ÖZDAŞ SKODA SERVİS

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÖZDAŞ SKODA SERVİS

İleti ilk aşk » 22 May 2008, 00:43

ARAÇ 8250 İDİ ABİMİZ SON 7500 E BIRAKTI . BEN DE DİKİLİYE GİTTİM ARACI GÖRMEYE BENİM SICAKKANLILIĞIMI GÖRÜNCE 7000 YTL YE BIRAKTI EŞİ OLMASA 6500 YTL YE ALACAKTIM EŞİ RAZI GELMEDİ . SATICI ÇOK İYİ BİR ABİMİZ AYNI ZAMANDA EŞİMİN PATRONUNU TANIYORMUŞ

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 22 May 2008, 01:00

[quote="ilk aşk"]ARAÇ 8250 İDİ ABİMİZ SON 7500 E BIRAKTI . BEN DE DİKİLİYE GİTTİM ARACI GÖRMEYE BENİM SICAKKANLILIĞIMI GÖRÜNCE 7000 YTL YE BIRAKTI EŞİ OLMASA 6500 YTL YE ALACAKTIM EŞİ RAZI GELMEDİ . SATICI ÇOK İYİ BİR ABİMİZ AYNI ZAMANDA EŞİMİN PATRONUNU TANIYORMUŞ[/QUOTE]

COK İYİ YAA TEKRAR HAYIRLI UGURLU OLSUN GÜLE GÜLE MUTLU GÜNLERDE BİNMEYİ NASİP ETSİN ALLAH
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 22 May 2008, 01:02

[quote="Medcezir"][quote="ilk aşk"]ARAÇ 8250 İDİ ABİMİZ SON 7500 E BIRAKTI . BEN DE DİKİLİYE GİTTİM ARACI GÖRMEYE BENİM SICAKKANLILIĞIMI GÖRÜNCE 7000 YTL YE BIRAKTI EŞİ OLMASA 6500 YTL YE ALACAKTIM EŞİ RAZI GELMEDİ . SATICI ÇOK İYİ BİR ABİMİZ AYNI ZAMANDA EŞİMİN PATRONUNU TANIYORMUŞ[/QUOTE]

COK İYİ YAA TEKRAR HAYIRLI UGURLU OLSUN GÜLE GÜLE MUTLU GÜNLERDE BİNMEYİ NASİP ETSİN ALLAH
[/QUOTE]

SAĞOL KARDEŞİM SANA DAHA İYİSİNİ KISMET ETSİN YÜCE MEVLAM
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AhmetH » 22 May 2008, 01:05

özdaş iyidir.

yedek parça konusunda çok tuttum, birde rölanti ayarı yaptırmıştım Smile

Süleyman vardı orda genç bir kardeşimiz .. onunla iyi anlaştık ..

skodası olan herkese herkese tavsiye edeirm özdaş servisi.

Bu arada  konu içinde geçmiş  twingonun  lastikleri  135  değil  155   olmalı sanırım bir hata olmuş

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti ilk aşk » 22 May 2008, 01:07

[quote="AhmetH"]özdaş iyidir.

yedek parça konusunda çok tuttum, birde rölanti ayarı yaptırmıştım Smile

Süleyman vardı orda genç bir kardeşimiz .. onunla iyi anlaştık ..

skodası olan herkese herkese tavsiye edeirm özdaş servisi.

Bu arada  konu içinde geçmiş  twingonun  lastikleri  135  değil  155   olmalı sanırım bir hata olmuş

[/QUOTE]

AHMET KARDEŞİM SENİ ARAMIZDA GÖRMEK NE GÜZEL . SÜLEYMAN    SAMİ ABİNİN OĞLU  TAM BİR CANKUŞ
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Medcezir » 22 May 2008, 01:07

[quote="ilk aşk"][quote="Medcezir"][quote="ilk aşk"]ARAÇ 8250 İDİ ABİMİZ SON 7500 E BIRAKTI . BEN DE DİKİLİYE GİTTİM ARACI GÖRMEYE BENİM SICAKKANLILIĞIMI GÖRÜNCE 7000 YTL YE BIRAKTI EŞİ OLMASA 6500 YTL YE ALACAKTIM EŞİ RAZI GELMEDİ . SATICI ÇOK İYİ BİR ABİMİZ AYNI ZAMANDA EŞİMİN PATRONUNU TANIYORMUŞ[/QUOTE]

[/QUOTE]

SAĞOL KARDEŞİM SANA DAHA İYİSİNİ KISMET ETSİN YÜCE MEVLAM
[/QUOTE]

EYVALAH SAGOLASIN...ClapClapClap
Medcezir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 22 May 2008, 13:44

resimdeki kırmızı favo nun plaka çok ilginç olmuş.DMZ
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 22 May 2008, 14:37

DMZ PLAKALI FAVO ÇİÇEK GİBİ OLDU CONTA YAKMIŞ TI
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ÖzdaşKaLfa » 12 Şub 2009, 23:45

dostluk kardeslik bizde istediğiniz zaman gelebilirsiniz haftanın her gunu her saati bi telefon kadar uzağınızdayız cağırın gelelim. İsteyenLer İçin E-Meailim yazıo
ÖzdaşKaLfa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kaos_crm » 02 Tem 2013, 16:08

Öncelikle tarihin eski olduğunu biliyorum ama benim gibi bu sayfadan görüp sizde gittiğinizde hayal kırıklığı yaşamayın diye yazıyorum.

2 hafta önce İzmir'e tatil için giderken tam Gaziemir'e girdim araç hararet yaptı . sinyal lambası sesli şekilde yanıp söndü . zaten gideceğim yere vardığım için hemen durdum baktım su kaynıyor bıraktım .
sonra internetten İzmir de Skoda servisi ararken arkadaşın ilanını gördüm ve buradan aldığım bilgi sayesinde bu servisi buldum.
Servise gittim durumu anlattım kaput açıldı araba çalıştırıldı ve büyük klima fanın çalışmadığı söylendi. Fan bozuk olduğu için çalışmıyor çıkarır bakarız kontrol ederiz denildi . fan söküldü ben telefonla görüşme yaparken fan bozuk değiştirdik dediler. tamam dedik taktılar yeni fanı çalıştırdık sıkıntı yoktu. cihaza bağlayın başka bir şey var mı falan dedim yok abi sorun çözüldü dediler
bende önceden kalma alışkanlık dolaysıyla eski fanı aldım. önce ne yapa can işe yaramaz falan dediler ama ben aldım. servisten ayrıldım 2 saat sonra Bornova tarafında gezerken araç tekrar hararet yaptı. baktım fan çalışmıyor aynı servise gittim. Cihaza bağladılar elektrik arızası dediler . anlaşmalı ustanız varsa oraya gideyim dedim beni oraya yönlerdiler. oradaki elektrikçi sorunun sigortadan kaynaklandığını söyledi ve akü üstünde bulunan sigortalarda işlem yaptı fan tekrar çalıştı. usta eski fanı bi denesek çalışıyor mu dedim denemem le fan çalıştı. boşuna değiştirmişsiniz dedi. 200 tl fan değişim ücreti 10 tl elektrikçi gelin hesabın içinden çıkın. bunların ustalığı bu kadar
Kullanıcı avatarı
kaos_crm
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: DOĞAN
Nereden: Çorum
Arabanız: 2004 skoda octavia elegance 1.6

İleti sonertevfik » 03 Tem 2013, 23:31

SELAMLAR ENGİN ABİ, İZMİR'E BİR DAHA GELİRSEM, SENİNLE TEKRARDAN GÖRÜŞMEK İSTERİM. SEVGİYE KAL, İYİ GECELER...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir