KURTARIN BENİ ŞAHİNLERDEN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KURTARIN BENİ ŞAHİNLERDEN

İleti demir_01 » 23 Nis 2008, 10:41

imzama bakın yeterlı

demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 23 Nis 2008, 10:50

Elbette hepsini aynı keseye koymak yanlış olur, ancak şahin - doğan gibi araçlar ekonomik olarak çok uygun oluyorlar, bu nedenle hep alt gelir grubuna hitap ediyor, bi yerde eğitimle alakalı diye düşünüyorum...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 23 Nis 2008, 11:18

[quote="sinnex"]Elbette hepsini aynı keseye koymak yanlış olur, ancak şahin - doğan gibi araçlar ekonomik olarak çok uygun oluyorlar, bu nedenle hep alt gelir grubuna hitap ediyor, bi yerde eğitimle alakalı diye düşünüyorum... [/QUOTE]
alt gelir gurubu eğitimsiz mi yoksa eğitimsizlik nedeniyle mi alt gelir gurubu olmuşlarCryCryCry
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti eagle » 23 Nis 2008, 11:23

bu kafayla gidilirse yüzde 47 nin verdiği oya da bakılırsa bu düzen hep böyle gidecek arkadaşlar.... daima alt gelir olacak ve o alt gelirin bir çok bölümüde halinden memnunmuş gibi yüzde 47 olmaya devam edecek. acı ama gerçek.
eagle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 23 Nis 2008, 11:51

bi arkadaşım da tam dediğin gibi şahinli bi maganda bi gün kaza yapıp geberecek şahinni içinde
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 23 Nis 2008, 12:16

Arabaların suçu ne .. o arabayı o tarz kullanan şöförlerde suç.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti sinnex » 23 Nis 2008, 12:39

[quote="lazianke"][quote="sinnex"]Elbette hepsini aynı keseye koymak yanlış olur, ancak şahin - doğan gibi araçlar ekonomik olarak çok uygun oluyorlar, bu nedenle hep alt gelir grubuna hitap ediyor, bi yerde eğitimle alakalı diye düşünüyorum... [/QUOTE]
alt gelir gurubu eğitimsiz mi yoksa eğitimsizlik nedeniyle mi alt gelir gurubu olmuşlarCryCryCry
[/QUOTE]

Sözlerimle kimseyi rencide etmek istemem yanlış anlaşılmasın, bende gece gündüz çalışarak okuluma devam edebildim, çok rahat bir çocukluk veya gençliğim olmadı, ama insan isterse kendi kendini eğitebilir diye düşünüyorum...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 23 Nis 2008, 12:43

Eğitim falan geçmiş artık bence. ABD' de herkes üniversite mezunu mu veya ailelerinden çok mu iyi eğitim, görgü terbiye almışlar? Hayır. Mesele verilen cezalarda ve o cezaların sıkı sıkıya uygulanmasında. Ha bu arada üniversite mezunu olmak insana bir meslek veya bir bilgi kazandırıyor ama mevcutsa eşşeklik bâki kalıyor. Geçenlerde hastaneye gitmiştim. Otoparkta birisi arabasını ortalık yere bırakmış kimse çıkamıyor. Sahibini de bulamadık. Kenarda da bir Fabia Choice duruyor. O hastanede görevli bir doktorun aracıymış. Gittik rica ettik "adamı bulamıyoruz, siz arabanızı biraz öne alırsanız otoparktan çıkabileceğiz" diye. El cevap : "Çekemem. Benim arabam nizamî park edilmiş durumda, gidin öbürünün sahibini bulun."
Sözün özü ibret-i âlem cezalar olacak ve sıkı sıkıya uygulanacak.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti mygokhan » 23 Nis 2008, 12:53

[quote="sainz"]Eğitim falan geçmiş artık bence. ABD' de herkes üniversite mezunu mu veya ailelerinden çok mu iyi eğitim, görgü terbiye almışlar? Hayır. Mesele verilen cezalarda ve o cezaların sıkı sıkıya uygulanmasında. Ha bu arada üniversite mezunu olmak insana bir meslek veya bir bilgi kazandırıyor ama mevcutsa eşşeklik bâki kalıyor. Geçenlerde hastaneye gitmiştim. Otoparkta birisi arabasını ortalık yere bırakmış kimse çıkamıyor. Sahibini de bulamadık. Kenarda da bir Fabia Choice duruyor. O hastanede görevli bir doktorun aracıymış. Gittik rica ettik "adamı bulamıyoruz, siz arabanızı biraz öne alırsanız otoparktan çıkabileceğiz" diye. El cevap : "Çekemem. Benim arabam nizamî park edilmiş durumda, gidin öbürünün sahibini bulun."
Sözün özü ibret-i âlem cezalar olacak ve sıkı sıkıya uygulanacak.
[/QUOTE]

cezası ne oldu abi LOL
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti favo29 » 23 Nis 2008, 14:37

Etkili trafik cezaları ile aslında güllük gülistanlık olur yollar.Ama kağıt üzerindeki ceza-yasalar uygulanmıyor.
Dışarıya çalışan tırcılar Bulgaristanı geçtikten sonra tek bir ihlal yapmazlar.Niye polis tepelerine biner de ondan.ALmanya da ışık olmayan bir yerde dahi yaya geçidinde insan varken durma bakalım ne oluyor.Katar'da kırmızı ışıkta geçen yabancı uyrukluları sınır dışı edecek yasa teklifi çıkmak üzere.Kendi vatandaşlarının da ehliyetlerini iptal edecek aynı yasayla.

Ceza uygulanmayan yerde herkes kafasına göre takılır.Profosörü de zırcahili de.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 23 Nis 2008, 15:06

skodanın gözünü sevem
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 23 Nis 2008, 15:25

[quote="favo29"]Etkili trafik cezaları ile aslında güllük gülistanlık olur yollar.Ama kağıt üzerindeki ceza-yasalar uygulanmıyor.
Dışarıya çalışan tırcılar Bulgaristanı geçtikten sonra tek bir ihlal yapmazlar.Niye polis tepelerine biner de ondan.ALmanya da ışık olmayan bir yerde dahi yaya geçidinde insan varken durma bakalım ne oluyor.Katar'da kırmızı ışıkta geçen yabancı uyrukluları sınır dışı edecek yasa teklifi çıkmak üzere.Kendi vatandaşlarının da ehliyetlerini iptal edecek aynı yasayla.

Ceza uygulanmayan yerde herkes kafasına göre takılır.Profosörü de zırcahili de.
[/QUOTE] valla doğru aynen katılıyorum
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 23 Nis 2008, 15:48

adana'da bir tanıdıgım dogan'ı 9 bin 750 ytl doğan 1,6 ie slx aldı...
tam 7 bin 250 ytl masraf etti...
bunlar aklımda olanlar;;;
pioneeer anfi + subwoofer + cd-mp3 çalar + hoperlör ; 1500 ytl
jant ve lastik takımı ; 2000 ytl
cam filmi ; 50 ytl
fiyatlarını bilmediklerim;;;
sis farları - sport görünümlü stoplar - abart eksoz - ve daha bir sürü şey... ama ben olsam o arabaya kadar masraf etmem. ama sonuçta zevk meselesi...

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti Ufuk KAPLAN » 24 Nis 2008, 12:50

Malesef antalyadada olay pek farklı değil.. her şahini olan bi jant eksoz takıp yayları kesiyolarlar.. piyasacı oluyorlar..

Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 24 Nis 2008, 13:25

[quote="sinnex"]Elbette hepsini aynı keseye koymak yanlış olur, ancak şahin - doğan gibi araçlar ekonomik olarak çok uygun oluyorlar, bu nedenle hep alt gelir grubuna hitap ediyor, bi yerde eğitimle alakalı diye düşünüyorum... [/QUOTE]

etme kardesım bızım unıde sahıne bınen hocalar var
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favoritrally » 24 Nis 2008, 14:53

Konu şahinler ise buyrun hep beraber ŞAYİN i seyredelim  Big%20smile

Bölüm 1
http://www.youtube.com/watch?v=ywmHT2W09EA

Bölüm 2
http://www.youtube.com/watch?v=wdShPHZ8 ... re=related

Bu film herşeyi çok iyi anlatıyor.
favoritrally
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favoritrally » 24 Nis 2008, 15:06

Skodalarıda böyle paylançoya çevirenlerede çok kızarım sadece kuş serisine değil tabiki.
favoritrally
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 24 Nis 2008, 15:24

[quote="demir_01"][quote="sinnex"]Elbette hepsini aynı keseye koymak yanlış olur, ancak şahin - doğan gibi araçlar ekonomik olarak çok uygun oluyorlar, bu nedenle hep alt gelir grubuna hitap ediyor, bi yerde eğitimle alakalı diye düşünüyorum... [/QUOTE]

etme kardesım bızım unıde sahıne bınen hocalar var
[/QUOTE]

Yazdığım ilk 7 kelimeyi okumadın sanırım...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir