başka siteye üyelik

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

başka siteye üyelik

İleti BlueVRS » 05 May 2008, 12:43

Twingo fena bir araç değil,ben reno yedek parça işi ile 1994 yılından beri uğraşıyorum,Concorde,twingo,safrane,gibi araçlar iyi araçlar olmalarına rağmen çok fazla adetlerde satılmadıkları için yedek parçası ve ikinci eli yaygınlaşmamış araçlardır bu nedenle parçalarını diğer clio,kangoo,megane vb.reno modelleri gibi her yerde ve ucuza bulmak satmak istediğimizde ha deyince satmak mümkün değildir.

Twingo,Yakıtı tasarruflu harcayan,sessiz,iç mekanı çok ferah,geniş teker izi aralıkları ile dengeli,şehiriçi kullanımda atik pratik bir araçtır.bunlar olumlu yanları.

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 05 May 2008, 12:44

Herşeye rağmen ben olsam bir 101 hp lik fabia alırdım demeden geçemeyeceğim imkan varsa ideal bir araç..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti marka » 05 May 2008, 12:55

tivingonun neresıne bineceksin yada yolda otübüs veya tır falan geçince sağa çek yoksa takla atarsın vaz geç kardeş tivingodan
hakına hayırlısı olsun
marka
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 05 May 2008, 13:50

arabayı görebiliyonmu evden falan bu arabayı calsalar bellide olmaz gidecen arabayı park ettigin yere araba calınmış sende dicenki kormayın yahu buralarda biyerdedir simdi buluruz Big%20smile saka saka da bu arabaya zincir takmadan kısın anayola bile cıkma cok kayıyo ama zincir takıncada tadından yenmiyo valla
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti BlueVRS » 05 May 2008, 16:37

aslında söylenecek en belirgin problem twingo da kayma problemi,bu da iyi bir lastik seçimi ile minimumize edilir.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir