Cam Filmi Yasakmı?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Cam Filmi Yasakmı?

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 20:27

arkadaşlar lazer dediğinizde bir film yanlız rengi yok şeffaf ve çok ince çizilmez malzemeden yapılıyo o filmi camlara çekiyolar sonra bilgisayarda fırının içine sokup bilgisayarla cm cm boyanıyo yani karartılıyo cam ama polis hayatta sökemez sökmeyi bırak çizemez çünkü zaten çizilmez yanlız ççok çok pahalı bir olay hiç girmeyin derim 600 ile 700 arası bişey tutuyo eniştemin jettaya yaptık ama sadece fırınlama yapıldı önceden lazerle karartılmış film çekildi o bile 400 ytl düşünün artık

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti efboacestc » 08 Nis 2008, 20:32

madem böyle bi konu açıldı bende sorim bari :) ruhsata ne yapıpta işletebilirim ceza yemeden siyah camlı olması için ?

efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti silverlinemania » 08 Nis 2008, 20:38

[quote="efboacestc"]

madem böyle bi konu açıldı bende sorim bari :) ruhsata ne yapıpta işletebilirim ceza yemeden siyah camlı olması için ?

[/QUOTE]

filmler tek başına ruhsata işlenmiyo bende öyle işleniyo zannediyodum sordum ve aynen şu söylendi eğer ki aracınız sokak tabiriyle modifiyeli ve plan proje herşey dahil hazırsa o zaman cam filmlerini ruhsata işleyebiliriz ancak genede polisler durdurabilir başınız ağrıyabilir dedi bende madem ruhsata işlenicek nasıl olurda bişey söyleyebilir dedim kimi zaman sahte oluyo o yüzden incelemeye alıyolar en azından 1 saat polisin yanında kalırsınız dedi modifiyeyide ruhsata işlemek için plan projeye bağlı arabanın üstündeki değişikliğe bağlı olarak ücret alıyoruz dedi 10.000 liraya kadar çıkabiliyo dedi memur tabi 10.000 lira içinde yok yok ses sistemine kadar herşey işlenmiş oluyo ruhsata ama baya bi zaman bekletiyolarmış inceleye falan alınıyo herhalde 1 ayda verilir dedi bende modifiyeye sokucağım için şimdiden soriyim demiştim bu cevabı aldım
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir