MSN Kullanıyorsanız Bu Habere Dikkat!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MSN Kullanıyorsanız Bu Habere Dikkat!

İleti weyis » 22 Nis 2008, 18:31

yav sonra biz köy çocuğuyuz böyle şeyler bizim azımızı sulandırır.görmemişizki

weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti natqo » 22 Nis 2008, 20:14

beni de çağırdı şu siteye gel diye; bende sen gel buraya dedim cevap vermedi:))))
natqo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti felicia41 » 24 Nis 2008, 23:06

evet bu tür akıllılar herkeze uğruyo demekki. bende yaptım o yanlış adresimi ve şifremi yazdım beni engelleyenleri gösterdi bi zararada uğramadım ama birdaha asla denemem.
  sizi engelleyenleri merak ediyorsanız en güvenli ve kesin yöntem:

msn sayfanızı tam sayfa yapıp en üst satırda bulunan ''araçlar''ı ordanda ''seçenekleri'' tıklayın. çıkan pencerede sol tarafta bulunan ''gizlilik'' i tıklayın. çıkan yeni pencerede sol daki kutuda bulunan listedeki kişilerin isminin üstüne gelerek sağ tıklayın.

eğer sadece ''engelleme listesine taşı'' aktifse sizi engellememiştir.

eğer ''sil'' linkide aktifse sizi engellemiştir.

ancak bu kadar anlatmayı becerebildim anlamışınızdır umarım başka yöntem denemeye gerek yok.
felicia41
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erdinc » 25 Nis 2008, 12:57

walla geçenlerde bana bir arkadaştan böyle bir link geldi; ama işin enteresan tarafı gelen linkin ingilizce olması, bzm elemanın ise ingilizcenin İ'SİNDEN ÇAKMIYOR OLMASIYDI, yaa osman ing link atıcak kadar gelişmedi dedim sildim harbi harbi virüsmüş hahaLOL
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 25 Nis 2008, 15:17

banada çok geliyor böyle linkler ama ben tıklamıyorum ama mantıklısıda bu  bence biri beni silmişse veya engellemişse benim için o adamın degeri kalmamıştır zaten . ne geregi var ki buna bakmanın değil  mi???Wink
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir