDENSE BİZİM BURADAN CALIŞMAK İÇİN YURT DISINA GİDENLER GİTTİKLERİ ÜLKEDE SEVİLMİYOR VE HOŞ KARSILANMIYORLAR. ALMANYA, AVUSTURYA, RUSYA, UKRAYNA AKLIMA İLK GELENLER GECENLERDE MÜHENDİS BİR ARKADASIM ALMAYAYA İŞ İÇİN GİTTİ VE GELDİ BU EV YAKMA OLAYLARINDAN FİLAN KONUSTUK BİRAZ BU OLAYLARDA TÜRK DÜŞMANLIGI İLK SIRAYI ALIYO DEDİ YANİ DİĞER YABANCILARDAN COK TÜRKLERİ SEVMİYORLAR DEDİ. İNANIN BU BENİ COK ÜZDÜ...  ASLINDA BUNUN NEDENLERİ ÜSTÜNDE DE KONUSTUK BİRAZ AMA BURADA ONLARI YAZIPDA SİZİNDE CANINIZI SIKMAK İSTEMEM KISACASI YABANCI DİE TABİR EDİLENLERİN ARASINDA BİZİMKİLERİN SUÇ ORANI VE YASA DISI İŞLERİNİN ORANIN COK YÜKSEKMİŞ... ŞAŞIRDIM, ÜZÜLDÜM, VE BİRAZDA BİZİ DIŞ ÜLKELERDE BU SEKİLDE TANITTIKLARI İÇİN HAYIFLANDIM HERKEZE SAYGILAR SELAMLAR

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Mar 2008, 01:24

[quote="Medcezir"]

ARKADAŞALR NEDENSE BİZİM BURADAN CALIŞMAK İÇİN YURT DISINA GİDENLER GİTTİKLERİ ÜLKEDE SEVİLMİYOR VE HOŞ KARSILANMIYORLAR. ALMANYA, AVUSTURYA, RUSYA, UKRAYNA AKLIMA İLK GELENLER GECENLERDE MÜHENDİS BİR ARKADASIM ALMAYAYA İŞ İÇİN GİTTİ VE GELDİ BU EV YAKMA OLAYLARINDAN FİLAN KONUSTUK BİRAZ BU OLAYLARDA TÜRK DÜŞMANLIGI İLK SIRAYI ALIYO DEDİ YANİ DİĞER YABANCILARDAN COK TÜRKLERİ SEVMİYORLAR DEDİ. İNANIN BU BENİ COK ÜZDÜ...  ASLINDA BUNUN NEDENLERİ ÜSTÜNDE DE KONUSTUK BİRAZ AMA BURADA ONLARI YAZIPDA SİZİNDE CANINIZI SIKMAK İSTEMEM KISACASI YABANCI DİE TABİR EDİLENLERİN ARASINDA BİZİMKİLERİN SUÇ ORANI VE YASA DISI İŞLERİNİN ORANIN COK YÜKSEKMİŞ... ŞAŞIRDIM, ÜZÜLDÜM, VE BİRAZDA BİZİ DIŞ ÜLKELERDE BU SEKİLDE TANITTIKLARI İÇİN HAYIFLANDIM HERKEZE SAYGILAR SELAMLAR

[/QUOTE] valla iğneyi birazda kendimize batırmamız gerekiyor
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 19 Mar 2008, 01:40

abıler tamam dogru ıyıler sıcaklar  hereyınıze eyvvalah ama sımdı allah ıcın dogru soylyeın lalelı deyoınce aklınıza hangı ulke gelıyor    yalanmıı

bu arda ben ruslara acıyorum   babamların orda 4 tane ınsaat ıscısı var adamlar  aylık 500 e calısyorlar  vede    kum cakıl ısınde ama suda bır gercek   tamamen ıstısnalr harıc    ve kaıntlanmıs      bır verı  90lı yıllrda  dogu karadenızdekı  yaklasık 500 aıleyı    dagıtan mıllette bu ruslardr    sıcaklar  ona bısey dıyemem ama yalan yok ıyıler 
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti spider » 19 Mar 2008, 09:47

muhabbeti açtım ama akşam aranızda olmadığım için çok üzüldüm :( 

anladığım kadarıyla herkes aynı fikirde. her eve bir rus kızı lazım (sadece bekarlar için ama!!!!).

saygılar.
Allah'ım değiştirebileceğim şeyler için CESARET, değiştiremeyeceğim şeyler için SABIR, ikisi arasındaki farkı fark edecek BİLGELİK ve BASİRET ver. Amin.
Kullanıcı avatarı
spider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ya
Nereden: Ankara
Arabanız: octavia elegance 2002 ov

İleti BaTeRRiiSStt » 19 Mar 2008, 12:50

Rus kadınlarıyla evlenilmez.. sadece eğlenilinir. Dini ırkı mezhebi anlayışı kültürü herşeyi farklı.. herşeyiyle ters düşerler.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti serdar89 » 19 Mar 2008, 13:18

[quote="BaTeRRiiSStt"]Rus kadınlarıyla evlenilmez.. sadece eğlenilinir. Dini ırkı mezhebi anlayışı kültürü herşeyi farklı.. herşeyiyle ters düşerler. [/QUOTE]

Müdür BetER!! BEteRe Konuş!:D ::D:D LOLLOLLOLWink
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 19 Mar 2008, 23:39

[quote="BaTeRRiiSStt"]Rus kadınlarıyla evlenilmez.. sadece eğlenilinir. Dini ırkı mezhebi anlayışı kültürü herşeyi farklı.. herşeyiyle ters düşerler. [/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClap  +150$
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 19 Mar 2008, 23:41

[quote="KASIMPŞALI."][quote="BaTeRRiiSStt"]Rus kadınlarıyla evlenilmez.. sadece eğlenilinir. Dini ırkı mezhebi anlayışı kültürü herşeyi farklı.. herşeyiyle ters düşerler. [/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClap  +150$
[/QUOTE]

Yahu Kasımpaşalı sen adamı öldürürsünLOL
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 19 Mar 2008, 23:43

ah be agbı yalanmı   bılmem yonetcı ızın verırmı ama bende bı ıkı tel numarası var maksat  dıs ılsıkıler kuvvet kazansın   
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 19 Mar 2008, 23:44

Aman diyim aman!!!!
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trifaze » 20 Mar 2008, 00:41

rusyadaki bayanlarin erkeklere gore nufus yogunlugunu internetten bir arastirin. neden sicak olduklarini anlarsiniz. :)

trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir