facebook'taki grubumuz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

facebook'taki grubumuz

İleti OKTAVİACI » 31 May 2008, 12:41

arkadaşlar bu grubu açtığımız günden bugüne üye sayımız sabit kaldı içimizde facebookla ilgilenenler varsa skodam.com grubuna katılsınlar ve üye sayımız artsın(search kısmına skodam.com yazın direk grup çıkar)

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 31 May 2008, 13:22

üye olmuştum ben bir ara da,basından vs duyuyorum millet müptelası olmuş korkuyorum fazla takılmaktan facebook a.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 31 May 2008, 13:31

uyeliğim vardı facebooka daha sonra sildim herkesten sacma sapan birşeyler geliyordu filan ugrasamıyordum ama uye adıma aıt bir tane acarsam gruba katılabilirim
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti gurdal07 » 31 May 2008, 13:54

ya bırakın girmeyin ya emperyalistlerin sitesine

oktaviacı abi çekme  insanları facebook a

burdan iletişimi kuruyoz işte ne gerek var adamlara para kazandırıyoz
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti apple » 31 May 2008, 14:07

Ben uye oldum sıteye gruba gırdım..Emperyalızme gelınce burda yıne yabancı bır ulkenın urununu desteklıyoruz.Burayıda kapatalım.Herkes Şahin alsın o zaman:) Bir seyı yapıcaksak tam yapalım.Yada hıc yapmayalım
apple
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 31 May 2008, 14:31

emperyalizm  demek yabancı malını kullanmak değil   apple kardeşim
bildiğim kadarıyla o site amerikan ların      o yüzden emperyalizm esiri

türkiyede bişey çıksın herkes gidiyo üye oluyo  zaten hurra  dalıyoz
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 31 May 2008, 17:13

[quote="gurdal07"]

[/QUOTE]

BENDE SENİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜN TAM TERSİNİ DÜŞÜNÜYORUM ORADA OLMAK EMPERYALİZMİ PAYLAŞMAK DEĞİL EMPERYALİSTLERE BİZDE VARIZ DEMEKTİR BENCE AMA BU KONU UZAR VE SİYESİLEŞİR DİYE FAZLA UZATMAYA GEREK YOK ,YALNIZ DÜNYAYA AT GÖZLÜĞÜYLE DEĞİLDE BİLİM VE İLİMİN VERDİĞİ GÜVENLE BAKMAYI ÖĞRENMEK LAZIM
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti apple » 31 May 2008, 17:30

Osmanlı zamanında oyleydı kardesım.Bunları gavurlar yaptı.Bız ellemeyelım.Bunları gavurlar yaptı bızde daha ıyılerı var dendı hep.Ve sonra ne oldu.Kapıtulasyon ıcın kapımızda surunen Fransa'dan yardım talep etmeye basladık...Bırakın emperyalıst olayları.Ilk once kendı ıcımızde cozmek lazım bazı seylerı.Bu ulkede annen baban hastalandıgı zaman paran yok dıye adama bakmıyolar bıle...Bu ulkede kulagı yanıp kül olan cocuga parası yok dıyem udahale edılmıyor.Ve bu ulkede çöp atma vergisi alınıyor.Bu ulkede ıctıgın suya aldıgın havaya vergı alınıyor.Bu ulkede ınsanlık olsa ınsanlıgada vergı alınırdı ama ıste ustumuzdekıler ınsanlık ne bılmedıklerı ıcın oyle bısey yok allahtan...Aman abicim...Hiç ögrenmesınler insanlığı...
apple
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 31 May 2008, 19:13

[quote="OKTAVİACI"][quote="gurdal07"]

[/QUOTE]

BENDE SENİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜN TAM TERSİNİ DÜŞÜNÜYORUM ORADA OLMAK EMPERYALİZMİ PAYLAŞMAK DEĞİL EMPERYALİSTLERE BİZDE VARIZ DEMEKTİR BENCE AMA BU KONU UZAR VE SİYESİLEŞİR DİYE FAZLA UZATMAYA GEREK YOK ,YALNIZ DÜNYAYA AT GÖZLÜĞÜYLE DEĞİLDE BİLİM VE İLİMİN VERDİĞİ GÜVENLE BAKMAYI ÖĞRENMEK LAZIM
[/QUOTE]
sen ben de burda varım demek istiyosan türk milleti olarak,  kendin kur güzel bi site facebook a youtube a rakip  öyle ben burdayım de ama sen ben burdayım derken bile  ben senin yaptığınla burdayım(senin sayende ve senin istemenle burdayım demiş oluyosun bence)

muhakkat at gözlüklerinden kurtulmak lazım, aklın ve bilimin önderliğinde yaşamak lazım fakat  facebook ta bilim adına öğreneceğiniz hiçbişey yok abiler
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 31 May 2008, 19:20

[quote="gurdal07"][quote="OKTAVİACI"][quote="gurdal07"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
sen ben de burda varım demek istiyosan türk milleti olarak,  kendin kur güzel bi site facebook a youtube a rakip  öyle ben burdayım de ama sen ben burdayım derken bile  ben senin yaptığınla burdayım(senin sayende ve senin istemenle burdayım demiş oluyosun bence)

muhakkat at gözlüklerinden kurtulmak lazım, aklın ve bilimin önderliğinde yaşamak lazım fakat  facebook ta bilim adına öğreneceğiniz hiçbişey yok abiler
[/QUOTE]
sence amerikayı yeniden keşfetmeye gerek varmı adamlar yapmış niye olan birşeyin sadece patentine sahip olabilmek için veritabantı için uğraşayım ki senin açından yaklaşırsak başkasının ürettiği arabaya binme kendin üret bin bence(sende siz olmasınız biz hala yaya gidiyor oluyorduk demiş olmuyormusun onların ürettiği arabaya binerek)
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti gurdal07 » 31 May 2008, 20:30

benim kastettiğim  ülke amerika
çek cumhuriyeti değil

ha tabiki ben türk mühendislerinin çalışıp kendilerinin bi otomobil dizayn edip %100 türk malı olmasını isterim ve gayet güzel bi araba olucaktır vede halk ucuzluğununda çekiciliğiyle alacaktır arabayı(yerli malı olunca  parçalar ucuz oluyo tabi)

vede bu sektörde kendi yağımızda kavruluyo olucaz 

sen istemezmisin oktavia cı abi %100 bi türk arabası???

kim istemezki
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir