arkadaşın arabasını patlattılar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arkadaşın arabasını patlattılar

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 00:36

evet arkadaşlar arkadaşıma nazar değdirdik galiba 34 SCU 59 sana öğlende demiştim ya hani benim arkadaşta çok büyük tesisat var diye onu patlatmışlar teyp kolon anfi ne varsa alıp gitmişler 5000 lira zararı var kafalıklardaki lcd ekranlar 2.500 liralık teyp gitti ne güzel çocuk yavaştan modifiyeyede başlamıştı şimdi bütün hevesi kaçtı arabası bu linkte var bakabilirsiniz http://www.a-ctuning.com/forum/showthread.php?t=964 içim cız etti resmen kapıya gelip arabayı patlatmışlar diyince nedir bu bugünlerde böyle yaa AngryAngry

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 08 Nis 2008, 00:41

GEÇMİŞ OLSUN BİRİSİ DİDİNİR ÇALIŞIR YAPAR EDER BİRİSİDE GELİR ALIR GİDER.
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 00:44

yahu arkadaş 5 dakka içinde nasıl alıp gittiler anlamıyorum yaa arabada alarm immobilisier hertürlü güvenlik sistemi var nasıl açtılar nasıl hiç ses çıkarmadan alıp gittiler anlamıyorum yaa gerçi şüphelendiğimiz adamlar var ama kimsenin günahını almak istemiyorum yakın takip işi çözücek eğer onlarsa zaten şimdiden ölüm fermanlarını imzaladılar
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 08 Nis 2008, 00:46

geçmiş olsun açtın ağzını nazar değdi.ee kapasıtor filan kalmısmı onlardamı almıslar.yaz donemi geliyor.garajı fılandamı yok arkadasının oyle tesisatlı arabanın sokakta ne işi var nerden baksan onları sokmek için yarım saat ugrasmıslardır yada wagon kutudaysa 2 dk.lık çok buyuk geçmiş olsun.....
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 00:53

[quote="34 SCU 59"]geçmiş olsun açtın ağzını nazar değdi.ee kapasıtor filan kalmısmı onlardamı almıslar.yaz donemi geliyor.garajı fılandamı yok arkadasının oyle tesisatlı arabanın sokakta ne işi var nerden baksan onları sokmek için yarım saat ugrasmıslardır yada wagon kutudaysa 2 dk.lık çok buyuk geçmiş olsun.....[/QUOTE]

garaj var daha doğrusu biz yapışık ikizler gibi olduğumuz için aynı otoparka yanyana koyarız birimizin arabası yoksa bile yanı boş kalır kimse koymaz oraya arabasını illa yan yana durur bizimkiler ama çocuk bugün koydu işte niye bende bilmiyorum arabanın camları %100 film nasıl görücekler içini kafalılarrı komple söküüp almışlar ellerim titriyo yazarken teyp çift dın dvd vcd hertürlü şeyi çalan bişeydi arka kolonlar zaten mdf üstüneydi direk çekip almışlar yeni aldığı woofer kutuluydu zaten anfi kutunun üstündeydi diğeride ön tarafta bağlı değildi zaten onuda direk çekmiş hiç kabloları çıkartmamış bütün tesisat gitti kablolar kopmuş arabanın içi sava alanı gibi resmen çocuk kara kara düşünüyo şimdi woofer ın borcu bitmemişti daha 1.500 lira verdi ona yaa AngryAngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti usta » 08 Nis 2008, 01:01

geçmiş olsun kardeş cok üzücü
usta
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 01:03

[quote="usta"]geçmiş olsun kardeş cok üzücü[/QUOTE]

saolasın hocam valla benimki gitmiş kadar üzüldüm resmen yaa allah korusun valla benim başıma gelmesin çıldırırım herhalde
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti LiLPlayya » 08 Nis 2008, 01:04

Geçmiş olsun. Benim kötü jvc track çaları bile kafasını söker oldum korkudan. Milleti bu durumlara düşürenler utansın!!
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti weyis » 08 Nis 2008, 01:07

geçmiş olsun hakkaten dayanılabilecek gibi değil
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 01:10

[quote="LiLPlayya"]Geçmiş olsun. Benim kötü jvc track çaları bile kafasını söker oldum korkudan. Milleti bu durumlara düşürenler utansın!![/QUOTE]

saol hocam herkese tavsiyem valla benim gibi yapın bütün tesisatı söküp eve koyuyorum ytamam zahmetli oluyo ama bi şerefsize vermek için almadım ben onları teybin kafasını söktükten sonrada bide üstünü kamufle ediyorum teyp yok gibi duruyo sizede tavsiye ederim şahin kapağı zaten tam uyuyo taa 86 model arabadan kalma bize o kapak isterseniz sizde alın valla gidin tofaş yedek parçacıya sorun var mı diye eminimki vardır 1 ytl falandır zaten alın sizde diken üstünde yatmayın yani zaten çıt diye oturuyo yerine tırnaklı bişey feriştahı gelse teyp olduğunu anlayamaz ben arkadaşada dedim sakla teybi bak gider dedim yok kanka bişey olmaz zaten otoparka koyuyoruz dedi çıktı işin içinden al sana sonuç
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 01:11

[quote="weyis"]geçmiş olsun hakkaten dayanılabilecek gibi değil[/QUOTE]

saolasın veysi abi bide onu görcen sen bitti çocuk resmen çalanlarda hayrını görmesinler inşallah AngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 08 Nis 2008, 01:13

[quote="silverlinemania"][quote="weyis"]geçmiş olsun hakkaten dayanılabilecek gibi değil[/QUOTE]

saolasın veysi abi bide onu görcen sen bitti çocuk resmen çalanlarda hayrını görmesinler inşallah AngryAngry
[/QUOTE] kolaymı 5000 ytl zarar.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 01:17

[quote="weyis"][quote="silverlinemania"][quote="weyis"]geçmiş olsun hakkaten dayanılabilecek gibi değil[/QUOTE]

[/QUOTE] kolaymı 5000 ytl zarar.[/QUOTE]

ya kolonlara çok yanmıyoda teyple lcd ekrana yanıyo 2 kafalık bi tepedeki ekran bide teybi sayarsak 4 tane lcd ekran gitti AngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 08 Nis 2008, 01:20

cok geçmiş olsun
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti scream_hunter » 08 Nis 2008, 01:20

çok çok geçmiş olsun.. 1ay önce aynı garajdan benim amfiyi, pederinde sorentonun dvd'yi çaldı şerefsizler yaaa.....
scream_hunter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 01:23

bunu yapanlar insan değil yaa valla bunu bi insan yapamaz o anda bi yakalansa ne olur yaa ne yaparsın yani o sinirle öldürürsün bide onu orda sonrada sen ceza alırsın ama o ceza almaz hırsızlıktan yakalandığı zaman sen katil olduğunla kalırsın nasıl bi adalet anlamıyorum şimdi polisler geldi inceliyolar ama neye yarar zaten adları gibi biliyolar kimlerin yaptığını ama bulmak işlerine gelmiyo nasıl olsa onlarda parsayı alıyolar Angry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 08 Nis 2008, 02:22

Çok yazık olmuş... Bunu yapana insan diyemiyorum. Angry Büyük şerefsizlik....
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir