Başımıza gelenler...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Başımıza gelenler...

İleti erdinc » 15 Nis 2008, 00:57

Arkadaşlar bugün internetten bulduğum bir araba için galericiye arabayı görmeye gittik, gitmeden de adamı aradık ,tamam abi ben sahibine söylerim şu saatte burda olur dedi,gittik biraz bekledikten sonra sahibi ve bir arkadaşı arabayla geldi, tamam geldiler deyip arabaya yönelirken galerici iyi giyimli ama aptal tipli bir adamı göstererek bu abide arabaya bakıcak demesin mi, haliyle ben bu durumdan gıcık aldım peder bey de almış olacak ki ne yani müşteri mi kızıştırıyon gözüm dedi, araba bana temiz geldi tam da istediğimiz gibi bişey di ama aradaki galerici ve o sonradan biten ve pispis gülen denyo olmasa belki de olurdu, baktık böle olmuycak size hayırlı işler dedik ayrıldık, galerici:abi yanlış anlama satıcının zamanı yok ondan böle oldu falan desede ben inanmadım,böle saçma şey olmaz, ben adamla nası pazarlık edicem yanımdaki herif pis pis arabayı incelerken,sizin yorumunuz nedir arkadaşlar bu yüzden ben ikinci elden nefret eder oldum çok az insan dürüst davranıyor bu işte.

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozzgurr » 15 Nis 2008, 01:01

galeriden almıcan abicim ben bunu bilirim direk sahibiyle muhattab olabiliyosan amenna öbür türlü araba pazarına gider hem gezer hemde seçeneklere daha iyi bakarım
ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mxengine » 15 Nis 2008, 01:02

Galeriden hayatta araba almam 2. alacaksam ya internet ilanından sahibinden ya gazete ilanından yada dod gibi marka haline gelmiş 2. el yerinden alırım
mxengine
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 15 Nis 2008, 01:03

galeriden bir araba aldık daha töbe... Shocked
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti alwaysloser » 15 Nis 2008, 01:03

abi galericiler sakat adamlar salla onları ha aramızda galerici varsa bilemem de benim de adanada gördüğüm bu
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti erdinc » 15 Nis 2008, 01:11

harbiden de öyle Allah var hepsine çamur atmak olmaz namuslusu da vardır ama az çok  ama bugün gördüğüm tam bir çakaldı ,sahibi olanı adamıda anlamadım zaten abicim gir sahibinden'e ver ilanını ne diye böyle luzumsuz heriflerle bizi muhatab ediyosun sanki verdi de noldu galericiye o cok mu iyi tanıtıyo arabayı, onun da yaptığı arabam.com a ilan vermek o kadar, 10 sene öncesi gibi değilki artık eskiden millet cabuk satılır diye araba bırakırmış galeriye şimdi bitti artık o devir, inasanın alacağı varsa da galeri olunca vazgeçiyor her türlü katakulle var adamlarda lastini değiştiriyolar ,orasıyla burasıyla oynuyorlar işte daha büsürü şey en önemlisi güven vermiyorlar
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 15 Nis 2008, 01:11

[quote="by wodoo"]galeriden bir araba aldık daha töbe... Shocked [/QUOTE]

+1
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti esercelik24 » 15 Nis 2008, 02:12

valla mümkünse alacağın araç modelini bayandan bulabilirsen al derim pazarlık falan sahtekarlık falan pek bilmezler satıcıyım diyorsa bayan kesin alırsın arabayı Wink

99 Felicia Glx-i 1.3 Mpi bir efsaneydi... (SATILDI)
Honda Civic 2007 1.6 İ-Vtec
Kullanıcı avatarı
esercelik24
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Eser ÇELİK
Nereden: İzmir
Arabanız: Honda CiViC 1.6 İ-Vtec

İleti silverlinemania » 15 Nis 2008, 02:21

[quote="esercelik24"]valla mümkünse alacağın araç modelini bayandan bulabilirsen al derim pazarlık falan sahtekarlık falan pek bilmezler satıcıyım diyorsa bayan kesin alırsın arabayı Wink[/QUOTE]

bayandan hayatta araba almam görüyoruz nasıl araba kullandıklarını içine ediyolar arabaların büyük sözüme tövbe ama yok yani ben almiyim alanada mani olmiyim
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 15 Nis 2008, 02:22

[quote="silverlinemania"]bayandan hayatta araba almam görüyoruz nasıl araba kullandıklarını içine ediyolar arabaların büyük sözüme tövbe ama yok yani ben almiyim alanada mani olmiyim[/QUOTE]

Çok doğuClapClapClap

Bayanlar arabayı bayarlar...LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 15 Nis 2008, 02:29

abi ikinci arabam galeridendi çok iyi insanlardı 1 ay erteledim kalan parayı senet bile yapmadı bir kez olsun arayıp parayı getir demedi ama genelde iyi anlatmıyorlar galericileri hep sahibinden almaya çalışın....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti silverlinemania » 15 Nis 2008, 02:30

[quote="loveskoda"][quote="silverlinemania"]bayandan hayatta araba almam görüyoruz nasıl araba kullandıklarını içine ediyolar arabaların büyük sözüme tövbe ama yok yani ben almiyim alanada mani olmiyim[/QUOTE]

Çok doğuClapClapClap

Bayanlar arabayı bayarlar...LOL
[/QUOTE]

ben direk şahit oldum yani ışıklarda yan yana durduğum bi araba vardı sürücüsü bayandı ışık yandı kalkıcaz herhalde debriyaja basmayı unuttu gaarrrrrrççç diye sesi çıkartarak geçirdi vitesi yoluna devam etti şimdi gelde al o arabayı kim bilir ne sorunları vardır o arabanın abs ışığı hava yastığı ışı sensörleri herşeyi arızalıdır onun bee serviste bir ömür geçirse kendiene gelemez o araba LOLLOLLOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 15 Nis 2008, 10:23

Kise üstüne alınmasın ama ticaret işi biraz yalan biraz üçkağıt ve biraz da ''dayı''lıkla yürüyor.Eğer galericilere talep olmazsa onlar da efendileşir.Sahibinden almak başkadır.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Medcezir » 15 Nis 2008, 10:28

bencede sahibinden araba almak en mantıklısı
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye