kültür zammı destanı...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kültür zammı destanı...

İleti erolfabia » 05 Haz 2008, 18:34

bizim kahramanlar : akaryakıta yeterince (%75 ötv) vergi vermiyormuşuz gibi, birde "kültür zammı" adıyla uyduruk bi kanunu dün gece; yatmadan uyumadan, yemeden içmeden mücadele edip...meclis genel kurulundan geçirdiler...  ist.da 3 yıl boyunca bu vergiyi ayrıca ödeyecekmişiz... aynı kanun paketi içinde spor klüplerinin vergi borçlarınıda ertemeyide ihmal etmediler sağolsunlar... 

ne diyelim, yine duygulandık. hepsini tek tek, grup grup, veya topluca öpesim geliyor...

ayrıntıları okumak isterseniz buyrun...

erolfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 05 Haz 2008, 18:56

ayrıntı okuyamam adam madam kayarım bunlara ban
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti serdar5306 » 05 Haz 2008, 22:40

çok kültürlü insanlarız es geçmemiş lütfetmişler yazıklar olsun ya bıktırdılar artık
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti demir_01 » 05 Haz 2008, 22:51

BİZ HER ZAMANKI GIBI SESSIZ KALALIM ALISTI VATANDAS ZAMLARA AVRUPADA ADAMLAR ISYAN CIKARIYO ZAMLARDAN DOLAYI BIZ DAHA NASIL DURABILIYORUZ ANLAMIYORUM
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 05 Haz 2008, 23:04

galiba belçikada akaryakıta yapılan zamlardan dolayı isyan çıkmış bizde seyredelim cebimizden paramızın nasıl akıp gittiğini
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti angora » 05 Haz 2008, 23:08

haydi meclisi basmaya arkadaşlar yeter artık
 kuracaksın istiklal mahmemelerini
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 05 Haz 2008, 23:30

[quote="angora"]haydi meclisi basmaya arkadaşlar yeter artık
 kuracaksın istiklal mahmemeleriniAngryAngryAngry
[/QUOTE]arkadaşım istiklal mahkemeleri bu ülkede neden kuruldu bilenler bilir.onu kuranları Allah bildiği gibi yapsın diyor ben oraya varıncaya kadarda tepsinler  mezarını.Gelgelelim şu meclisten geçirilen ve futbolculara yapılan kıyaklıkları nefretle ve şiddetle kınıyorum,ve Allah müstehaklarını versin diyorum.Emeği geçen herkese de allah belasını versin diyorum seçimde görüşürüz diyorum.Ama gel gör ki istiklal mahkemeleri bu ülkede haksız hukuksuz yargısızca yapılan zulümdür ve bu bir katldir.B u zamları ve haksızca yapılan bu kanunlara istiklal mahkemeleri kanalıyla değil seçimlerde oylarınızla gösterin olsun bitsin.zira bu ülkede seçilenler hep seçimle gitsin değilse yargı kararlarıyla değil,anayasa mahkemesi kararlarıyla değil,modern muhtıralarla değil seçimle gelsinler seçimle gitsinler.zira 22 temmuzdan önce yapılan olağandışı entrikalar sonucu bu parti tepki oylarıyla bu oyu aldı.bilginize....
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozzgurr » 05 Haz 2008, 23:43

Başımıza gelen kültürlü insanlar olunca böyle zamlarada bune dememek lazım evet oy veren arkadaslar hala  aynı düşünceler içindemisiniz oluyomu beklediginiz şeyler yoksa birşeyler tersmi gitmeye başladı  yada başından beri tersti de sizmi görememiştiniz????
ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erolfabia » 06 Haz 2008, 10:39

istanbul'un kültür başkenti seçilmesine sevinmemiz gerekirdi ama gırtlağımıza kadar vergi yükünün altındayken, neredeyse nefes alışımıza kadar vergi öderken, bunu bile biz vatandaşlara yüklüyorlar... nereye gidiyor peki toplanan vergiler...  bunları dile getirince anarşist ilan ediliyoruz, susuyoruz.....

istanbula sadece bir hafta yaşayan lale ler dikmek için milyon dolarlar harcayan fakat özel iletişim vergisi adı altında toplanan deprem vergisi almasına rağmen ; deprem hazırlığı için hala okullara, hastahanelere, köprülere önlem almayan, seçim yaklaştığında sistematik olarak iki kuruşa muhtaç bırakılan halka kömür dağıtıp siyasi rant sağlayan; riyakar ulu büyüklerimize saygı duyalım, lütfen ayıp oluyo...

erolfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviacı » 06 Haz 2008, 12:41

kültürlü yöneticiler bize kültürlü  kültürlü caktırmadanCensored
octaviacı
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir