FABRİKA ÇIKIŞLI LPG???

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABRİKA ÇIKIŞLI LPG???

İleti KATARİN » 02 Haz 2008, 23:41

Arkadaşlar bildiğimiz üzere Chevrolet ile Fiat'ın öncülük ettiği bu pazara Daihatsu, Lada ve Proton da katıldı.Benim merak ettiğim bu markalar sıfır araçlara hangi marka lpg kullanıyorlar.???Aramızda bilen varmı acaba???

KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 02 Haz 2008, 23:50

Lada araçlarına İtalyan E-gas & Milano ortak yapımı olan yeni nesil sıralı sistem (SGI) monte edilmiş olarak satacak..
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti KATARİN » 02 Haz 2008, 23:52

Bizim tofaş ne kullanıyor en çok onu merak ettim.Çinde felan yaptırıp albealara takıyorlarmı acaba ???
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 03 Haz 2008, 00:51

galiba daihatsu brc ile anlaşmalı olacaktı.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti BlueVRS » 03 Haz 2008, 00:59

Ben geçen gün bir müşterimin proton GEN2 aracında atiker gördüm.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 05 Haz 2008, 02:32

fabrika çıkışlı lpg li gelmiyor araçlar firmaların anlaştığı markalar ve montaj firmaları var onlara burada taktırıyolar. Chevrolet BRC Türkiye distribütörü 2A mühendislik ile çalışıyor... Aradaki tek fark aracınızın garantisi etkilenmiyor. Tek amaçları LPG taktırdığı için servise gitmeyen müşterileride servis batağına çekmek...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 05 Haz 2008, 07:18

[quote="slamy"]fabrika çıkışlı lpg li gelmiyor araçlar firmaların anlaştığı markalar ve montaj firmaları var onlara burada taktırıyolar. Chevrolet BRC Türkiye distribütörü 2A mühendislik ile çalışıyor... Aradaki tek fark aracınızın garantisi etkilenmiyor. Tek amaçları LPG taktırdığı için servise gitmeyen müşterileride servis batağına çekmek... [/QUOTE]
nasıl olsa lpg nin motora dönük zararları 2-3 senede hemen ortaya çıkacak şeyler değildir. bu firmalar, türkiye piyasasında (orijinal ve garantili) lpg li bir araç da tercih edileceği için, akıllı hareket etmişler.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti PİCK-UP » 05 Haz 2008, 12:33

proton'da brc
ama sonradan tüp atelyelerinde takılıyor mesela adana'daki protonlara benim arabaya tüp takdırdırım yerde takıyorlar. polat otogaz'da sorabilirsiniz.
yani fabrika'da takılmıyor sonradan takılıp müşteriye sunuluyor..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti lazianke » 05 Haz 2008, 13:13

[quote="PİCK-UP"]proton'da brc
ama sonradan tüp atelyelerinde takılıyor mesela adana'daki protonlara benim arabaya tüp takdırdırım yerde takıyorlar. polat otogaz'da sorabilirsiniz.
yani fabrika'da takılmıyor sonradan takılıp müşteriye sunuluyor..
[/QUOTE]
fabrikada takılınca çok da fazla farkı olur mu ki? bence en büyük fark değişik yerlerdeki usta kalitesi farkı olur.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir