MARKA TAKINTISI OLMAYANLARIN EN DOĞRU TERCİHİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MARKA TAKINTISI OLMAYANLARIN EN DOĞRU TERCİHİ

İleti OKTAVİACI » 31 May 2008, 17:23

SKODA VW GRUNUNUN GELECEĞE GÜVENLE BAKAN EN ÖNEMLİ MARKALARINDAN BİRİSİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR ÖNCEDEN DUYDUĞUM SKODAMI AMAN UZAK DUR SÖZLERİNİN YERİNİ ARTIK AMAN VW'Nİ TAKLİT EDİYOR İŞTE İÇİ FİLAN HEP VW İLE AYNI DİYENLERİ BAZENDE HELAL OLSUN İYİ  TOPARLADI SON MODELLERDE DİYENLERİ DUYUYORUM MARKA TAKINTISI OLANLAR BOZUNTUYA VERMEMEK İÇİN BUNU AÇIK AÇIĞA İTİRAF EDEMESELERDE ARTIK SKODAYADA GİDİP BAKIYORLAR VE ŞUNU DÜŞÜNÜYORLAR SADECE ÖNÜNDEKİ W FARKLI ONUN İÇİNDE 7-8 MİLYAR FAZLA VERMEK AKLILLICA DEĞİL DİYE DÜŞÜNÜYORLAR BUDA BİZ SKODA SEVERLERİ MUTLU EDİYOR ARTIK SKODANIN İMAJ SIKINTISININ KALDIĞINI DÜŞÜNMÜYORUM

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviacı » 31 May 2008, 17:25

bunlar daha ilk harekeketlenmeler daha da düzelecek o carpık teker imajı
octaviacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 31 May 2008, 17:28

BEN BU SENE SIFIR PASSAT ALANLARIN YENİ SUPERB İ GÖRÜNCE NE DÜŞÜNECEKLERİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM TAKLİT MAKLİTTE DEĞİL KENDİNE ÖZGÜ GÜZEN VEREN TASARIMIYLA PASSATIN YANINDAN GEÇİNCE NE DÜŞÜNECEKLER BAKALIM TABİ VW BUNU TEDBİRİNİ ALIP PASSATI YENİDEN TASARLADI AMA
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti gurdal07 » 31 May 2008, 20:38

evet skodaya  çevremde bi ön yargı var fakat  yakın aakrabalarıma kullandırınca onlarda anlıyo skodanın ne olduğunu , ağırlığını ,konforunu
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 31 May 2008, 23:47

tek sevmediğim yana vw gibi modelleri hızlı yenileyemiyorlar birde motorları pek değiştirmiyorlar çeşit yapmıyorlar örnek octide 1.6 102 1.6 115  2.0TDI 140 hp var mpı kaldırmak lazım tsı 122 hp koy en düşüğüne bak jettadan fazla satmıyomusun
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti angora » 01 Haz 2008, 00:14

benim marka takıntım vardır ama skodaya biniyorum bu bir aşk olsa gerek
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 01 Haz 2008, 12:51

[quote="angora"]benim marka takıntım vardır ama skodaya biniyorum bu bir aşk olsa gerek[/QUOTE]
bizimkisi takıntı değil tarifi mümkün olmayan skoda sevgisi
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti cakmak » 01 Haz 2008, 13:07

selamlar ,

valla benim arabaya binenler octavia oldugu halde aa passatın aynısı bu dediler... Simdiye kadar octavia hakkında kötü söz eden kimseyi duymadım ben, Hep ooo octavia süper araba dediler...

Sevgiler & Selamlar

Cakmak
cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 01 Haz 2008, 17:56

[quote="cakmak"]

selamlar ,

valla benim arabaya binenler octavia oldugu halde aa passatın aynısı bu dediler... Simdiye kadar octavia hakkında kötü söz eden kimseyi duymadım ben, Hep ooo octavia süper araba dediler...

Sevgiler & Selamlar

Cakmak
[/QUOTE]

Aynen öyle. Skodamı diyenler arabayı görünce vay be diyorlar.

Birde bence arabanın modeli fazla değişmemesi  iyi, yüzü kolay eskimiyor. Mesela bilmeyenler A4 kasa octiyi hala yeni kasa zannediyor. Birde araban trafikte az olunca daha bir keyifli bence. Ne zaman yolda bir octi görsem bir tanıdık görmüş gibi sevinirim.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ahmetva » 01 Haz 2008, 21:46

Skoda türkiyeye geldiğinden beri biliyorum ve biniyorduk da... babamın arkadaşının skoda bayii vardı.  favortin sportline  silverline blackline modelini gördüğümde çok hoşuma gitmişti.  kaç defa favorit aldık... Kayınçomu skoda bayii ne götürdüğümde hasta kaldı.
SÖZÜN KISASI skoda bayii ne gidipte bu arabalara hasta kalmayacak tanımam. Reklam tanıtım eksikliği olmasa daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir