Bu paraya bu araba???

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu paraya bu araba???

İleti serdar89 » 24 Mar 2008, 22:00

[quote="weyis"]hipnozla.LOL çünkü başka türlü mümkünü yokThumbs%20Up[/QUOTE]
ne yazıkii senin Cocuk Fenerli tipi var varmı ailede Fenerbahce lii kesin vardır?:D

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 24 Mar 2008, 22:09

[quote="serdar89"][quote="weyis"]hipnozla.LOL çünkü başka türlü mümkünü yokThumbs%20Up[/QUOTE]
ne yazıkii senin Cocuk Fenerli tipi var varmı ailede Fenerbahce lii kesin vardır?:D
[/QUOTE] benim uşaklar feneri tutsun evlatlıktan reddederimLOL
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 24 Mar 2008, 23:35

[quote="serdar89"]Sizcede MEgane COOkk BASit Bir araba değilmi??[/QUOTE]

yeni megane privilage dCi 100 ler Allah var yukarda güzel araba...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti baha » 24 Mar 2008, 23:58

[quote="serdar89"]Getir Megane Onuda A4 ile kıyaslama yapalım baksana bunda bile Vites topuzu sap gibi duruyor Klima desen yalan ondan sonra gelelim teyp ee bakın ne kadar basit Bence Cookk basit... hangisi dersen gelirim..[/QUOTE] ya kardeşim sen skoda ile onla bunla renoyu kıyaslama onun yeri ayrıdır türk insanının yanında reno kalitesizdir doğru kaliteli senin övdüğün markalarda 5 yıldız olayını neden göremiyoruz.çok lafa gerek yok her insanın kesesine göre mal üretir üreticiler isteyen alır isteyen almaz.
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 25 Mar 2008, 01:46

arkadaşlar bi kere renault ile skodayı falan kıyaslamamak lazım çünkü farklı ekollerin arabaları ama ben ikisinede bndm o yüzden tecrübemi söyleyim, renault da bu çamurlukların plastik gibi esnemesi çok itici gelmişti, bzm skodalar eşşek ölüsü gibi kendimi güvende hissediyorum, renaultunda parçası falan süper o yüzden memleketim insanı biniyo işte arabaya,ama şu da var ki 46bin ytl yi haytta böyle ikinci el arabaya vermem,o dayı zor satar arabayı

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir