NARGİLE

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

NARGİLE

İleti ilk aşk » 21 Nis 2008, 01:23

arkadaşlar dün komşulara gittik abimiz hemen nargileye elmalı tütün koydu ve mangal kömürü tutuşturup üfleyerek tüttürmeye başladı bana çok eğlenceli geldi bende biraz çektim sigara gibi acı değil hoş bir kokusu var ayrıca çikolatalı muzlu cappucinolu çilekli tütün de varmış . acaba siz hiç içtiniz mi zarar derecesi sigara ya göre nasıl . komşunun dediğine göre tömbek tütün çok zararlı ve acı oluyormuş ama kendisinin kullandığı meyveliler çok zararlı değil miş . sizin fikriniz nedir . siz kullandınız mı Smile

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 21 Nis 2008, 01:26

sigara gibisi varmı.allah sigarayı bulandan razı olsun olmasa ne yapardıkLOL

weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ardabey » 21 Nis 2008, 01:28

bildiğim kadarı ile aromalı olanlar daha riskli(made in P.R.C.)
ardabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slurps » 21 Nis 2008, 01:31

sigaradan daha zararlı oldugunu biliyorum
slurps
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 21 Nis 2008, 01:31

valla  içeriz  arada..

duman  nerden  geliyor  allah  bilir..  közü  dğiştir değiştir  iç..

pek  sevmemekle  beraber  yeri  geldiğinde  içilir  derim ben ..

naneliside  pek  moda  bu ara..

ayrıca   su  yerine  süt  konanlarda   ayrı  bir  dünya..

özetle  zevk  işi..  

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti ilk aşk » 21 Nis 2008, 01:36

tabii benim bahsettiğim hafta da bir veya 15 20 günde bir komşu da öyle içiyor muş
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk » 21 Nis 2008, 01:45

Sigaradan kat kat daha zararlı olduğunu duymuştum...Zevkin yanında tarihi bir kültürü olan bir şey...Tam bilemiyorum felsefeside yapılıyor.İşte ateş var,su var toprak öyle ....En azından sigara gibi kültürsüz değil...Ara sıra tüttürdüğümüz olmuştur...
ufuk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 21 Nis 2008, 02:22

Elmalı nargileyi severek içerim ama sigaradan daha zararlı olduğunu ben de duymuştum
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 21 Nis 2008, 02:40

Arkadaşlar ukalalık deigl ama nargile hakkında kendimi çok bilgili görüyorum sigaradan çok daha zararlı olan nargile tipi tömbekidir kocaman bir yaprak tütün içine tütün parçacıkları konur ve yuvarlak silindir bir şekilde lüle'ye sarılrır üstüne meşe kömür'ü koyulur ve afiyetle içilir istanbulda herkes iyi yapamaz her yaşa verilir ama suriye'de 35 yaş ve üstüne veriliyor... gelelim aromalılara aromalılar yine tütüne bal ve esans eklenerek oluşturulmuş nargile türüdür içimi mükemmeldir tütün tadı almazsınız içmesi çok zevklidir içmeyi bilen 2-3 saat içebilir içmeyi bilmeyen yarım saatte mahvedebilir birdahaki istanbul piknik buluşmasına getireceğin orada olanlara her türlü soruyu cevaplarım evimde iki tane nargile vardı birisi dandikti attım onu diğeri de döküm en güzel malzemedir nargile için ve marpuçla 1 aroma içilmelidir o marpuçla elmalı içiyosan elmalıdan başka bişey içmeyeceksin marpuç'un içi deri olduğundan tadı kalıyor ve karışıyor sonuç berbat bişey )) Neyse arkadaşlar nargile hakkında her türlü soruya açığım hatta nargile forumu açacak kadar da bilgiliyim bu konu hakkında ama ukala değilim
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 21 Nis 2008, 10:57

Nihayetinde içinize sigaradan daha fazla duman çekiyorsunuz.Sigara ne kadar zararlıysa bu da ondan fazla zararlıdır herhalde...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir