Ölümden mucize kurtuluş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ölümden mucize kurtuluş

İleti fabia_2008 » 05 Nis 2008, 00:21

Ölümden mucize kurtuluş Hindistan'da meydana gelen inanılmaz trafik kazasında, otobüsteki gencin başına demir çubuk saplandı.

Alnından girip, çenesinin sağ altından çıkan demir çubuk, operasyonla çıkarıldı. Manish Rajpurohit(18) adlı öğrencinin ölümle randevusunu sadece bir kaç milimetre engelledi.

Hindistan'da yaşanan inanılmaz trafik kazasının ardından ölümden kılpayı kurtulan Manish Rajpurohit, "en şanslı" ilan edildi. Andre Pradeş eyaletinde otobüse bindiğinde kısa bir süre sonra başına geleceklerden habersiz Rajpurohit, biranda ölümle burun buruna geldi. Kamyonun, otobüse çarpması sonucu demir çubuk, alnına saplandı; bedeni de koltuğa sıkıştı kaldı. Olay anını anlatan Rajpurohit, "Başıma saplandı ve beni de koltuğa yapıştırdı. Orada sadece bağırabildiğim kadar bağırıp, 'yardım edin' çığlığı attım" dedi.

Saatler süren acılı bekleyişin ardından kaza yerine gelen yardım ekipleri, talihsiz genci bulunduğu yerden çıkarıp hemen en yakındaki hastaneye kaldırdılar. Ancak orada da  Rajpurohit'i bekleyen bir talihsizlik vardı. Doktorlar bu duruma müdahale etmelerinin mümkün olmadığını söyledi. Ambulans Bangalore'daki bir başka hastaneye yöneldi ve hemen ameliyata alınan Rajpurohit, başındaki çubuktan kurtuldu.

Operasyonu gerçekleştiren doktor, genç öğrencinin hastaneye geldiğinde bilincinin açık olduğunu ve kendisine ilk olarak, "Başımdaki şu kanlı şeyi al dedi. Beyninin zarar görmüş olmasına karşın böyle bir tepki verebilmiş olması gerçekten ender rastlanan bir durum" açıklamasında bulundu.
 
fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 0
Kayıt: 13 Oca 2008, 00:23

İleti ozzgurr » 05 Nis 2008, 01:05

o demir o adama girdiyse bence en sanssız adam ilan edilsin koca otobüsde demirin denk geldigi yer adamın kafası Confused  Allah korusun Allah kimseye göstermesin..
ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 0
Kayıt: 24 Kas 2007, 02:02


Genel Sohbet ve PaylaşımKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir