BİRDE BANA YOLLADIKLARINA BAKIN (ay-far)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BİRDE BANA YOLLADIKLARINA BAKIN (ay-far)

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 11:44

ARAKASLAR YAKLASIK İKİ GÜN ÖNCE BİZİM FAVOLARA LÜX FAR YAPILMASI DİLEGİYLE AYFARIN İLETİSİM HATTINA MAİL YOLLAMISTIK BİR KAÇ ARKADASIMIZA BİZZAT AR-GE MÜDÜRÜNDEN COK İYİ YAZILMIŞ YAPMASALARDA SEBEBİNİN BELİRTİLDİGİ VE FİRMAYA BU ÖNERİDE BULUNDUGUMUZ İÇİN TESEKKÜR EDİLDİGİ BİR MAİL GELMİŞTİ VE GERCEKTEN TAKTİR ETMİŞTİK USLÜP VE ANLATIM BAKIMINDAN MÜDÜR BEYİ ALKIŞLAMIŞTIKClapClapClapClap

DÜN İSE BANA AY-FARDAN BİR MAİL GELDİ AYNEN KOPYALIYORUM..

Kimden :
"Dilek Yapıcıoğlu" <satis@ayfar.com>     [Göndereni Engelle]   [Adres Defterine Ekle]
Kime :
Tarih :
8/04/2008 12:09 pm

<>

Sayın Özkan Bey,

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 09 Nis 2008, 11:52

İşte benim korktuğum buydu..

Abuzer beyin maili hakkında şu yorumu yaptım..''Abuzer bey her büyük firma müdürüne yakışır şeklide yanıt vermiş''.. demiştim..Abuzer bey (Müdür) de maaşlı değil aileden zaten.

Aslında nazikçe bir yanıt vermişte olsa bir önceki konuda bahsettiğim nedenlerden dolayı sayın müdür de bu farın yapılabilitesi olmayacağını görecek ve sonuç aynı olacaktı.Bayan'ın yazdığı cevap daha iyi aslında ''DOST ACI SÖYLER'' misali.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 11:58

[quote="98Pickup"]İşte benim korktuğum buydu..

Abuzer beyin maili hakkında şu yorumu yaptım..''Abuzer bey her büyük firma müdürüne yakışır şeklide yanıt vermiş''.. demiştim..Abuzer bey (Müdür) de maaşlı değil aileden zaten.
[/QUOTE]

abuzer bey aileden derken ne kastettin anlamadım? ayrıca biz her medeni insan gibi düsüncelerimizi belirten bir mail yolladık aslında bu bana gelen mailin aynısını birde abuzer beye yollamak lazım... bu yazdıgı hiç koca firmaya yakısıyomu???? vallahi ilk okudugumda cok güldüm bi size bizzat müdürün yazdıgı aklıma geldi birde bana yolladıgına bakınLOLLOLLOL

neyse herkezin kendi kültürü dicek bişey yok
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 09 Nis 2008, 12:01

Abuzer bey ya firma sahibi yada ortaklardan birinin kardeşi.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 12:03

anladım kardeş
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 09 Nis 2008, 12:04

Abartacak hiçbişey yok aslında ilk mail birazcık ilginç genelde yazışmalar bu tarzda olur
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 09 Nis 2008, 12:10

ha evet bencede yanıt sonderece normal.

ben yedek parça işi ile uğraşan birisi olarak ne kapılardan kovulurcasına geri çevrildim bu sektörde,paramızla mal alamadık,bizden önceki kuşak köşeleri kapmış,yurtiçi ve yurtdışında birçok üreticinin bayisi distribitörü mümessili var,italya,ispanya yada fransa'ya mail atarsın ertesi gün Türk mümessil telefon açar bu malın mümessili benim benden alacaksın diye..bu işler böyle.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 12:12

[quote="98Pickup"]İşte benim korktuğum buydu..

Aslında nazikçe bir yanıt vermişte olsa bir önceki konuda bahsettiğim nedenlerden dolayı sayın müdür de bu farın yapılabilitesi olmayacağını görecek ve sonuç aynı olacaktı.Bayan'ın yazdığı cevap daha iyi aslında ''DOST ACI SÖYLER'' misali.
[/QUOTE]

bu fikrine katılmıyorum zaten ilk gelen mailde bizde yapılabilirtesinin olmadıgını anlamıştık...

bayanla ilgili olarakda acı söyler tatlı söyler lakin ayfar adına attıgı yazdıgı her yazı firmasını temsil eder ben zaten olaya mizansel olarak yaklastım kızdıgım bişi olsa zaten buraya degil ayfara yazardım....
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 09 Nis 2008, 12:18

Eyvallah.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 12:21

[quote="umt_d"]Abartacak hiçbişey yok aslında ilk mail birazcık ilginç genelde yazışmalar bu tarzda olur[/QUOTE]

abartılcak bişi bencede yok düşündügünüz zaman en azından cevap verdiler...

lakin diğer arkaslar kibar ve acıklayıcı bana ise bu mailin gelmesi beni güldürdü...

durum bundan ibaret
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slurps » 09 Nis 2008, 12:22

üzülmeyin arkadaslar stoplar bitsin sonra far üzerinde calısmayı düsünüyorum eger yaparsam ay-fara ihtiyacımız kalmaz
slurps
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 09 Nis 2008, 12:26

[quote="98Pickup"]ha evet bencede yanıt sonderece normal.

ben yedek parça işi ile uğraşan birisi olarak ne kapılardan kovulurcasına geri çevrildim bu sektörde,paramızla mal alamadık,bizden önceki kuşak köşeleri kapmış,yurtiçi ve yurtdışında birçok üreticinin bayisi distribitörü mümessili var,italya,ispanya yada fransa'ya mail atarsın ertesi gün Türk mümessil telefon açar bu malın mümessili benim benden alacaksın diye..bu işler böyle.
[/QUOTE]

haklısınız düzen böyle... tabi gönül ister böyle olmasın ama suna kesin katılıyorum köse baslarını tutmuşlar
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 12 Nis 2008, 20:54

bu farları cam degilde plastik veyada mika gibi birşeyden yaptırsak olmazmı ?
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti reprisal_hunter » 13 Nis 2008, 12:13

bu farları cam degilde plastik veyada mika gibi birşeyden yaptırsak olmazmı ? maliyetide ucuz olur tahminimce
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti Medcezir » 13 Nis 2008, 13:17

[quote="reprisal_hunter"]bu farları cam degilde plastik veyada mika gibi birşeyden yaptırsak olmazmı ? maliyetide ucuz olur tahminimce [/QUOTE]

bakalitciyle konusmak lazım ama neticede oda kalıp cıkaracak yani cok maliyetli olucak
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 13 Nis 2008, 15:54

Opel  Türkiye  tarzı  bir  cevap  gelmiş LOL

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti Medcezir » 13 Nis 2008, 21:17