ANKARA BULUŞMASINA YAĞMUR YAĞDI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARA BULUŞMASINA YAĞMUR YAĞDI

İleti angora » 04 May 2008, 18:20

Ve büyük buluşma gerçekleşti. Fakat katılım az oldu oldu ama gelen arkadaşlar 10 düzüne adama bedel insanlardı. Yağmur yağması katılımı azalttı sanırım şans işte ama bu işin peşini bırakmayacağım arkadaşlar.En kısa zamanda bir buluşma daha düzenleyeceğim.

Sabah saat 10.00 da ankamal oto parkındaydım aracımı uygun bir yere çektim dörtlüleride yaktım beklemeye başladım. Bir yandanda yağmur yağıyordu silecekleri ara da bir çalıştırıp gelen giden varmı diye bakıyorum. bi kaçtane skoda geçti aman dedim bunlar bizden sanırım. fakat yanılmışım adamlar yüzüme bile bakmadı çekip gittiler. beklerken beklerken oto parka bitane fabi girdi baktım bana doğru geliyor amanin tam yanıma durmasın mı nasıl sevindim bi bilsenizLOLTongueSmile. gelen arkadaşhetebeydi merhabalaştık onun arabaya oturduk sohbet muhabbet derken birtanede feli durdu yanımıza gelen GNA40 arkadaşımızmış. zaman ilerledi 11.15 oldu. Biz birbirimizin arabalarını incelerken hetepenin telefonu çaldı arayan OOGUZZ arkadaşımızmış daha önce gelmiş bulamamış bizi ayrılmış ordan. Gel hemen dedik 5 dakika içinde oda geldi oktisiyle arabası çok tatlıydı siyah.

Ben ANGORA,HETEPE,GNA40 ve OGUZZZ dört kişi olduk. ne yapalım dedik en iyisi içeri girip bir cafede oturalım dedik. baya güzel geçti sohbet mohbet ettik birbirimizi tanıdık otomobiller hakkında konuştuk felan filan. arkadaşları tanımak güzeldi.

fotografta çektik fotograflar hetepede benim tel kamerasızdı çekemedim ya fotoğrafları hetepe arkadaşımız ekler yada bana gönderecek ben eklerim.

angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 04 May 2008, 18:23

bende cuma günü ankamall daydım okul gezisi varmış keskem cumartesi olaymış bende okulun kiraladıgı vantholl marka mermerler seyahatin otobüsünü gezdirirdim size
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti angora » 04 May 2008, 18:25

[quote="elegance"]bende cuma günü ankamall daydım okul gezisi varmış keskem cumartesi olaymış bende okulun kiraladıgı vantholl marka mermerler seyahatin otobüsünü gezdirirdim size[/QUOTE] LOLLOLLOLLOLLOL
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 04 May 2008, 20:46

resimler nerdee angoraaaaaaaaa Big%20smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti angora » 04 May 2008, 21:55

[quote="by wodoo"]resimler nerdee angoraaaaaaaaa Big%20smile [/QUOTE] resimler hedepede benim kameralı tel bozuktu çekemedim
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 04 May 2008, 23:05

en kısa sürede bekliyoruz
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 04 May 2008, 23:44

Yamurlu bir gündü
Tıpkı bugun gibi

Kaybetmiştim seni

Taştı göz yaşım

Karıştı yağmuraCryCry

Gelmeyen arkadaşlar yağmur nedeniyle mi gelemediler acaba? Şans işte neyse bu yaz hiç olmazsa Ankara susuz kalmayacak
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 04 May 2008, 23:55

[quote="angora"]Yamurlu bir gündü
Tıpkı bugun gibi

Kaybetmiştim seni

Taştı göz yaşım

Karıştı yağmuraCryCry

Gelmeyen arkadaşlar yağmur nedeniyle mi gelemediler acaba? Şans işte neyse bu yaz hiç olmazsa Ankara susuz kalmayacak
[/QUOTE]

ben sana nedenimi açıkladım Tongue
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ilk aşk » 04 May 2008, 23:58

foto isteriz foto isteriz
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 04 May 2008, 23:59

[quote="by wodoo"] [quote="angora"]Yamurlu bir gündü
Tıpkı bugun gibi

Kaybetmiştim seni

Taştı göz yaşım

Karıştı yağmuraCryCry

[/QUOTE]

[/QUOTE] tamam seni örendim de diğerlerine sordum. sorumu düzeltiyorum vodoo dışındaki arkadaşlar
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 05 May 2008, 00:00

[quote="ilk aşk"]foto isteriz foto isteriz [/QUOTE] bizde vermeyiz bizde vermeyizBig%20smileTongueLOLEmbarrassed
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GNA40 » 05 May 2008, 00:23

çok güzel gündü... abilerimle tanıstıgım için çok mutlu oldum!!! daha yenı tanısmamıza ragmen 40 yılllk tanıdık gıbı olduk... hersey cok guzeldı!!! tekrar tesekkurler!!!
GNA40
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 05 May 2008, 00:39

[quote="GNA40"]çok güzel gündü... abilerimle tanıstıgım için çok mutlu oldum!!! daha yenı tanısmamıza ragmen 40 yılllk tanıdık gıbı olduk... hersey cok guzeldı!!! tekrar tesekkurler!!![/QUOTE] Bizde seni tanımaktan memnun olduk geldiğin için de tekrar teşekkürler
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GNA40 » 05 May 2008, 00:53

mangal gec yandı bıraz ama olsn...LOL
GNA40
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 05 May 2008, 00:54

[quote="GNA40"]mangal gec yandı bıraz ama olsn...LOL[/QUOTE] Senin suçun ıslak odunlarla ateş yakarsanLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ardabey » 05 May 2008, 02:12

[quote="angora"][quote="by wodoo"] [quote="angora"]Yamurlu bir gündü
Tıpkı bugun gibi

Kaybetmiştim seni

Taştı göz yaşım

Karıştı yağmuraCryCry

[/QUOTE]

[/QUOTE] tamam seni örendim de diğerlerine sordum. sorumu düzeltiyorum vodoo dışındaki arkadaşlar
[/QUOTE]
Sabah 9:30'da batıkentteki evimden buluşma için çıktım Gimat kavşagında halk otobüsü sol çamurluk ve sol sinyalimi götürdü,kısa süreli bir tartışmanın ardından(Adam haksız olduğu halde muavini ile birlikte üzerime yürüdüler) trafik polisinin gelmesi ile anlaşmaya varıldı ve hiç suçum yokken hem 75 ytl ceza yedim hemde o yağmur komple üstümden geçti.Aracım şu an serviste birkaç gün serviste kalacak.
ardabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 05 May 2008, 02:16

[quote="ardabey"][quote="angora"][quote="by wodoo"] [quote="angora"]Yamurlu bir gündü
Tıpkı bugun gibi

Kaybetmiştim seni

Taştı göz yaşım

Karıştı yağmuraCryCry

[/QUOTE]

[/QUOTE]
Sabah 9:30'da batıkentteki evimden buluşma için çıktım Gimat kavşagında halk otobüsü sol çamurluk ve sol sinyalimi götürdü,kısa süreli bir tartışmanın ardından(Adam haksız olduğu halde muavini ile birlikte üzerime yürüdüler) trafik polisinin gelmesi ile anlaşmaya varıldı ve hiç suçum yokken hem 75 ytl ceza yedim hemde o yağmur komple üstümden geçti.Aracım şu an serviste birkaç gün serviste kalacak.
[/QUOTE]

arda abi geçmiş olsun...çok üzüldüm allah korumus...abi kimliğinle tokatlasaydın onları polis bile sesini çıkaramazdı ne ugrastın itle kopekle............
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti ardabey » 05 May 2008, 02:20

Teşekkürler,ilk kazamı yaptım bu gün.Allah cümlemizi daha beterinden sakınsın.Bunlara kimlik falan fayda etmez adamın otobüsten bir inişi vardı direk üstüme..hiç arabaya falan bakmadan neyse polis yakınımızdaydıda yırttık yoksa ezeceklerdi.
ardabey
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir