BİRİ CHELSEA'Mİ DEDİ.......

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BİRİ CHELSEA'Mİ DEDİ.......

İleti serdar89 » 03 Nis 2008, 15:40

Bu kadar Yeter !! Oradan Cıkış olmadığını Anladınızmı?

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 03 Nis 2008, 19:32

formasında türk bayrağını grurla taşıyanlara dil uzatıp hava limanında kemik yalayanlar utansın
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti orhanhoca » 03 Nis 2008, 20:18

[quote="OKTAVİACI"]formasında türk bayrağını grurla taşıyanlara dil uzatıp hava limanında kemik yalayanlar utansın[/QUOTE] sana içten katılıyorum
orhanhoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 03 Nis 2008, 20:57

[quote="orhanhoca"][quote="OKTAVİACI"]formasında türk bayrağını grurla taşıyanlara dil uzatıp hava limanında kemik yalayanlar utansın[/QUOTE] sana içten katılıyorum[/QUOTE]

Bir Galatasaray taraftarı olarak ben de içten katılıyorum ve Çanakkale Savaşları sırasında kendilerini "centilmen"(!) olarak tanıtan ve Kızılay çadırlarını bombalayan İngilizler' in bir klübünü mağlup ettiği için Fenerbahçe' ye teşekkür ediyorum. Yolu açık olsun İnşaallah .
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti OKTAVİACI » 03 Nis 2008, 23:08

biz milli bilinci olan galatasaraylı kardeşlerimize bi saygısızlık etmek istemeyiz ama aynı çuvalda çürükler fazlaysa kimse sağlamları düşünmüyor sizde kusura bakmayın artık

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 03 Nis 2008, 23:12

ama bileğimizin hakkı ile aldık bakalım ingilterede ne olcak holiganlar gelenleri iyi bi sopalıyolarmış haberler öle dedi dikkatli olmak lazım
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alwaysloser » 04 Nis 2008, 00:07

[quote="10Y@ĞMUR"]Big%20smile Galatasaraylılara taş atacağınıza kazandığınız anın tadını çıkarın bence..![/QUOTE]

ne kadar galibiyetin tadını çıkarsak ta bi yerde o görüntüler akla geliyor işte ya nsl bi kin ki gidip rakip takımı karşılayabiliyosun ben fener adanaya geldiğinde gidip karşılayamamıştım takımımı o kadar da basitken ulaşımı bu adamlar istanbulda o şartlarda gidiyo işe bak ya
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti HÜSEYİN » 04 Nis 2008, 00:21

Bir Türk takımına karşı bir ingiliz takımını destekleyen Türk'ün kanından şüphe ederim.
HÜSEYİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 04 Nis 2008, 01:00

[quote="OCTAVIA"]Bir Türk takımına karşı bir ingiliz takımını destekleyen Türk'ün kanından şüphe ederim.
[/QUOTE]

Pantolon indiren adamdan ne beklersin...DeadOldum olası ingiliz Amerikan ve Fransız sevmem!!

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 04 Nis 2008, 02:05

iyi varsın fenerbahçem seninle gurur duyuyoruzHeart
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 06navy » 04 Nis 2008, 02:17

Bende formasında ay yıldızı gururla taşıyan bir takıma dil uzatılmasını, hatta kalkıp ingiliz takımının desteklenmesini kınıyorum, ama fenerbahçe futbolcusununda tribünlere eliyle sekiz işareti yapması sizce ne kadar doğru? Avrupada alınan başarı ve yenilgiler hepimizindir, hep birlikte üzülüp hep birlikte sevinmeliyiz, lig yarışı ile karıştırılmamalıdır. Fenerbahçe avrupaya açıldı ama birçok taraftar halen sınırlarımız arasında sıkışıp kalmış, internet kıskananlar çatlasın, siz rüyanızda görürsünüz vb. yazılarla dolu, bunlar ne kadar doğru acaba??
06navy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 04 Nis 2008, 02:36

arkadaşlar futbol bir şow dur.tıpkı sinema tiyatro yada başka eğlenceler gibi.bu işe bu açıdan bakarsak daha güzel olur.isteyen istediği takımı destekler.bende fenerin yenmesini istemiyorum.bu benim görüşüm.ama bileğinin hakkıyla kazandı.alnının teriyle hak etti. lütfen bu işi milli mesele haline getirmeyelim.benim amacım sadece sevdiğim arkadaşlara takılmak.belki biraz kızdırmak.onlarında bana aynı şekilde yaklaşmasını beklerim.başka konuları futbolun içine katmak bence doğru değil.galibiyetin sevincini, karşı takımı destekleyenleri kızdırarak alay ederek kutlamak.daha doğru olur.fener çok büyük bir zafer kazandı istemesemse saygıyı hak etti.eee bükemediğin bileği öpeceksin.napalım bir zamanlar bizim yaptığımızı şimdi fener yapıyor.ama tur zor be kardeşim.Thumbs%20Up

weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 04 Nis 2008, 02:41

evet haklısın kardeşim tur gerçekten zor ama fener zoru ve imkansızı başarıyor fenerin işi bu Thumbs%20Up
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 04 Nis 2008, 02:46

[quote="ilk aşk"]evet haklısın kardeşim tur gerçekten zor ama fener zoru ve imkansızı başarıyor fenerin işi bu Thumbs%20Up[/QUOTE] valla işin aslı fenerden hiç beklemiyordum ama hakkaten helal olsun fazlasıyla hak etti.yani oyunuyla hak etti .
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 04 Nis 2008, 13:11

[quote="OCTAVIA"]Bir Türk takımına karşı bir ingiliz takımını destekleyen Türk'ün kanından şüphe ederim.
[/QUOTE]

Katılıyorum..Fenarbahçe,sözkonusu rakibi yabancı olduğunda her Türk'ün takımı konumuna gelir bence.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 04 Nis 2008, 13:30

[quote="weyis"]

arkadaşlar futbol bir şow dur.tıpkı sinema tiyatro yada başka eğlenceler gibi.bu işe bu açıdan bakarsak daha güzel olur.isteyen istediği takımı destekler.bende fenerin yenmesini istemiyorum.bu benim görüşüm.ama bileğinin hakkıyla kazandı.alnının teriyle hak etti. lütfen bu işi milli mesele haline getirmeyelim.benim amacım sadece sevdiğim arkadaşlara takılmak.belki biraz kızdırmak.onlarında bana aynı şekilde yaklaşmasını beklerim.başka konuları futbolun içine katmak bence doğru değil.galibiyetin sevincini, karşı takımı destekleyenleri kızdırarak alay ederek kutlamak.daha doğru olur.fener çok büyük bir zafer kazandı istemesemse saygıyı hak etti.eee bükemediğin bileği öpeceksin.napalım bir zamanlar bizim yaptığımızı şimdi fener yapıyor.ama tur zor be kardeşim.Thumbs%20Up

[/QUOTE]

evet Bende GS sevmem Bak Kuzen Zenit den 4 tane yedi :)) Gelelim 8işaretine kime o kadar küfür etseler Saldırırsın!! Ama Lugano 8 yapıyor çünkü orda Chelsea formalılar var..

NEE SİZİN YAPTIĞINIZI FENERMİ YAPIYOR? SİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE NE YAPTINIZ? BURDA 5 YENDİNİZ CHELSEA DEN UEFA İSE 2.LİG GİBİDİR TAKIMLARA BAKARSAN

ZENİT

LEVERKUSEN

Getafe

Bayern Münih

Fiorentina

PSV

Rangers

S. Lizbon

FENERBAHCE RAKİPLERİ

CHELSEA

MAN.UNT

ARSENAL

ROMA

LİVERPOOL

SCHARKE

BARCA

FENERBAHCE

sİZ BURADA NE YAPTINIZ???????????
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 04 Nis 2008, 14:07

[quote="serdar89"]...NEE SİZİN YAPTIĞINIZI FENERMİ YAPIYOR? SİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE NE YAPTINIZ?...[/QUOTE]

Serdar fanatikliğine hayran olmamak elde değil. WinkGalatasaray Şampiyonlar Ligi' nde hiç bir şey yapmadı mı? Lucescu döneminde çeyrek final oynadı, Şampiyon Klüpler kupası iken adı yarı final oynadı.

Ya bana kalırsa hepsi boş. Bir zamanlar Galatasaray bu şekilde ilerliyorken, "Galatasaray durdurulmalı" dendi, şu anda da eminim ki Fenerbahçe için aynı şey düşünülüyordur. Her klüp için amaç Fenerbahçe' yi durdurmak değil de yanına çıkmak olursa, işte o zaman Türk futbolu bir ekol haline gelecektir.

Bir de şuna sinir oluyorum. Gazetelerde yazarlar (!) bazan yazıyorlar: Fenerbahçe görevini fazlasıyla yerine getirmiştir. Görev Şampiyonlar Ligi' nin şampiyonu olmak olmalıdır. Ha bunun için yola çıkarsın ama ilk maçta elenirsin ama yarı finalden dönersin. Amaç her zaman en üst nokta olmalıdır.

Chelsea' yi havaalanında karşılayan, bayrağını açan farklı yaşam formları olabilir. Çok da kafaya takmamak lazım. Galatasaray Roma polisinden dayak yediğinde olanları hatırlatmak isterim.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti serdar89 » 04 Nis 2008, 14:16

[quote="sainz"][quote="serdar89"]...NEE SİZİN YAPTIĞINIZI FENERMİ YAPIYOR? SİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE NE YAPTINIZ?...[/QUOTE]

Serdar fanatikliğine hayran olmamak elde değil. WinkGalatasaray Şampiyonlar Ligi' nde hiç bir şey yapmadı mı? Lucescu döneminde çeyrek final oynadı, Şampiyon Klüpler kupası iken adı yarı final oynadı.

Ya bana kalırsa hepsi boş. Bir zamanlar Galatasaray bu şekilde ilerliyorken, "Galatasaray durdurulmalı" dendi, şu anda da eminim ki Fenerbahçe için aynı şey düşünülüyordur. Her klüp için amaç Fenerbahçe' yi durdurmak değil de yanına çıkmak olursa, işte o zaman Türk futbolu bir ekol haline gelecektir.

Bir de şuna sinir oluyorum. Gazetelerde yazarlar (!) bazan yazıyorlar: Fenerbahçe görevini fazlasıyla yerine getirmiştir. Görev Şampiyonlar Ligi' nin şampiyonu olmak olmalıdır. Ha bunun için yola çıkarsın ama ilk maçta elenirsin ama yarı finalden dönersin. Amaç her zaman en üst nokta olmalıdır.

Chelsea' yi havaalanında karşılayan, bayrağını açan farklı yaşam formları olabilir. Çok da kafaya takmamak lazım. Galatasaray Roma polisinden dayak yediğinde olanları hatırlatmak isterim.Wink
[/QUOTE]

Roma Polisene Kalakan Eller kırılsın!:D

2. olarak o zmanlarda TAkım bütceleri bu kadar büyükmüydü?

Şampiyonlar liginde Roma elensin yada bize gelmesin dedim çünkü Kardeşlik bir başka olur :))

ne yaptı ben sana söyliycem chelsea ilk olarak 2-0 sonrada 5-0 yenildi..  ki o zmanlar chelsea bu kadar büyük paraya sahip takımlar değildi.. sizin zaman la Bu zman arasında fark var eğer fark olmasa idi GS hallaa şampiyonlar liginde başarı yakalardı..ama günümüz artık herşey para ile düşün Fenerbahce chelsea macında statdaki Fenerium satılcak eşya kalmamışş! düşün!!
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir