küçükken dilinizden düşürmediğiniz şarkı hangisi ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

küçükken dilinizden düşürmediğiniz şarkı hangisi ?

İleti lazianke » 24 Nis 2008, 12:41

babam, yatılı okuyan ağabeyime grundig marka bir radyo almıştı, oradan dilime dolanmıştı, barış mançodan "ali yazar veli bozar". sonra ben de yeni eklemeler yapmıştım, mahallede ali abimiz, onun da metin diye bir abisi ve huysuz babaları ziya amacamız vardı. onları kullanarak "ali yazar metin bozar, ziya gelir hepsine kızar" diye yeniden uydurmuştuk.

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti sainz » 24 Nis 2008, 13:08

Barış Manço' dan ( allah gani gani Rahmet eylesin ) Arkadaşım Eşek, Halil İbrahim Sofrası şarkıları hep dilimdeydi. Bir de Huh Hia Cengizhan (ne güzel tarif ettim ha) diye söylenen bir şarkı vardı. Onu da söylerdim. Hiç unutmam hava ayaz mı ayaz, dışarı çıkmışım ve bu Cengizhan' ı söylüyorum. Üzerimde yalnızca pijamalar var. Babam "hasta olacan eşşek herif" diye hafiften pataklamıştı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti formenci » 24 Nis 2008, 13:45

mustafa sandal ferdi tayfur mustafa uğur dinlerdim hey gidi günler  17.5 sene öncesi way be LOL
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 24 Nis 2008, 14:31

[quote="formenci"]mustafa sandal ferdi tayfur mustafa uğur dinlerdim hey gidi günler  17.5 sene öncesi way be LOL[/QUOTE]

Doğum Tarihiniz: 23/Kasım/1991

SEN ZATEN BU TARİHTE DOĞMUSSUN NASIL OLUYO 17.5 SENE ÖNCE?????

Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir