Peygamber Efendimiz (s.a.v.) ile ilgili Anket

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Peygamber Efendimiz (s.a.v.) ile ilgili Anket

İleti KATARİN » 15 Nis 2008, 00:25

[quote="weyis"][quote="KATARİN"][quote="weyis"][quote="alwaysloser"]kesinlikle yayınlanmasın ben girip no demedim bi kere böle bi anket yapılması bile doğru değil pisliğin biri çizmiş bunlarda arkasından koşuyo iyimi[/QUOTE] orası öylede,devlette o pislikten yana. ısrarla tekrarlıyorlar.kaç oldu bu yayınladıkları.ben onu bunu anlamam.böyle itlere bir ladin şart oluyor bu durumda[/QUOTE] bence yanlış düşünüyorsun.bin ladin masum insanlarıda öldürüyor.herşey bir yana ufacık çocukları da öldürüyor.suçsuz masum ufacık bebekleri öldüren bir şerefsizi buraya yakıştırmanı ben sana yakıştıramadım.[/QUOTE] arkadaşım tabiki bir terörist o ben onu kastetmedim bu tür olaylarda onlara haddini bildirecek gözünü korkutacak birileri olmalı dedim.ladin bir semboldü[/QUOTE] sembol olarak kullandığın kişi seninde dediğin gibi terorist.

KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 15 Nis 2008, 00:27

bu şuna benzer abd  li  askerler ırak ta  sivilleride öldürüyor.birileri çıksın o zaman abd deki sivilleri öldürsün.
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 15 Nis 2008, 00:29

[quote="KATARİN"]bu şuna benzer abd  li  askerler ırak ta  sivilleride öldürüyor.birileri çıksın o zaman abd deki sivilleri öldürsün. [/QUOTE] doğru müslümanlığa yakışmaz.onlara uyarsak onlar gibi oluruz
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 15 Nis 2008, 00:31

[quote="weyis"][quote="KATARİN"]bu şuna benzer abd  li  askerler ırak ta  sivilleride öldürüyor.birileri çıksın o zaman abd deki sivilleri öldürsün. [/QUOTE] doğru müslümanlığa yakışmaz.onlara uyarsak onlar gibi oluruz[/QUOTE] ClapClapClapClapClapClap
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 15 Nis 2008, 00:44

aslında bize bir ATATÜRK lazım ki bakın ozaman bunu çizenler yada çizilip yayınlanması için anket yapanlar kalıyomu ortada
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti derude » 15 Nis 2008, 00:47

Herkes davasına sahip çıkmalı, onlar da davasına sahip çıkyor, onların davası bu...

Globalleşme- küreselleşme:

hangi platformda ve hangi düzeyde; insan hakları, medeniyetlerin kardeşiliği ya da asgari müştereklerde buluşma endişesi var mı acaba Haçlı zihniyetini atamamış Avrupa da? 

Haçlı anlayışı; globalleşme derken eridi yok mu oldu yoksa? 

Zaten mesele de burda ya biz davamıza ne kadar sahip çıkıyoruz. Asıl kendimize sormamız gereken burda bence...

Ya da kendimizi acaba ne kadar çok kandırmaya çalışıyoruz,  Lale Devrinden bu yana devam eden batılılaşma sevdasıyla....
derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti KATARİN » 15 Nis 2008, 00:49

[quote="derude"]Herkes davasına sahip çıkmalı, onlar da davasına sahip çıkyor, onların davası bu...

Globalleşme- küreselleşme:

hangi platformda ve hangi düzeyde; insan hakları, medeniyetlerin kardeşiliği ya da asgari müştereklerde buluşma endişesi var mı acaba Haçlı zihniyetini atamamış Avrupa da? 

Haçlı anlayışı; globalleşme derken eridi yok mu oldu yoksa? 

Zaten mesele de burda ya biz davamıza ne kadar sahip çıkıyoruz. Asıl kendimize sormamız gereken burda bence...

Ya da kendimizi acaba ne kadar çok kandırmaya çalışıyoruz,  Lale Devrinden bu yana devam eden batılılaşma sevdasıyla....
[/QUOTE] DİYALETİK YAZMIŞSIN DAHA AÇIK YAZARMIISN HERKES ANLASIN?????
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 15 Nis 2008, 01:27

Ortasından hasar görmüş bir yapı öyle kumdan yapılmış gibi yıkılmaz.Malzemenin davranışına ters
11 Eylül olayı'nın iç yüzünü biz ve tüm dünya vatandaşları hiç bir zaman öğrenemeyeceğiz arkadaşlar.Kimse beni Ladin'in bunu organize edebileceğine  inandıramaz.Hoş ben Ladin'in sağ olduğuna bile inanmıyorum ya.Afganistan ve Irak vakalarını meşru kıldıran,abdnin hayali düşmanı.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 15 Nis 2008, 01:32

[quote="favo29"]Ortasından hasar görmüş bir yapı öyle kumdan yapılmış gibi yıkılmaz.Malzemenin davranışına ters
11 Eylül olayı'nın iç yüzünü biz ve tüm dünya vatandaşları hiç bir zaman öğrenemeyeceğiz arkadaşlar.Kimse beni Ladin'in bunu organize edebileceğine  inandıramaz.Hoş ben Ladin'in sağ olduğuna bile inanmıyorum ya.Afganistan ve Irak vakalarını meşru kıldıran,abdnin hayali düşmanı.
[/QUOTE] o hasar gördüğü katta ki oksijen trübünleri yangının şiiddetini arttırmış ve çelik konsorsiyumu eritecek güce erişmiş..çünkü o katta gökdelenin yüksek katlarında oksijen oranını sabit tutmak için bulunan  trübünleri varmış.11 eylülden sonra bizim emekli tsk lı bir subayın söyledikleri böyle aklımda kalmıştı.
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 15 Nis 2008, 01:52

Çelik konstrüksüyonun erimesi için en az 1200 derecelik ısı gerekir.Mesele de bu zaten.Uçak yakıtı parlamasında bu kadar ısı devamlı olarak sabit kalmaz.Normal yangın sıcaklığı 600-700 derecedir.Doğrudur Çelik elemanlar erimiştir.Onları eriten sıcaklık kaynağı yangın değildi bence.80. kattaki çelik kolonların dayanımını kaybetmesi binayı o şekilde yıkmaz.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FLEYLAK » 15 Nis 2008, 10:07

kesin bu işte bir bit yeniği var
 ABD bu işi Irak taki ve tüm dünyadaki müslümanlara karşı haçlı seferlerini meşrulaştırmak için yaptı

Mağarada yaşayan bir adam bunları kıvırabilirse benim formanim rampada 180 yapar
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 15 Nis 2008, 10:13

İşgalciler ve teröristler ile Peygamber Efendimizin aynı başlık altında konuşulmasına karşıyım, saygılar...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti yonetici » 15 Nis 2008, 10:46

Anket 2006 yılana ait olup güncel değildir bu nedenle konu kilitlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir