Skoda mı Yoksa Honda mı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda mı Yoksa Honda mı

İleti kadir_ » 23 May 2008, 16:01

[quote="98Pickup"]

http://www.sahibinden.com/skoda_octavia ... isplayitem

Abi RS al,onuda ikinci el al ne olacakki bak sana iki araba siyah olan ilanı yeni vermiş sıfırına 60-65 milyar vermeye gerek yok..

Al sana dizel RS yakıtı düşünme..Bu araç Atik skoda bayii patronunun bindiği araç.

Olmadı scout al ...bayılıyorum scout a..

CRV de hoş ama nazik araba al scout'u vur dağa taşa..Crv nin git bir ön tamponuna bastır elle içine çöküyor,babama alacaktık vazgeçtik..
[/QUOTE]

Araçlar gayet hoş sahibinden com da olan mavi rs in fiyatı uygun geldi ama biraz şüphelendim 2006 model 28 binde araba 44 milyar istiyo onu düşünüyodum bu aralar scoot güzel araç onu yakından inceleme fırsatım olmadı önden ne kadar yüksek vs bakmam lazım siyah rs de düşünülebilir aslında az kilometreli ve atikten kafam karıştı sürekli birisi onu al birisi bunu al hem bişiler söylüyorlar

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 23 May 2008, 16:04

[quote="2007RS"]Siyah dizel RS de benimde niyetim var.. Kadir sana benim arabayı vereyim bende dizel RS i alayım uyarmı?Wink Yakıtı sormuşsun daha evvel de yazmıştım 0,375 ytl ile 0,450 ytl arası tüketimi var aracın sürekli şehiriçi kullanımda.Uzun yolda ise 8 litre basarsan 9 litre.Ben arabadan çok memnunum tek sorunum senin gibi bende bundan inipte neye binecem kara kara onu düşünüyorum.. [/QUOTE]

Ne kadar istiyosun kaç binde bi pm atsan düşünebilirim bu arada sitede bulunan AHmet  kardeş dizellerin gürültülü olduğum söyledi comon rail motoro geçtiler çek de ama tr ye gelmedi o da düşündürdü beni kampanya var zaten 62 bin ytl istiyolar benzinli için 60 a alınır aslında
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 23 May 2008, 16:05

[quote="levent06"]

kardeşim madem aile büyük yerinde olsam kısa şase wv transportur alırdım

yani benim fikrim kaale alırsannn..
[/QUOTE]

Dostum transporter alınır ama sol şeride geçemiyosun alırsam ufak motor almam zaten o da nerden baksa 50-60 milyar birde işe gidiyorum hergün icari araba ile pek uymaz
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 23 May 2008, 16:06

Sen skoda yı bilen birisin,kafa karıştırmaya gerek yok octavia gibi alman kalitesi ve sağlamlığı hakim bir araçtan iner japona binersen bence hoşnut olmazsın,linklerini verdiğim araçlar konfor olarak passat ve accord ayarında olup güç olarak en iyi 2.0 araçlardır ve benzer özelliklerdeki araçların ikinci eli 55-60 bin ytl lerde.. RS 191 plakalı mavi RS meşhur zaten herkes bilir arabada kaza darbe yok benim bildiğim,ayrıca debriyajı yeni değişti yüce oto da.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 23 May 2008, 16:19

[quote="98Pickup"]Sen skoda yı bilen birisin,kafa karıştırmaya gerek yok octavia gibi alman kalitesi ve sağlamlığı hakim bir araçtan iner japona binersen bence hoşnut olmazsın,linklerini verdiğim araçlar konfor olarak passat ve accord ayarında olup güç olarak en iyi 2.0 araçlardır ve benzer özelliklerdeki araçların ikinci eli 55-60 bin ytl lerde.. RS 191 plakalı mavi RS meşhur zaten herkes bilir arabada kaza darbe yok benim bildiğim,ayrıca debriyajı yeni değişti yüce oto da.[/QUOTE]

Forumdan birinin mi araç nesi var nesi yok bir bilgi verirseniz sevinirim tanıdık dediğine göre
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 23 May 2008, 16:52

Araç birebir tanıdığım birinin değil sadece internette meşhur bir araç google a yazsan rs 191 diye çıkar hemen.. 60.000 ytl verip sıfır almak akıl karı değil.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir