DÜNYADA BENZİN FİYATLARI VE KİŞİ BAŞI MİLLİ GELİR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DÜNYADA BENZİN FİYATLARI VE KİŞİ BAŞI MİLLİ GELİR

İleti demir_01 » 19 Nis 2008, 17:22

[quote="mehmetunal48"][quote="elegance"]arkadaşlar basında hiç haber falan vermiyor tıpkı sehit haberleri gibi bunuda gizlice yapıyorlar. bide ben hükümete hiç birsey diyemiyorum %47 veren halk düşünsün millet karadenizde fındıkları anayollara döktü adamlar karadenizde silme bütün millet vekillerini aldın neredeyse  bizim burada kırsehirde  milletvekilini bırak oy  alırlarsa sevinsin dediler 3 milletvekilinin 2 sini aldılar ama secime 3 gün kala bir görecektiniz buraları posetlerle yiyecekler yazın temmuzda dagıtılan kömürler vsmillet hakediyor kardesim gitti %47 yi aldı. burada bunun özeti afedersiniz DEVEYE DİKEN İNSANA S.KEN YARARMIŞ  buradakiler tamamen benim sahşi görüşümdür [/QUOTE]
ya ben olsam alırdım o erzakları yer içer yine bildiğim yapardım,sandıkda beni gören yok ki.günah olacak halide yok.İşin garip tarafı ve acaip olan tarafı şu;ya bir insan birkaç torba erzak ve kömüre oy'unu satması ne garip,bunu anlayamıyorum.ama ben inanmıyorum.şimdi bana sevmediğim bir parti bana aynı şeyi yapsa kesinlikle almam.alırsamda yine bildiğimi yaparım.bu kişinin ne kadar omurgasız olduğunun bir göstergesidir.yapan olduğunu da sanmıyorum.ShockedShockedOuch
[/QUOTE]

turkıyede okuma oranı kac okumus vatandas sayısı kac ve son olarak suan okuyan ögrencı sayısı kac bunlara bı cevap verırmısın ayrıca okumamıs cahıl ınsanları kandırmak cok kolay neden benı senı ve okumus ınsanları kandıramıyolar

demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 19 Nis 2008, 18:17

[quote="demir_01"][quote="mehmetunal48"][quote="elegance"]arkadaşlar basında hiç haber falan vermiyor tıpkı sehit haberleri gibi bunuda gizlice yapıyorlar. bide ben hükümete hiç birsey diyemiyorum %47 veren halk düşünsün millet karadenizde fındıkları anayollara döktü adamlar karadenizde silme bütün millet vekillerini aldın neredeyse  bizim burada kırsehirde  milletvekilini bırak oy  alırlarsa sevinsin dediler 3 milletvekilinin 2 sini aldılar ama secime 3 gün kala bir görecektiniz buraları posetlerle yiyecekler yazın temmuzda dagıtılan kömürler vsmillet hakediyor kardesim gitti %47 yi aldı. burada bunun özeti afedersiniz DEVEYE DİKEN İNSANA S.KEN YARARMIŞ  buradakiler tamamen benim sahşi görüşümdür [/QUOTE]
ya ben olsam alırdım o erzakları yer içer yine bildiğim yapardım,sandıkda beni gören yok ki.günah olacak halide yok.İşin garip tarafı ve acaip olan tarafı şu;ya bir insan birkaç torba erzak ve kömüre oy'unu satması ne garip,bunu anlayamıyorum.ama ben inanmıyorum.şimdi bana sevmediğim bir parti bana aynı şeyi yapsa kesinlikle almam.alırsamda yine bildiğimi yaparım.bu kişinin ne kadar omurgasız olduğunun bir göstergesidir.yapan olduğunu da sanmıyorum.ShockedShockedOuch
[/QUOTE]

turkıyede okuma oranı kac okumus vatandas sayısı kac ve son olarak suan okuyan ögrencı sayısı kac bunlara bı cevap verırmısın ayrıca okumamıs cahıl ınsanları kandırmak cok kolay neden benı senı ve okumus ınsanları kandıramıyolar
[/QUOTE] demir bey acaba aysun kayacı haklı mı yoksa dağdaki çobanla benim oyum aynı olmaması gerek derken? Eğer böyle olacaksa kimler oy kullanabilir onun da bir çetelesini çıkarmak gerekmez mi?halkı avam,havas,elit,bilgili,cahil gib sınıflara mı sokacağız? yani bu ülkede prf dr titri olanlardan bir konuda farklı düşünenler birbirlerinin görüşlerinin tam zıddı olanlar yok mu,onları nasıl kategorize edeceğiz?
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir