KURTARIN BENİ ŞAHİNLERDEN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KURTARIN BENİ ŞAHİNLERDEN

İleti silverlinemania » 25 Nis 2008, 01:54

valla ilk aşk haklı geçen gün bizim favoya kolon taktırıyodum 84 model çift farlı bi şahini olan bi genç geldi bana sen bu skodaya mı taktırıcan bu kolonları dedi bende evet dedim değmez yaa dedi skodalar araba değil dedi benim tepem bi attı dedim arkadaşım sen altındaki arabaya bakıyo musun dedim benim araba laf söylüyosun dedim kaç model dedim 84 model dedi bi kere dedim senin araban benimkinden 10 yaş büyük ve çürük içinde dedim git bi bak bakiyim bi yerinde pas çürük bulabilicekmisin dedim hemen kıvırmaya başladı bide pişkin pişkin diyo ki benim arabada dvd çalarlı ekranlı teyp var arabadan pahalı diyo 2.500 ytl lik teypmiş arabada kolon dolu ama takan  adam bunların hiç biri para etmez diyodu benimkiler takıldı bide onunkiler takıldı aradaki fark tam uçurum bende 6 kolon var onda nerden baksan 10 12 tane ama genede benim kolonlar bastırdı neyse konuyu dağatmiyim yani sonuç olarak var bunlarda bi eziklik

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 25 Nis 2008, 10:16

bide böyle şeyler var benim arkadaşımda diyo bu arabaların parçası yok hiç bi yerde bulunmuyu ankaranın altını üstüne getirdik bulamadık en son tofaş parçası taktık fln dedi şaşırdım koskoca ankarada skodaya helede favorite parça bulamamışlar bende sende bişey vardır dedim favoritede parça bulamadığına göre LOL
bide bi ara satılıktı benim favo en son 5.000 yazdıydım aynı arkadaşım sen bu fiyata imkanı yok satamazsın bu arabayı diyo 5 milyara gider babasından şahin alırım dedi LOL bu arabalarda para etmiyo dedi 2.500 ytl versinler öp başına koy dedi LOL bende dedim fazla konuşma batıyosun bilmeden konuşma ertesi günde arabayı aradılar eskişehirdendi heralde 4.750 ye ver yarın hemen geliyim alıyım dedi biz yok dedik sonrada zaten vazgeçtik satmaktan LOL
yani adamlardaki düşünce bu full taklalı kazalı bi şahin olsun toplanmış ona bi abart egzoz at yayları kestir bide cms 40 jant at tipik bi şahin oluyo zaten o arabaya full modifiyeli diyebiliyolar yani LOL tofaş alıp herkesle aynı arabaya aynı aksesuarı yapmaktansa favoya değişik ve kendine özgü uygulamalar yapıyorum... bu benim için daha mantıklı bence yani ben değişik olmak istiyorum sıradan olmak istemiyorum
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ilk aşk » 25 Nis 2008, 10:34

[quote="by wodoo"]bide böyle şeyler var benim arkadaşımda diyo bu arabaların parçası yok hiç bi yerde bulunmuyu ankaranın altını üstüne getirdik bulamadık en son tofaş parçası taktık fln dedi şaşırdım koskoca ankarada skodaya helede favorite parça bulamamışlar bende sende bişey vardır dedim favoritede parça bulamadığına göre LOL
bide bi ara satılıktı benim favo en son 5.000 yazdıydım aynı arkadaşım sen bu fiyata imkanı yok satamazsın bu arabayı diyo 5 milyara gider babasından şahin alırım dedi LOL bu arabalarda para etmiyo dedi 2.500 ytl versinler öp başına koy dedi LOL bende dedim fazla konuşma batıyosun bilmeden konuşma ertesi günde arabayı aradılar eskişehirdendi heralde 4.750 ye ver yarın hemen geliyim alıyım dedi biz yok dedik sonrada zaten vazgeçtik satmaktan LOL
yani adamlardaki düşünce bu full taklalı kazalı bi şahin olsun toplanmış ona bi abart egzoz at yayları kestir bide cms 40 jant at tipik bi şahin oluyo zaten o arabaya full modifiyeli diyebiliyolar yani LOL tofaş alıp herkesle aynı arabaya aynı aksesuarı yapmaktansa favoya değişik ve kendine özgü uygulamalar yapıyorum... bu benim için daha mantıklı bence yani ben değişik olmak istiyorum sıradan olmak istemiyorum
[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir