Kablo internette 1 YTL'lik kampanya

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kablo internette 1 YTL'lik kampanya

İleti lazianke » 03 Nis 2008, 23:24

Kablo İnternetten yeni kampanya... 1 Nisan 2008 tarihi itibariyle 512 Kbps ve üzeri sınırsız tarifedeki Kablo İnternet abonelerine 7 YTL'lik Kablo TV hizmeti 1 YTL. Ancak bir şartla!

Türksat A.Ş'den verilen bilgiye göre, Türksat A.Ş'nin kablo İnternette başlattığı kampanyaya göre, 1 Nisan 2008 tarihi itibariyle 512 Kbps ve üzeri sınırsız tarifedeki Kablo İnternet abonelerine 7 ytl'lik Kablo TV hizmeti 1 YTL'ye verilecek.

İki yıl süreyle Kablo internette kalmayı taahhüt eden tüm aboneler bu hizmetten faydalanacak. Mevcut Kablo İnternet abonelerine de iki yıllık sözleşme imzaladıkları takdirde aynı hak sağlanacak. Halen Kablo TV abonesi olan ve Kablo İnternete abone olacaklar da indirimden faydalanabilecek.

Kampanya, 31 Aralık 2008 tarihine kadar kadar devam edecek.

Aboneler, Kablo TV ve Kablo İnternet hizmetleri için www.kablotv.com.tr, www.turksat.com.tr adreslerine başvurabilecekler ya da Türkiye'nin her yerinden 444 0 126 numaralı Çağrı Merkezine ulaşabilecekler.

AA

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti umt_d » 03 Nis 2008, 23:46

kablınet adsl'den daha avantajlı
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cykilic » 04 Nis 2008, 02:14

2 yıldır kablo net kullanıcısıyım. hafiften de yarım hostying ve web tasarımı hazır script gibi işletle uğraşıyorum. adsl 3 yıl kullandım hep bir gibip bir geliyordu....

şimdi bir kez olsun gitmedi. gitse de belirli sebeplerle gitti.
çok memnunum ve kablo bet oldukça ben de kablo net kullanacağıım....

bilgi güzel haber teşekkürler...
cykilic
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti goksu » 04 Nis 2008, 12:55

[quote="cykilic"]2 yıldır kablo net kullanıcısıyım. hafiften de yarım hostying ve web tasarımı hazır script gibi işletle uğraşıyorum. adsl 3 yıl kullandım hep bir gibip bir geliyordu....

şimdi bir kez olsun gitmedi. gitse de belirli sebeplerle gitti.
çok memnunum ve kablo bet oldukça ben de kablo net kullanacağıım....

bilgi güzel haber teşekkürler...

[/QUOTE]
Kablonette ucretlendirme nasildir. Bilgi verebilirmisin.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti umt_d » 04 Nis 2008, 13:02

adsl'e yakın fiyatlar ama adsl'den farklı olarak 3072,5120 ve 6144 mbps hız tarifeleri var

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir