güzel bir kuş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

güzel bir kuş

İleti favo29 » 10 May 2008, 01:33

El freniyle spin atar,pati çektirirdim.
Hakkaten şahine binince insan magandalaşıyor mu acaba Unhappy?

favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 10 May 2008, 01:35

[quote="favo29"]El freniyle spin atar,pati çektirirdim.
Hakkaten şahine binince insan magandalaşıyor mu acaba Unhappy?
[/QUOTE]

Tabi Şahin insana pati çek,magandalık yap,müziğin sesini aç,başkalarının hakkını gasp et diye bağırıyor..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti ilk aşk » 10 May 2008, 01:36

[quote="AV-2006"]İlk Aşk abartma istersen.Kuşuna...Bunu daha önce yazdık çizdik.Sana ne elalemin kuşundan..[/QUOTE]

sanane elalemin kuşundan demişsin peki benden sananeAngry
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 10 May 2008, 01:40

Kırklarelinde dağın başında bi şantiyede iş yapıyorduk o zaman.Gece gündüz çalışıyorduk.Şantiye sahasında yapmıştım onları.Arabada da teyp yoktu
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 10 May 2008, 01:40

Sen genelden yani kuş serisinden bahsediyorsun.Arkadaş daha öncede söyledim kuş serisi dediğin araç benim bir çok akrabamda mevcut.Dikkat et.İnsan ağzından çıkandan mesuldur.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 10 May 2008, 01:47

kuş serisine ben binmem diyorum bunda rencide olcak bir durum yok bu bir ......
kuş serisine binen lerin çoğu trafikte ihlal yapıp problem çıkartıyorlar daha önce de % de vermiştim yani % 80 lik bir oran ve eklemiştim içinizde akrabası veya tanıdığı şahin kullanıcısı varsa bu kişileri % 20 lik kısma sokabilirsiniz . ben bu sitede kurallara uyan ve sorun çıkarmayan bir insanım ama sen her defasında hep bir yerde sorun çıkartıyorsun .  eğer sorun çıkartacaksan lütfen benim açtığım mesajlara cevap yazma bende seninkine .
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 10 May 2008, 01:51

Engin araç için oluştu mu kafanda bi şeyler.Ne alacaksın karar verdiniz mi?
En son bi matize bakıyordun herhalde ne oldu?
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 10 May 2008, 01:52

[quote="ilk aşk"]kuş serisine ben binmem diyorum bunda rencide olcak bir durum yok bu bir ......
kuş serisine binen lerin çoğu trafikte ihlal yapıp problem çıkartıyorlar daha önce de % de vermiştim yani % 80 lik bir oran ve eklemiştim içinizde akrabası veya tanıdığı şahin kullanıcısı varsa bu kişileri % 20 lik kısma sokabilirsiniz . ben bu sitede kurallara uyan ve sorun çıkarmayan bir insanım ama sen her defasında hep bir yerde sorun çıkartıyorsun .  eğer sorun çıkartacaksan lütfen benim açtığım mesajlara cevap yazma bende seninkine .
[/QUOTE]

Sen bu kanıya nerden vardın?Hakimmisin savcı mı?Sen bu %20, %8o olayını nasıl tarttın?Kime sordun?Sen benim bir çok tanıdığımda olan Şahin için laf ediyorsun.Sana bu kakkı kim veriyor.Sen nasıl bu insanlara maganda dersin?O zaman benimde ......... kullanıcılarına maganda deme hakkım doğar.Haddini bil..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 10 May 2008, 01:58

ben maganda demedim yazıyı tekrar oku sorun çıkartan sensin ağzımızın tadıyla siteye girip keyiflenelim dedik tadımızı kaçırıyin sorunun benle mi yoksa siteyle mi . ben le ise benim açtığım konulara mesaj yazma ben de seninkilere böylece birbirimizden uzak durmuş oluruz ve kalbimizi kırmamış oluruz . sen öğretmensin ve benim büyüğümsün sana saygısızlık yapmak istemem .
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 10 May 2008, 02:00

[quote="AV-2006"][quote="ilk aşk"]kuş serisine ben binmem diyorum bunda rencide olcak bir durum yok bu bir ......
[/QUOTE]

Sen bu kanıya nerden vardın?Hakimmisin savcı mı?Sen bu %20, %8o olayını nasıl tarttın?Kime sordun?Sen benim bir çok tanıdığımda olan Şahin için laf ediyorsun.Sana bu kakkı kim veriyor.Sen nasıl bu insanlara maganda dersin?O zaman benimde ......... kullanıcılarına maganda deme hakkım doğar.Haddini bil..
[/QUOTE] arkadaş burda ne sana nede şahinlere laf eden yok aramızdaki bir espiri bu.bu kadar alınacak ne var bunda anlamıyorum.yazılanları beğenmeyebilirsin.bu kadar agresif olmaya gerek yokki
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 10 May 2008, 02:01

[quote="ilk aşk"]ben maganda demedim yazıyı tekrar oku sorun çıkartan sensin ağzımızın tadıyla siteye girip keyiflenelim dedik tadımızı kaçırıyin sorunun benle mi yoksa siteyle mi . ben le ise benim açtığım konulara mesaj yazma ben de seninkilere böylece birbirimizden uzak durmuş oluruz ve kalbimizi kırmamış oluruz . sen öğretmensin ve benim büyüğümsün sana saygısızlık yapmak istemem . [/QUOTE]

Sorunum kuş serisine takanlarla.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 10 May 2008, 02:03

[quote="ilk aşk"]sürücüsü yok tu herhale 10.000 ytl den aşağı istemez [/QUOTE] O KADAR DA DEĞİL ARTIK LOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 10 May 2008, 02:03

[quote="weyis"][quote="AV-2006"][quote="ilk aşk"]kuş serisine ben binmem diyorum bunda rencide olcak bir durum yok bu bir ......
[/QUOTE]

[/QUOTE] arkadaş burda ne sana nede şahinlere laf eden yok aramızdaki bir espiri bu.bu kadar alınacak ne var bunda anlamıyorum.yazılanları beğenmeyebilirsin.bu kadar agresif olmaya gerek yokki[/QUOTE]

Sağol Weyis.Ben ne olduğunu anlayamamışım.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti favo29 » 10 May 2008, 02:04

Sorun filan yok burada.Engin kuş serisine takılır biz de kuşseverler olarak ona takılırız.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 10 May 2008, 02:07

zamanında ben de şahin kullandım yani ben kendi kendimemi hakaret ediyorum .

buradan durumu anlamış olman lazım

ben kimseye söylemedim ama pazar günü şahin yüzünden büyük bir kaza atlattım .

araçta eşim ve çocuğum vardı . anlatmak istediğim trafikte genellikle şahin sorun çıkartıyo. bunun aksini kimse ispat edemez

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 10 May 2008, 02:11

[quote="ilk aşk"]zamanında ben de şahin kullandım yani ben kendi kendimemi hakaret ediyorum .

araçta eşim ve çocuğum vardı . anlatmak istediğim trafikte genellikle şahin sorun çıkartıyo. bunun aksini kimse ispat edemez

[/QUOTE] ilk aşk bak burada yanlış düşünüyosun arkadaşım.Sana şahin dek gelmiş demekki .Ben de şahin hariç her araçla kaza yapabilecek konuma geldim. ama dikkat ediyorum,Özellikle sizin bu şahincileri tanımlamanızdan sonra ,ne çevremde ne etrafımda hiçbir yerde sizin tanımladığınız tiplemelerden yok yada bana dek gelmiyor.Yani sadece size o yüzden şahincilerle aranızda kalsın abi bu tip olaylar .Yoksa burada polemiğe yol açıyooooSmileSevgi ve saygı güzel şeydir Smile
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 10 May 2008, 02:11

[quote="ilk aşk"]zamanında ben de şahin kullandım yani ben kendi kendimemi hakaret ediyorum .

[/QUOTE]

İşte olay bu.Sen böyle düşünüyorsun.Başkaları değil.Senin kızgınlığını herkez kabul etmek zorunda değil anladın mı..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 10 May 2008, 02:13

Ben ilkaşk abime katııyorum... Defalarca Kuş serisi kullanıcılarının maganalığından tehlike atlattım, bıçak çekip kendimi korumak zorunda olduğum anlar da oldu....

Şahin kullanıcılarına lafımız yok... Bizim derdimiz magandalar ile ve hepsi de belli bir insani seviyenin altında vatandaşlarımız.

Benim belirtmek istediğim:

HER ŞAHİN SÜRÜCÜSÜ MAGANDA DEĞİLDİR AMA HER MAGANDA ŞAHİN KULLANIR....
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir