Dale Dale Boca

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Dale Dale Boca

İleti serdar89 » 20 May 2008, 17:50

[quote="gurdal07"][quote="serdar89"][quote="gurdal07"] [quote="serdar89"]Sevmişim seni
Herşeyden FAzla
Ölünce FENER Yazın MEzar TAşıma

Tek GErçek Senin

Yalan dünyada

KoymuŞum Cimbomuna Beşiktaşınaaa lalalalalal
[/QUOTE]
hah hah  hah hahLOL sıkkullanılanları temizlerken burayı buldum ve üstteki mesaja çok güldüm  demekki yeteri kadar koyamamışınız da  GALATASARAY şampiyon olmuşLOL
[/QUOTE]

bu Yazı sırasında daha SAmiyende oynanmamıştı.. 2-0 Fenerbahce üstündü ama halla Fenerbahce Üstün 2li Averaj la..
[/QUOTE]  BOŞVER ONLARI
ŞAMPİYON KİM?

>>>>GALATASARAY<<<<
[/QUOTE]

tamam ama KAbul etmemek lazım LOL neden? o zamn dalga geçmenin zevki cıkmaz. Wink

Şampiyon Olmasakta Kupaları almasakta Cimboma Koymasakta Genede Fenerliyiz Ölümüne Sevecegiz..!

Ne Adımı ne Soyadımı. Ne ölüm yılımı Fenerbahceli olduğumu yazsıın o mezar taşı..!!! yeni pankart. :))

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 23 May 2008, 23:23

[quote="serdar89"][quote="gurdal07"][quote="serdar89"][quote="gurdal07"] [quote="serdar89"]Sevmişim seni
Herşeyden FAzla
Ölünce FENER Yazın MEzar TAşıma

Tek GErçek Senin

Yalan dünyada

KoymuŞum Cimbomuna Beşiktaşınaaa lalalalalal
[/QUOTE]
hah hah  hah hahLOL sıkkullanılanları temizlerken burayı buldum ve üstteki mesaja çok güldüm  demekki yeteri kadar koyamamışınız da  GALATASARAY şampiyon olmuşLOL
[/QUOTE]

bu Yazı sırasında daha SAmiyende oynanmamıştı.. 2-0 Fenerbahce üstündü ama halla Fenerbahce Üstün 2li Averaj la..
[/QUOTE]  BOŞVER ONLARI
ŞAMPİYON KİM?

>>>>GALATASARAY<<<<
[/QUOTE]

tamam ama KAbul etmemek lazım LOL neden? o zamn dalga geçmenin zevki cıkmaz. Wink

Şampiyon Olmasakta Kupaları almasakta Cimboma Koymasakta Genede Fenerliyiz Ölümüne Sevecegiz..!

Ne Adımı ne Soyadımı. Ne ölüm yılımı Fenerbahceli olduğumu yazsıın o mezar taşı..!!! yeni pankart. :))
[/QUOTE] helal olsun sana
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir