kayıp gelin ölü bulundu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kayıp gelin ölü bulundu

İleti demir_01 » 12 Nis 2008, 12:38

İtalya’dan İsrail’e otostop yaparak gideceği “Gelin Yolculuğu” adını verdiği gezinin Türkiye ayağında kaybolan İtalyan sanatçı Pippa Bacca’nın cesedi Gebze’nin Tavşanlı köyü yakınlarında ormanlık alana gömülü bulundu

GELİN Yolculuğu adı altında İtalya’nın Milano kentinden yola çıkan ve 31 Mart’tan bu yana kendisinden haber alınamayan İtalyan sanatçı Pippa Bacca’nın cesedi Kocaeli’nin Gebze İlçesi’ne bağlı Tavşanlı Köyü Sarıbayır mevkisinde ormanlık alanda yakınlarında toprağa gömülü bulundu. Bacca’nın cesedi, jandarmaya yapılan ihbar üzerine bulundu ve gömülü olduğu yerden çıkatılarak Gebze Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Kamyon şoförü aranıyor

Gerçek adı Giuseppina Pasqualino di Marineo olan 33 yaşındaki Milanolu sanatçı, 8 Mart’ta arkadaşı Silvia Moro ile “Gelin Yolculuğu” adını verdikleri bir gezi başlattı. Kendi tasarladıkları gelinlikleri giyen iki arkadaş önce otostopla İtalya’nın Gorizia kentinden Zagreb’e ulaştılar. Daha sonra Sırbistan üzerinden Sofya’ya vardılar. 19 Mart’ta İstanbul’a gelen iki sanatçı, 5 Nisan’da Beyrut’ta buluşmak üzere sözleşerek yollarını ayırdı. Moro uçakla İstanbul’dan ayrılırken yola yalnız devam eden Bacca, Ankara, Adana, Hatay üzerinden Suriye, Lübnan, Ürdün’e ulaşmayı sonra da arkadaşıyla birlikte Tel Aviv’e gitmeyi planlıyordu.

Bacca son olarak 31 Mart günü sabah 10.45’te erkek arkadaşına bir mesaj gönderdi. Daha sonra kendisinden haber alınamadı. Ailesinin başvurusu üzerine İtalya’nın Türkiye ve Suriye’deki diplomatik temsilcilikleri alarma geçirildi, ancak Bacca’nın Suriye’ye giriş yapmadığı saptandı. Bacca’yı İstanbul’da ağırlayan bir kamyon şoförü, genç kadını son olarak Gebze’e giden bir arkadaşının kamyonunda gördüğünü söyledi. Kredi kartıyla yaptığı son harcama da 31 Mart öğle saatlerinde İtalyan sanatçının Gebze’de olduğunu doğruladı. Cinayetle ilgili soruşturma çok yönlü olarak sürdürülürken genç kadının en son birlikte görüldüğü kamyon şoförü aranıyor.

"GELİNLER SEYAHATTE" PROJESİ

Türkiye'de
kaybolan İtalyan sanatçı Giuseppina Pasqualino'nun di Marineo'nun, Gebze
yakınlarındaki bir ormanlık arazide ölü olarak bulunduğuna ilişkin haber
üzerine, "Gelinler Seyahatte" projesinin internet sitesine taziye
mesajları gelmeye başladı.

Haber sayfasında ziyaretçilerin mesajlarına ayrılan "Pano" bölümünde,
daha çok Pippa Bacca adıyla tanınan sanatçının ölü olarak bulunduğu
haberini, taziye mesajıyla duyuran bir Türk ziyaretçiye, "Luciano"
adlı bir İtalyan ise, "Bir kişinin yaptığı bir iş yüzünden sizin ve
ülkenizin utanç duyması gerekmiyor" mesajıyla karşılık verdi.

Bacca ve Silvia Moro adlı iki kızın, barış mesajı verme amacıyla,
gelinlik giyerek otostop yöntemiyle Balkanlar ve Türkiye üzerinden
Filistin'e ulaşma projelerini, tanıtım amacıyla oluşturulan internet
sayfasının girişinde henüz ölüm haberine yer verilmemesine karşın,
açılan "Pano" bölümüne, taziye mesajlarının bırakılmaya başlanması
dikkat çekti.

Müge adlı bir Türk de gönderdiği mesajda duygularını şu sözlerle dile
getirdi:
"Cesedinin bulunmuş olduğunu az önce televizyondan öğrendim. Ne kadar
üzgün olduğumu anlatamam. Ülkem adına utanıyorum. Tüm kalbimle, ona bunu
yapan veledi zinanın bir an önce yakalanmasını diliyorum. Ailesine ve
arkadaşlarına sabır niyaz ediyorum. Dualarım sizlerle".

Luciano ismini kullanan bir ziyaretçi ise ölüm haberini duyuran Türk
ziyaretçinin mesajına şu sözlerle karşılık verdi:
"Teşekkürler Müge. İyi bir insansın, hissiyatını da gerçekten takdirle
karşılıyoruz. Sana teşekkür etmekle birlikte şu sözümüze de kulak ver:
Bir kişinin yaptığı bir iş yüzünden sizin ve ülkenizin utanç duyması
gerekmiyor".

demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 12 Nis 2008, 12:39

yahu arkadaşlar nasıl bir milletiz anlamıyorum ben kadın barış için otostop yaparak ulke ulke gezıyor hıc bı ulkede bısı olmuyor bızım turkıyede öldürülüyor allah belasını versın boyle ınsanların
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 12 Nis 2008, 13:07

abi konu ile dalga geçmek gibi olmasın da..Recep İvedik bile namusunu zor kurtardı arabasına bindiği kamyoncudan.. yanlış araca otostop diyorum.

Bende sabah haberlerde izledim memleket adına üzüldüm yazık..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 12 Nis 2008, 13:12

ya sonucta o bir insan ben kediye köpege zarar verenlere kızıyom boyle seyler her zaman oluyor ama bu kadın neden bızım ulkemıze gelınce tecavuz edılıp ölduruluyor
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 12 Nis 2008, 13:31

Bu adamı bulup vatana ihanetle yargılayıp kurşuna dizsinler ibreti alem olsun. Angry

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti sinnex » 12 Nis 2008, 13:38

İğrenç pislik insan, bazen şeriatın olmasını o kadar istiyorum ki...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tam3r » 12 Nis 2008, 14:02

[quote="?"]

Bu adamı bulup vatana ihanetle yargılayıp kurşuna dizsinler ibreti alem olsun. Angry

[/QUOTE]

önce hapiste kendisiyle aynı suçtan yargılanmakta olanların yanına koyacaklar onlar gerekli işlemleri hallederler.
tam3r
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 12 Nis 2008, 15:06

üzücü bir olay ama kadında ne maceracıymıs
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti YNG_1968 » 12 Nis 2008, 16:17

Üstelik ikinci evliliğini yapmış çoluk çocuklu bir adam, ulan o kadar mı abazansın aşağılık
yaratık.Angry Böylelerini yaşatmayacaksın yaşasa bile hadım edip atcaksın kodese...

Kusura bakmayın kan beynime sıçradı...
YNG_1968
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 12 Nis 2008, 16:18

[quote="tam3r"] [quote="?"]

[/QUOTE]

önce hapiste kendisiyle aynı suçtan yargılanmakta olanların yanına koyacaklar onlar gerekli işlemleri hallederler.
[/QUOTE]
ikinizede katılıyorum böyle psikopatlar  çok türkiyede  kadın ın türkiyeyi tanımadığı  kamyona otostop çektiğinden belli
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 12 Nis 2008, 18:46

Bu mahluk yakalansa ne olacak, az bir süre içeride yatar çıkar. Asıl cezası da öbür taraftaki mahkemede şüphesiz görülecektir.

Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti Medcezir » 12 Nis 2008, 19:10

AKLIMA GELDİKLCE DELİ OLUYORUM SEN KALK İTALYADAN ONLARCA ÜLKE GEÇ BASINA BİŞİ GELMESİN... Kİ AMACIDA BARIŞ İÇİN FİLİSTİNE YÜRÜMEK BİZİM HİÇ BİRİMİZİN AKLINA BİLE GELMEDİĞİ YAPMADIGI BİŞEY... AMA TÜRKİYEDE HUNHARCA KATLEDİL VE CESEDİN BİR ORAMANDA CIPLAK BULUNSUN İŞTE BU HABER BİR ULUSUN YANİ İTALYANLARIN VİCDANINDA NASIL BİR YARA ACACAK BİZE NE GÖZLE BAKACAKLAR BU İLK DEGİLKİ DAHA ÖNCEDE ANTALYADA İSTANBULDA BUNA BENZER COK OLAY YASANDI VALLAHİ ARKADASLAR İNANIN DİCEK BİŞİ BULAMIYORUM BİZ YA BİZ MÜSLÜMAN ÜLKEYİZ BÖYLE BİŞEY BİZİM TOPRAKLARIMIZDA NASIL OLUR??? BU NASIL İNSANLIK NASIL VİCDAN NASIL KÜLTÜR ANLAYISI SASTIM KALDIM BU TÜR İNSANLARI İBRETİ ALEM İÇİN TAKSİM MEYDANINDA SALLANDIRACAKSIN... ÜLKEM ADINA COK ÜZGÜNÜM SAYGILARIMLA

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 12 Nis 2008, 20:05

[quote="Medcezir"]

AKLIMA GELDİKLCE DELİ OLUYORUM SEN KALK İTALYADAN ONLARCA ÜLKE GEÇ BASINA BİŞİ GELMESİN... Kİ AMACIDA BARIŞ İÇİN FİLİSTİNE YÜRÜMEK BİZİM HİÇ BİRİMİZİN AKLINA BİLE GELMEDİĞİ YAPMADIGI BİŞEY... AMA TÜRKİYEDE HUNHARCA KATLEDİL VE CESEDİN BİR ORAMANDA CIPLAK BULUNSUN İŞTE BU HABER BİR ULUSUN YANİ İTALYANLARIN VİCDANINDA NASIL BİR YARA ACACAK BİZE NE GÖZLE BAKACAKLAR BU İLK DEGİLKİ DAHA ÖNCEDE ANTALYADA İSTANBULDA BUNA BENZER COK OLAY YASANDI VALLAHİ ARKADASLAR İNANIN DİCEK BİŞİ BULAMIYORUM BİZ YA BİZ MÜSLÜMAN ÜLKEYİZ BÖYLE BİŞEY BİZİM TOPRAKLARIMIZDA NASIL OLUR??? BU NASIL İNSANLIK NASIL VİCDAN NASIL KÜLTÜR ANLAYISI SASTIM KALDIM BU TÜR İNSANLARI İBRETİ ALEM İÇİN TAKSİM MEYDANINDA SALLANDIRACAKSIN... ÜLKEM ADINA COK ÜZGÜNÜM SAYGILARIMLA

[/QUOTE]

işin ilginc tarafı birkac türkün gelinlikle seyahat adlı sıteye uzgunuz falan tarzında yazıpta ıtalyanların bu olayı tüm türkiyeye mal edılmıcegını soyllemelerı  adamlar ne kadar kültürlüler abı
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 12 Nis 2008, 21:30

[quote="?"]

[/QUOTE]

+1Angry
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar5306 » 12 Nis 2008, 21:36

şerefsiz herifi bulup keseceksin acımayacaksın bunlara hepsini asacaksın

2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti trakyalı » 13 Nis 2008, 00:10

bir zamanlar örf,adet,geleneklerimiz vs.vardı,şimdi her şey çürüdü,kokuştu,her şey dejenere oldu,bu yaşanan tek değil ki asmayla kesmeyle toplumdaki bu çöküşten çıkacaksak amenna ama çözüm değil şu bir gerçek ki eğitimli toplum değiliz,yaşanan olay çok çirkin ve hepizimi lekeliyor işin kötüsü bu tür olaylar tırmanışa geçti ve biz toplum olarak tepkimizi koyamıyoruz kişisel bazda konulan tepkilerde ses getirmiyor aslında burada bu toplumda yaşayan tüm bireylere düşen görevler var ancak daha öncede dediğim gibi toplum olarak tepki koymak gerekir diye düşünüyorum takibi ki konuşulacak çok şey var ama konuşmakla olmuyor sonuca giden çözümler üretilmeli bence,allah belasını versin,allah bildiği gibi yapsın diyeyerek allaha havale etmekte çözüm değil bu tür yaklaşımlar sorundan kaçmaktır diye algılıyorum.bence bu bir kanayan yara bu yarayı kapatmakta kangren yapmakta bizim elimizde,burda bekle gör politikasıda yapılamaz artık yetkili kuruluşlar olsun ülkenin aydınları ve sanatçaları ile toplum kuruluşları partiler vs.herkesin harekete geçmesi gerekir diye düşüyorum,artık basında ve televizyonda bu tür haberleri duymak istemiyorum,duyarlı vatandaşlarlar olarak herkesi göreve davet ediyorum,herkesin bu konularda yapabileceği bir şeyler olmalı.sağlıcakla kalın ülkemin güzel şeylerle anıldığı günlerin en kısa zamanda gelmesi dileğiyle.
trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 13 Nis 2008, 00:15

bu ülkeden geçmesi başta hataydı hangi akla hizmet tek başına oda otostopla ülke ülke gitmek ben bile yolda kalıyoum otostop çekmiyorum saat gözetmeksizn
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti ilk aşk » 13 Nis 2008, 00:20

kamyoncuyu bulup kendi kamyonuyla ezeceksin ......................................................Censored
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir