Kediye çarptım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kediye çarptım

İleti hakanerdogan » 23 Mar 2008, 13:57

takma yav nihayetinde hayvan. çok çabuk, kolay türüyorlar insan gibi emek istemiyorlar boşver kazadır olmuş.

bizde Yapraklıya giderken Ranger Thunder ile babam sürüyordu gidiş gelişli köy yollarında bayada yükümüz var idi, 5 kişiydik içinde. tiponun biri epey bi korna çaldı, rahatsız etti, çekiliyoruz geçmiyorda korkusundan.

babamda sinirlendi iyice yavaşladı 60-70 e kadar, bu tam geçecekken gazı yapıştırdı yere, birden 120-130 olunca hız köyden kaçan çoban köpeğine... hayvanın savruluşu hala aklımdan gitmiyor...

kamyonete hiç bişey olmadı.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 23 Mar 2008, 14:09

yaw bizim dükkanın önünde geçenlerde bi kaza oldu çıktık baktık ne oldu diye fırının önünde oldu iişlek bi caddede araba fren yaptı sesi duyduk dışarı çıktık kimse arabanın altına bakamıyo korkudan çocukmu diye hemen ambülans felan çağırıldı ama sonra baktılarki köpek ,sahibi tasmasını çıkarmış boxer cinsi köpek bu arada neyse hayvan iki büklüm olmuş o an ölmiş zaten adam önce çocuk olmadığına sevindi sonrada köpeğe  üzüldü istemeyerek altına almış köpek aniden atlamış yola
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti OKTAVİACI » 23 Mar 2008, 15:37

geçmiş olsun
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti rather86 » 23 Mar 2008, 18:23

kafanı yorma ya bi insana çarpsaydın o kedinin ömrü o kadarmış
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti serdar89 » 23 Mar 2008, 20:38

şimdi bende yaşadım A6'ımla geniş bir sokakta gidiyordum 60-65 Km hızla karşıdan Opel Corsa ile onda 75 Km hız vardı Kadının aracının önüne köpek fıladı bir anda üstüme kırdı Saol sun ABS ve ESP kurtardı beni bende hemen Ani Frenle SAğ kırdım lasitik öttü benim baya sonra benden fren sesi gelince kadın daha cok korktu ve direksyon hakimeyti cıktı Kaldırıma cıktı Köpek kurtardı ama Benim Arac gidio du neyse kadın cıktı cok korkmuş bir şekilde hadi onu eşim sakinleştirdi ama KADIN FREN yerine GAZA basmış öyle soyledi kadın hüngür hüngür ağlıyordu cokk korktu :(( ama bende korktum Ouch  Opel gelince arac da baya hasar var sonra eşi geldi adam bize paso özür dilyor kadında aracı nasıl kocasına anlatmaya calıştı ama kocası Söz verdi yeni araba alıcakmış benim yanımda dedi ama şuan evde ne yapıo bilmiyorum:D dayaktan :)))

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 23 Mar 2008, 21:59

[quote="umt_d"][quote="AhmetH"]takmayın  kafaya..   olacağı  varmış..
herşey insan için.[/QUOTE]

Herşey insan için değil arkadaşım o da bir can o da yaşıyor ve ölüyor anlatabilmişimdir inşallah insanlardan sadece düşünme yetisi olarak farklılar
[/QUOTE]

hayır  anlatamadın.

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti serdar89 » 23 Mar 2008, 22:35

[quote="AhmetH"][quote="umt_d"][quote="AhmetH"]takmayın  kafaya..   olacağı  varmış..
herşey insan için.[/QUOTE]

Herşey insan için değil arkadaşım o da bir can o da yaşıyor ve ölüyor anlatabilmişimdir inşallah insanlardan sadece düşünme yetisi olarak farklılar
[/QUOTE]

hayır  anlatamadın.

[/QUOTE]

UMT_d şuan online değil neresini anlmadın ??  ben yardımcı oluyum?
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir