Octavia elegance tiptronik??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia elegance tiptronik??

İleti loveskoda » 20 Mar 2008, 14:06

serdar89 abi Audi kullanıcısısınız size soruyorum: aracınız kalitesiz mi? VW motorları ve şanzımanı, süspansiyon sistemi vs.vs. kalitesinden şikayetçimisiniz? Eminim değilsiniz. Buradaki arkadaşlara göre aynı platformdaki araçlar kalitesiz...

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Mar 2008, 14:13

ben artık foruma girip skoda hakkında atıp tutarak milletin nabzını yükseltip,daha sonra kenara çekilip izleyen kişiler olduğunu düşünüyorum bu arkadaşların,al işte sesleri solukları kesildi,kenara çekilip başlattıkları kargaşanın sonucunu izliyorlardır şimdi..Ben araba hakkında fikir toplamaya çalışıyordum konu nereye vardı..

Neyse ben çıkıyorum babamla buluşmaya,önce toyota ardından yüce ye gidecez arabalara bakmaya..bi ihtimal honda ya bakarız ama accord için civic defteri kapandı..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 20 Mar 2008, 14:15

[quote="loveskoda"]serdar89 abi Audi kullanıcısısınız size soruyorum: aracınız kalitesiz mi? VW motorları ve şanzımanı, süspansiyon sistemi vs.vs. kalitesinden şikayetçimisiniz? Eminim değilsiniz. Buradaki arkadaşlara göre aynı platformdaki araçlar kalitesiz...

[/QUOTE]

Hiç bir sorun yok ARacdan cok memunum Ama kaput ac içinde Skoda yazısı görmek gercekten güzel bir olay AMA kimse bilmiyor Audi seat parçaları skoda kullanılması cok güzel bunun değerini bilmek gerekir.. neden jetta kaç para Octavia kaç para ??? ama parca aynı!!
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 20 Mar 2008, 14:17

[quote="98Pickup"]ben artık foruma girip skoda hakkında atıp tutarak milletin nabzını yükseltip,daha sonra kenara çekilip izleyen kişiler olduğunu düşünüyorum bu arkadaşların,al işte sesleri solukları kesildi,kenara çekilip başlattıkları kargaşanın sonucunu izliyorlardır şimdi..Ben araba hakkında fikir toplamaya çalışıyordum konu nereye vardı..

Neyse ben çıkıyorum babamla buluşmaya,önce toyota ardından yüce ye gidecez arabalara bakmaya..bi ihtimal honda ya bakarız ama accord için civic defteri kapandı..
[/QUOTE]

Toyota ya kesinlikle bakın. Ardından da Skoda ya bakın. Eminim Octavia nın içinden çıkmak istemeyeceksiniz...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 20 Mar 2008, 14:19

[quote="98Pickup"]ben artık foruma girip skoda hakkında atıp tutarak milletin nabzını yükseltip,daha sonra kenara çekilip izleyen kişiler olduğunu düşünüyorum bu arkadaşların,al işte sesleri solukları kesildi,kenara çekilip başlattıkları kargaşanın sonucunu izliyorlardır şimdi..Ben araba hakkında fikir toplamaya çalışıyordum konu nereye vardı..

[/QUOTE]

benim için yeni araba kokusu çek içine yeni arabalar içinin kokusu cok hoşuma gidioo:D:D
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 20 Mar 2008, 14:26

[quote="98Pickup"] ben artık foruma girip skoda hakkında atıp tutarak milletin nabzını yükseltip,daha sonra kenara çekilip izleyen kişiler olduğunu düşünüyorum bu arkadaşların,al işte sesleri solukları kesildi,kenara çekilip başlattıkları kargaşanın sonucunu izliyorlardır şimdi..Ben araba hakkında fikir toplamaya çalışıyordum konu nereye vardı..

[/QUOTE]
valla lafın banaysa yemeğe gitmiştim.. o kadarda iznimiz olsun.. arkadaşım zevk de para da senin.. Aklında bulunan araçlara gider bakarsın test sürüşü yapar ona göre karar verirsin.. herkezin fikri bir olmaz ben elmayı severim sen armutu.atıp tutma sonrada kenara çekilme konusuna hiçç girmicem.. fikir sordun söyledik..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti serdar89 » 20 Mar 2008, 14:28

[quote="BaTeRRiiSStt"] [quote="98Pickup"] ben artık foruma girip skoda hakkında atıp tutarak milletin nabzını yükseltip,daha sonra kenara çekilip izleyen kişiler olduğunu düşünüyorum bu arkadaşların,al işte sesleri solukları kesildi,kenara çekilip başlattıkları kargaşanın sonucunu izliyorlardır şimdi..Ben araba hakkında fikir toplamaya çalışıyordum konu nereye vardı..

[/QUOTE]
valla lafın banaysa yemeğe gitmiştim.. o kadarda iznimiz olsun.. arkadaşım zevk de para da senin.. Aklında bulunan araçlara gider bakarsın test sürüşü yapar ona göre karar verirsin.. herkezin fikri bir olmaz ben elmayı severim sen armutu.atıp tutma sonrada kenara çekilme konusuna hiçç girmicem.. fikir sordun söyledik..[/QUOTE]

yaa Bu BURSALI lardan ne cekiyoruz yavv bak konu acılmış bursalıların dikkatine diye:D:D:D:D:D
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 20 Mar 2008, 18:33

98 pickup aldınmı arabayı.
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti serdar89 » 20 Mar 2008, 18:34

[quote="baho06"]98 pickup aldınmı arabayı.[/QUOTE]

98Pickup Açılır%20Menü%20Göster

ACTIVE