UĞUR SOĞUTMA MAKİNALARI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UĞUR SOĞUTMA MAKİNALARI

İleti KATARİN » 19 Nis 2008, 02:16

ARKADAŞLAR DÜN YAŞADIĞIM OLAYI SİZLERLEDE PAYLAŞMAK İSTİYORUM.UĞUR DERİN DONDURUCU YADA SOĞUTUCU ALACAKSANIZ İKİ KEZ DÜŞÜNÜN.TEŞEKKÜRLER.

AŞAGIDAKİ YAZIMI UĞURLA İLGİLİ HERYERE E-MAİL YOLU İLE İLETTİM.

16 NİSAN DA YILLARDIR KULAKLARIMIZA MEHMET ALİ ERBİL SAYESİNDE KAZINAN UĞUR DERİN DONDURUCU CÜMLESİ İLE HAREKETLE  İŞYERİMDE KULLANMAK ÜZERE ŞERBETLİK ALMAYA GİTTİM.ADANA DA SADECE BÜYÜK Bİ FİRMADA (ADANA GİZERLER) DE KUYTU BİR KÖŞEYE ATILMIŞ ÜZERİNDE Kİ FİYAT SOLUK OLDUĞU İÇİN OKUYAMADIĞIM (UŞAM 40+20 -Uğur Şerbetlik Ayran makina) SINI BEĞENDİM.12 TAKSTLE 1,170 YTL YE ÜRÜNÜ ALDIM.SERVİSİN O GÜN GETİREMEYECEĞİNİ ÖĞRENDİM VE İŞYERİNİN DEPOSUNA GİDİP KENDİM TESLİM ALMAK İSTEDİM.AMBALAJ DEMEYE DİLİMİN VARMADIĞI Bİ PAKETİ TESLİM ALMAK ZORUNDA KALDIM.AMBALAJI İLE ARACIMA SIĞMADIĞI İÇİN PAKETİ DEPO GÖREVLİLERİ İLE AÇIP ARACIMA AMBALAJSIZ YERLEŞTİRDİM.SATICININ ELİME TUTUŞTURDUĞU SERVİS KARTVİZİTİNİ ARIYARAK RANDEVU ALDIM.UZUN BEKLEMELERİM VE 3 KEZ TELEFONUMDAN SONRA AKŞAM 21,00 SULARINDA TEŞRİF EDEN ADI SERVİS AMA GÖRÜNTÜSÜ VE BİLGİSİ SERVİSLE UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLMAYAN BİR ELEMANDAN BASİT İÇERİĞİ SIFIR SEVİYESİZ VE ÜSTÜNKÖRÜ BİR ANLATIMLA CİHAZ HAKKINDA SADECE AÇMA KAPAMA DÜĞMELERİNİ( Kİ,ONU BENDE BAKINCA ANLAYABİLİYORUM) ÖĞRENDİM.AYRAN BÖLÜMÜNDEKİ DÖNMEYEN PERVANENİN İÇİNE SIVI KONUNCA (((ÇOK SAÇMA)) DÖNECEĞİ YÖNÜNDEKİ İDDALARINI İÇİME SİNMEYEREKTE OLSA DİNLEDİM.KAŞELER BASILDI SERVİ SİZ ŞİRKETTEN PARASINI ALMAK İÇİN HERŞEYİ GERÇEKLEŞTİRDİ AMA BEN Bİ TÜRLÜ BİLGİLENEMEDİM VE KAFAMDA Bİ ÇOK SORU İŞARETİ BIRAKAN SÖZDE SERVİS YETKİLSİNİ YOLCU ETTİM.ERTESİ SABAH DÖNMEYECEĞİNİ BİLE BİLE AYRAN BÖLÜMÜNE SIVI KOYDUM VE ÇALIŞTIRDIM.AMA KARIŞTIRICI BÖLÜM TEPKİ VERMİYORDU.TEKRAR AYNI SERVİSİ ARADIM TELEFONA ÇIKAN ŞAHIS DÜN SİZE BAKAN ARKADAŞIN CEP TELEFONU KARTTA YAZIYOR O KARTA BAKARAK ARKADAŞA ULAŞABİLİRSİNİZ DEDİ VE TLF NU SURATIMA KAPATTI.TABİKİ ARAMADIM VE SERVİS BELGESİNDEKİ BAŞKA BİR SERVİSLE KONTAK KURDUM.İSMİNİZ İNSANLARIN BEYNİNDE ÇOK BÜYÜK BİR YERE SAHİP OLABİLİR.AMA BU BÜYÜKLÜK SERVİSLERİNİZİN  BAZILARI TARAFINDAN YERİN DİBİNE KADAR SOKULMAKTA.BIRAKIN SOĞUTMA CİHAZLARINI ARTIK ADI UĞUR OLAN İNSANLARDAN BİLE NEFRET  EDİYORUM.BENİM İÇİN ÇOK BÜYÜK RAKAM OLAN 1,170 YTL Yİ HARCAYARAK  AKABİNDE BÖYLE BİR YAKLAŞIMLA KARŞILAŞMAK AKLIMIN UCUNDAN BİLE GEÇMEZDİ.ÜRÜNÜNÜZ  2 YIL DAHA SÖZDE GARANTİDE UMARIM BU SİZLE İLK VE SON YAZIŞMAM OLUR.

KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 19 Nis 2008, 02:26

bazı firmaların adı büyük olbiliyor ama bu sadece lafta kalıyor
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 19 Nis 2008, 14:16

SERMAYESİ BÜYÜK ZİHNİYETİ KÜÇÜK FİRMALAR MALESEF SEKTÖRDE CİRİT ATIYO BUNLARA BAKSAN BTÜN İSO BELGELERİNİDE ALMIŞTIR BİRDE KALİTE YÖNETİMİ VARDIR AMA GERCEK ASLINDA ÖYLE DEGİLDİR
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 19 Nis 2008, 14:41

[quote="KATARİN"]...BIRAKIN SOĞUTMA CİHAZLARINI ARTIK ADI UĞUR OLAN İNSANLARDAN BİLE NEFRET  EDİYORUM...[/QUOTE]

Şaka bir yana, bazı garanti kartlarının arkasındaki servisleri aradığınızda bakkal, kasap, şarküteri gibi değiişik iş kollarına ulaşabiliyorsunuz.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti mygokhan » 19 Nis 2008, 15:04

[quote="sainz"][quote="KATARİN"]...BIRAKIN SOĞUTMA CİHAZLARINI ARTIK ADI UĞUR OLAN İNSANLARDAN BİLE NEFRET  EDİYORUM...[/QUOTE]

Şaka bir yana, bazı garanti kartlarının arkasındaki servisleri aradığınızda bakkal, kasap, şarküteri gibi değiişik iş kollarına ulaşabiliyorsunuz.Wink
[/QUOTE]

uğur abi bu uğurların dışında kalır sanırım LOLLOL
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti Felicia Glx-i » 19 Nis 2008, 18:26

servis konusunda taşarona iade edilmiş 2004 senesinde ben Sirkeci Altınhan da çalışıyordum. O soğutucular buzdolapları elektroniğin merkezi olduğu dönemde ne dolaplar dönüyor hocam piyasada marka çoğaldı. Keşke alternatifini bulabilseydin
Felicia Glx-i
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir