ilginç bir mail (Borç Bilirim)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ilginç bir mail (Borç Bilirim)

İleti lazianke » 04 Haz 2008, 04:29

aslında çok zamandır arkadaşlara mail yazıp şu her zman FW lanarak gelen maillerinin listesinden beni çıkarmalarını arzu edecektim. dün şöyle bir mail düşmüş, hoşuma gitti.

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim;

Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığı öğrendiğim  kolayı içemez oldum.  

Aids virüsü taşıyan iğnelerkıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.

Deodorantlar kanser yapıyor diye sayelerinde artık bir heyvan gibi kokmaya başladım.

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.

İçinden fare ya da fare zehiri çıkar diye hiçbir kutu içeceği içmiyorum.

Çok sevdiğim içeceğine  ilaç koyup beni uyuturlar,organlarımı çalarlar ve buz dolu bir küvetin içinde
uyanırım diye bana yaklaşanları da tersliyorum.

Neyim var neyim yoksa satıp hastanede yatan ve büyük ihtimalle ölmek üzere olan çocuklara yatırmayı düşünüyorum.
Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden dışarı çıkamaz oldum.

Tuz Gölü'ne Konya'nın katkılarından dolayı yemeklerim tuzsuz tatsız.

Msn paralı olacak;Adam yeşerecek mi,sararacak mı beklemekten de gına geldi.

Excel hala ne zaman emekli olacağımızı da bildirmedi.

Bir maili forward etmedim, başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı da
kaybettim.

Multipl skleroz olunuyormuş diye diyet ürünleri düşmanıma bile tavsiye etmiyorum.
Yerli malı kullanacağım derken marketlerde barkodu 869 ile başlayan ürünleri aramaktan da gözlerimin
biraz daha bozulduğunu farkettim.
Sevgili dost ve arkadaşlarımdan gelen;
'lütfen okuyunuz', 'çok önemli', 'aman virüse dikkat', 'bilmem kim para dağıtıyor', 'en az beş kişiye yolla', 'inanmadım ama doğruymuş', 'kişiliğini test et', 'tıkla para yolla, tıkla yardım et', 'bilmemkim seni gözetliyor', 'bilmem kime mail at, haddini bildir', 'onu yeme bunu ye' şeklinde başlayan kerameti kendinden menkul, nev'i şahsına münhasır bu mailler sayesinde hep beraber 'kafayı çizme'ye ne kadar yakın olduğumuzu da müşahade etmiş oldum.

ŞİMDİ: Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiye göndermezsen;
Bilesin ki bir kuş sabah akşam kafana sıçacak ve hayatı sana dar edecektir.

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti aymanlı » 04 Haz 2008, 09:43

:) gercekten ilginc.adam sacmalıkları cok ıyı özetlemiş bravıo.
aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 04 Haz 2008, 10:43

Sabah sabah ne iyi oldu, harika yazmış yazanLOL emeğine sağlık hocam.
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdulhamit » 04 Haz 2008, 11:23

Her şey bir tarafa ama 869 olayı bence dikkat edilmesi gereken bir olay. Sürekli forward edilen e postaları sevmiyorum. Ama böyle bilgilendirici maillerde faydalı diye düşünüyorum.
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 04 Haz 2008, 12:07

[quote="abdulhamit"]Her şey bir tarafa ama 869 olayı bence dikkat edilmesi gereken bir olay. Sürekli forward edilen e postaları sevmiyorum. Ama böyle bilgilendirici maillerde faydalı diye düşünüyorum.[/QUOTE]

869 olayı ne acabaConfused
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti PİCK-UP » 04 Haz 2008, 14:43

banada yolladı arkadaşlar koptum resmen...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti 34SCU59 » 04 Haz 2008, 14:46

tebrikler Clap
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti slamy » 05 Haz 2008, 02:44

ya bindiğiniz arabalar ithal ne 869 allah aşkına bi bakın üstünüze başınıza. Big%20smile o 869 suz ürünleri almazsanız yabancı sermaye terk eder ülkemizi o zamanda acımızdan ölürüz bi düşünün bakalım türkiye de kaç firma yabancı sermayeli ve bu firmalarda kaç kişi çalışıyor. Bide kaç firma yerli sermaye ve bu firmalarda kaç kişi çalışıyor... Ha zaten bulamazsınız ya 869 u neyse .... TÜRK telekom İngiliz ya Allah aşkına biraz gerçekci olalım...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir