Daha Carlos ve Gökan sahaya çıkmadı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Daha Carlos ve Gökan sahaya çıkmadı

İleti OKTAVİACI » 03 Nis 2008, 23:12

AYYILDIZA GÖNÜL VERMİŞ VE ONA LAYIK BİR TAKIMA DESTEK OLMUŞ BÜTÜN ARKADAŞLARIM

ben bu turuda geçeceğimize inanıyorum bizimde carlosumuz var gökanımız var bu işe gönül veren milyonlar var inşallah turu geçeriz sizden tek istediğim içinizden ne geliyorsa onu yazmanız ve fenerbahçe aşkının büyüklüğünü buradan bir kere daha gösterebilmemiz....

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti BaTeRRiiSStt » 03 Nis 2008, 23:16

Orası öyle ama şu chelseayı karsılayan galatasaray taraftarlarına ne demeli. resmen acıdım Fenerbahçeyi sevmıyor olabılırsın o zaman bana ne Fenerın macından dıyeceksın ilgilenmıceksın. Zamanında Türklere savaş açmış hala da düşük gören elin gevurunu çiçeklerle karsılamak nedır? ki bu takım sıze İstanbul da 5 attı. Fenerbahçelilerin arasında da galatasarayı sevmeyenler var ancak bugüne kadar hiçbir kulubun taraftarı hava alanında çıçeklerle karsılama yapmamıstır heralde. Fenerbahçe Türk takımı değiL diyenlerin ne kadar Türk olduğunu dün gece gördük maalesef..çok yazık.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti serdar89 » 03 Nis 2008, 23:23

http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx  İzlemiz Yeterli olucaktırr !! Fenerbahce Chelsea Yenmedii bakın kimleri de yenmişş  böyle olunca KEDİ-KÖPEK kardeşliği belli olmuş!

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 03 Nis 2008, 23:28

[quote="BaTeRRiiSStt"]Orası öyle ama şu chelseayı karsılayan galatasaray taraftarlarına ne demeli. resmen acıdım Fenerbahçeyi sevmıyor olabılırsın o zaman bana ne Fenerın macından dıyeceksın ilgilenmıceksın. Zamanında Türklere savaş açmış hala da düşük gören elin gevurunu çiçeklerle karsılamak nedır? ki bu takım sıze İstanbul da 5 attı. Fenerbahçelilerin arasında da galatasarayı sevmeyenler var ancak bugüne kadar hiçbir kulubun taraftarı hava alanında çıçeklerle karsılama yapmamıstır heralde. Fenerbahçe Türk takımı değiL diyenlerin ne kadar Türk olduğunu dün gece gördük maalesef..çok yazık.[/QUOTE]

cok korku oo lar neden fenerbahce devamlı başarı yakalarsa bu sefer TESADÜFLER takımı olucaklar :))

BETER BÜYÜK TAKIM OLMAK KOLAY DEĞİLL!!
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 03 Nis 2008, 23:36

arkadaşlar bütün gs camiasını karalamak yalnış olur ama bir çuval patatesin sadece 1-2 kilosu sağlam diyede kimse sağlam patateslerin gözünün yaşına bakmaz çuvalıyla çöpe atarlar içimizde iyi niyetli gsliler varsada alınmasınlar.ne yapalım onlarda bizim gibi baştan doğru karar verip fenerbahçeli olsalardı
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti BaTeRRiiSStt » 03 Nis 2008, 23:38

Sözümüz tüm galatasaraylılara yada beşiktaşlıara değil. Bu ayıbı yapanlara.destekleyenlere
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti favo29 » 03 Nis 2008, 23:45

Ukte kaldı yazacağım.
Koyu bir Galatasaraylı olarak dün Fener'le coştum.Karşılayan dangalaklar da 3-5 kişiydi ama ne yazık ki yetti karalamaya.Haber odular,töhmet altında bıraktılar.

Bizim koyuluğumuz Edirne'ye kadar.Sonrası Ayyıldız.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 04 Nis 2008, 10:33

[quote="favo29"]Ukte kaldı yazacağım.
Koyu bir Galatasaraylı olarak dün Fener'le coştum.Karşılayan dangalaklar da 3-5 kişiydi ama ne yazık ki yetti karalamaya.Haber odular,töhmet altında bıraktılar.

[/QUOTE]
işte bu kendi içimizde ne şekilde rekabet edersek edelim ama avrupalılara karşı birlik olalım bugün pkk terör örgütü değil diyen avrupalılar değilmi ermeni soykırımı yok diyen avrupalılar değilmi.herşey ezeli rekabet olsada milli şuurumuzu kaybetmemeliyiz
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti baho06 » 04 Nis 2008, 12:19

beyler bence onlar galatasaray taraftarı olamaz.onlar emperyalist işbirlikçiler.ben fenerliyim
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti serdar89 » 04 Nis 2008, 13:37

İşte Galatasaraylı FRANSIZ KÖPEKLERE KAPAK!!
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 04 Nis 2008, 13:53

[quote="OKTAVİACI"]işte bu kendi içimizde ne şekilde rekabet edersek edelim ama avrupalılara karşı birlik olalım bugün pkk terör örgütü değil diyen avrupalılar değilmi ermeni soykırımı yok diyen avrupalılar değilmi.herşey ezeli rekabet olsada milli şuurumuzu kaybetmemeliyiz[/QUOTE]

Bildiğim kadarıyla Avrupa Ermeni soykırımı var diyordu yahu!
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti HÜSEYİN » 04 Nis 2008, 14:42

[quote="favo29"]Ukte kaldı yazacağım.

[/QUOTE]
İşte düşünce budur. Bir Türk takımının yabancı bir takıma yenilmesinden zevk alan bir Türk'ün zihniyetine bir anlam veremiyorum.
HÜSEYİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 04 Nis 2008, 16:27

[quote="OCTAVIA"][quote="favo29"]Ukte kaldı yazacağım.

[/QUOTE]
İşte düşünce budur. Bir Türk takımının yabancı bir takıma yenilmesinden zevk alan bir Türk'ün zihniyetine bir anlam veremiyorum.
[/QUOTE]

Düşünsene, Şampiyonlar Ligi' nde 8 tane takım kaldı mücadele eden ve 4 tanesi İngiliz ve bu hemen her sene böyle.Wink Biz de her sene bu şekilde yer alsak Şampiyonlar Ligi' nde, bizim de Galatasaray yenilsin, Fenerbahçe elensin deme hakkımız olur.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti rather86 » 04 Nis 2008, 16:33

çok saçma ya biz böylemi yaptık onlar uefa ya gittiklerinde biz hepimiz onları destekledik oraya herkes gitmedi belki ama gidende bi avuç insan bunlar kıskançlıkları herşeyin önüne geçmiş
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti OKTAVİACI » 04 Nis 2008, 18:57

[quote="sainz"][quote="OKTAVİACI"]işte bu kendi içimizde ne şekilde rekabet edersek edelim ama avrupalılara karşı birlik olalım bugün pkk terör örgütü değil diyen avrupalılar değilmi ermeni soykırımı yok diyen avrupalılar değilmi.herşey ezeli rekabet olsada milli şuurumuzu kaybetmemeliyiz[/QUOTE]

[/QUOTE]
haklısın yalnış yazmışım kusura bakma onlar tersini iddaa ediyorlar
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 04 Nis 2008, 20:10

[quote="OKTAVİACI"][quote="sainz"][quote="OKTAVİACI"]işte bu kendi içimizde ne şekilde rekabet edersek edelim ama avrupalılara karşı birlik olalım bugün pkk terör örgütü değil diyen avrupalılar değilmi ermeni soykırımı yok diyen avrupalılar değilmi.herşey ezeli rekabet olsada milli şuurumuzu kaybetmemeliyiz[/QUOTE]

[/QUOTE]
haklısın yalnış yazmışım kusura bakma onlar tersini iddaa ediyorlar
[/QUOTE]

Zaten yok derlerse de işkillenmek lazım zira hiç hayırlı işlerini görmedik tarih boyu.Wink
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti OKTAVİACI » 05 Nis 2008, 00:27

oda doğru yapmasakta yaptı derler nasıl olsa
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC