Sigara İçme Yasağı...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sigara İçme Yasağı...

İleti barutoglu » 23 May 2008, 23:15

[quote="sinnex"] insanların kendi vücutları üzerinde hakları vardır, dilediği gibi sigara da içer gider başka zıkkım da içer...
[/QUOTE]

Sinnex kardeş, Bence insanlar kendi bedenlerine zarar verme hakkına sahip değildir. O beden senin değil ki bir kere. Onu sana veren, günü gelince senden geri alacak. Bedenine zarar verirsen asıl sahibi hesabını soracaktır diye düşünüyorum. Smile

Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti sinnex » 23 May 2008, 23:47

[quote="barutoglu"][quote="sinnex"] insanların kendi vücutları üzerinde hakları vardır, dilediği gibi sigara da içer gider başka zıkkım da içer...
[/QUOTE]

Sinnex kardeş, Bence insanlar kendi bedenlerine zarar verme hakkına sahip değildir. O beden senin değil ki bir kere. Onu sana veren, günü gelince senden geri alacak. Bedenine zarar verirsen asıl sahibi hesabını soracaktır diye düşünüyorum. Smile
[/QUOTE]

Bu aralar ortam iyice gergin, birde sen germe allahını seversen, sanane benim bedenimden, benle birlikte hesapmı vercen, yoksa insanlar arasında sınıf ayrımı yapanlarmı acaba günah işliyor...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 24 May 2008, 00:21

[quote="sinnex"][quote="barutoglu"][quote="sinnex"] insanların kendi vücutları üzerinde hakları vardır, dilediği gibi sigara da içer gider başka zıkkım da içer...
[/QUOTE]

[/QUOTE]

Bu aralar ortam iyice gergin, birde sen germe allahını seversen, sanane benim bedenimden, benle birlikte hesapmı vercen, yoksa insanlar arasında sınıf ayrımı yapanlarmı acaba günah işliyor...
[/QUOTE]

Sınıf ayrımı yapanların cevaplaması gereken bir soru... Benimle ilgili değil.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti favo29 » 24 May 2008, 00:42

''Ortam gergin'' Barutoğlu hocam
doğruları okumak geriyor arkadaşları

Canım sende niye sınıf ayrımı yapıyorsun ki şimdi!!!
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 24 May 2008, 00:55

[quote="favo29"]''Ortam gergin'' Barutoğlu hocam

[/QUOTE]

Smile Ben herkesle -Adem babadan dolayı- kardeşim.  Aklın olduğu yerde ihtilaf olur zaten. Bu çok doğaldır. Herkes aynı düşünse dünyanın tadı kalmazdı inan ki . Ancak farklı düşünüyor diye kesinlikle kimseye ayrım yapmam. Biz yaradılanı severiz Yaradandan dolayı...
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti favo29 » 24 May 2008, 01:11

[quote="barutoglu"][quote="favo29"]''Ortam gergin'' Barutoğlu hocam

[/QUOTE]

Smile Ben herkesle -Adem babadan dolayı- kardeşim.  Aklın olduğu yerde ihtilaf olur zaten. Bu çok doğaldır. Herkes aynı düşünse dünyanın tadı kalmazdı inan ki . Ancak farklı düşünüyor diye kesinlikle kimseye ayrım yapmam. Biz yaradılanı severiz Yaradandan dolayı...
[/QUOTE]

Bak hala devam ediyorsunBig%20smile
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 24 May 2008, 01:19

ConfusedEmbarrassed 
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti mehmetunal48 » 24 May 2008, 01:58

[quote="barutoglu"][quote="sinnex"] insanların kendi vücutları üzerinde hakları vardır, dilediği gibi sigara da içer gider başka zıkkım da içer...
[/QUOTE]

[/QUOTE] ClapClapClap
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OctaviaAmbiente » 24 May 2008, 02:35

bu 1. sınıf 2. sınıf farkını ortaya atan arkadaşa cümlesinin hiç yakışmadığını söylemek isterim. Kerestemi bu? 1. sınıf 2. sınıf.Kendini hangi sınıfta görüyorsun.Bırak da sınıfına yakın çevren karar versin.

Ayrıca bu yasağın çözüm olmayacağına inananlardanım.Çözüm yerine yasak.Bizim ülke siyasetçilerinin pratik zekası.Güya.Bütün kuşları saydıkta, bir LEYLEK kaldı.  

OctaviaAmbiente
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 24 May 2008, 10:24

[quote="OctaviaAmbiente"]

bu 1. sınıf 2. sınıf farkını ortaya atan arkadaşa cümlesinin hiç yakışmadığını söylemek isterim. Kerestemi bu? 1. sınıf 2. sınıf.Kendini hangi sınıfta görüyorsun.Bırak da sınıfına yakın çevren karar versin.

Ayrıca bu yasağın çözüm olmayacağına inananlardanım.Çözüm yerine yasak.Bizim ülke siyasetçilerinin pratik zekası.Güya.Bütün kuşları saydıkta, bir LEYLEK kaldı.  

[/QUOTE]

İnsanları sınıflandıracak kadar olan insanlar olsa olsa 3. sınıftır.
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir