araçlarımızla anılarımız

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

araçlarımızla anılarımız

İleti alwaysloser » 06 Haz 2008, 01:04

ahada babam nevşehire gidene kadar arabada sigara içti bend kanser oldum sigara içenle yola çıkmayacam bundan sonra

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti ilk aşk » 06 Haz 2008, 01:05

mevlüt peder kaç yaşında
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 06 Haz 2008, 01:06

[quote="slayer"][quote="ilk aşk"][quote="slayer"][quote="ilk aşk"]alper ne evlenmesi[/QUOTE]

LOLLOLLOLLOL engin abi karı koca olarak değil normal ev olarak ev aldımda o yüzden çok büyük bi risk alarak ConfusedConfused
[/QUOTE]

kardeşim hayırlısı olsun ama ailenle yaşamıyormuydun sen
[/QUOTE]

evet ama hazır birz para vardı evde çok cazip geldi bende dayanamadım 120 ay taksitle aldım bunun ilerside var engin abi evlenicez çoluk çocuk sahibi olucaz ilerde o zaman kirada oturmak olmaz
[/QUOTE]

en güzelini yapmışın hayırlısı olsun
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 06 Haz 2008, 01:06

[quote="slayer"]mevlüt sen o favoyu sataman LOL senle mezara giricek o araba LOL[/QUOTE]

azını hayra aç olum sen daha bana concorde alacan kaçmak yok macun team kaçmak yokAngry

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 06 Haz 2008, 01:07

[quote="ilk aşk"]mevlüt peder kaç yaşında [/QUOTE]

50 yaşında hala canavar gibi yağ yakmaz su kaynatmaz ama rölantide sesli hele geceleri çok gürültülüLOLLOLLOL

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti slayer » 06 Haz 2008, 01:08

saol engin abi darısı hepinizin başına inşallah daha güzelleri sizin olsun inşallah ...
slayer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 06 Haz 2008, 15:56

[quote="alwaysloser"]abi çok sıkıldığım tıkırtılar yüzünden favodan kurtulmak istiyodum geçen gün gittim 5mm lik sünger aldım kapılara kapladım sıkıca vidaladım ve ne oldu tıkırtı die bişe kalmadı ama ben bu tıkırtılarla üniversitede ve en güzel günlerimde yaşamak zorunda kaldım şimdi okulda yok arkadaşlarda tatilde ama artık o tıkırtılarda yok ve artık favoyu satmicam [/QUOTE]

nereye satmıyon nan sen askere gıt bakım favonun jant kapagını bıle bulamıcan adana usulu cevap verım rahadına bak
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 06 Haz 2008, 15:56

[quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"]mevlüt peder kaç yaşında [/QUOTE]

50 yaşında hala canavar gibi yağ yakmaz su kaynatmaz ama rölantide sesli hele geceleri çok gürültülüLOLLOLLOL
[/QUOTE]

adamı ıkı dakkada araba yaptın masallah de
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti marka » 06 Haz 2008, 16:03

ben bir gün kardeşlerimle feribota yetimek için 200 km hızla gidiyordum karşıdanda güneş tam gözlerime vuruyorduki son anda fark ettim koyun sürüsünü kardeşlerime sıkı tutunun dedim ve kornayı basılı tuttum koyunların arasından zik zak çızerek firenede dokunmadan geçtim sapa sağlam ve çok korktum bizi ALLAH ve esp kurtardı diye düşünüyorum
marka
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti apple » 06 Haz 2008, 16:09

Benımde su anda ehlıyetım yok.Ama aksamları kullanıyorum arabamı oyle bızım semtte falan.Ya ehlıyetsız yakalansam nolur.Yırtma sansım varmı.Bu konu ıle ılgılı bı anısı olan varmı ?

apple
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdulhamit » 06 Haz 2008, 16:14

Skodamı bu kış aldım babamla yola çıkacağız aldığım zatı Şahaneye dedim ki arabayı aldık o iş bitti varsa bir şey söyle yola ona göre çıkalım yok bişey dedi.
Kalorifer çalışmıyormuş İst. Konya'ya gelinceye kadar donduk babamla bir taraftan sis bir taraftan soğuk perişan olduk. :)

Ha bu arada eksiği olmayan arabanın

Termostat değişti

Fan müşiri değişti

Motor Silindir Kapak Contası değişti

Triger zinciri sarkmış değişti

Cant da eğrilik varmış yeni fark ettim .......

İyi ki eksiği yokmuş :) Birde olsa.

Ama o halde bizi istanbuldan  getirdi... Helal Sana skoda.

abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 06 Haz 2008, 16:24

[quote="apple"]Benımde su anda ehlıyetım yok.Ama aksamları kullanıyorum arabamı oyle bızım semtte falan.Ya ehlıyetsız yakalansam nolur.Yırtma sansım varmı.Bu konu ıle ılgılı bı anısı olan varmı ?

[/QUOTE]

normalde yakalandığın zaman arabayı bağlayıp ceza yazıyolar ama iyi polise denk gelirsen belki bırakabilir, bu birazda senin elinde polisle konuşurken tatlı dille konuş, üsteleme, iddaa etme ne derse tamam de alttan al Wink
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ilk aşk » 06 Haz 2008, 16:31

[quote="demir_01"][quote="alwaysloser"]abi çok sıkıldığım tıkırtılar yüzünden favodan kurtulmak istiyodum geçen gün gittim 5mm lik sünger aldım kapılara kapladım sıkıca vidaladım ve ne oldu tıkırtı die bişe kalmadı ama ben bu tıkırtılarla üniversitede ve en güzel günlerimde yaşamak zorunda kaldım şimdi okulda yok arkadaşlarda tatilde ama artık o tıkırtılarda yok ve artık favoyu satmicam [/QUOTE]

nereye satmıyon nan sen askere gıt bakım favonun jant kapagını bıle bulamıcan adana usulu cevap verım rahadına bak
[/QUOTE]

mevlüdüme laf yok satarsan sat biz macun team olarak alırız ona bir favoTongue
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 06 Haz 2008, 18:33

[quote="ilk aşk"][quote="demir_01"][quote="alwaysloser"]abi çok sıkıldığım tıkırtılar yüzünden favodan kurtulmak istiyodum geçen gün gittim 5mm lik sünger aldım kapılara kapladım sıkıca vidaladım ve ne oldu tıkırtı die bişe kalmadı ama ben bu tıkırtılarla üniversitede ve en güzel günlerimde yaşamak zorunda kaldım şimdi okulda yok arkadaşlarda tatilde ama artık o tıkırtılarda yok ve artık favoyu satmicam [/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile   yalnız ona favo deıl reno 21 concorde almanız lazım
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 06 Haz 2008, 19:26

[quote="demir_01"][quote="ilk aşk"][quote="demir_01"][quote="alwaysloser"]abi çok sıkıldığım tıkırtılar yüzünden favodan kurtulmak istiyodum geçen gün gittim 5mm lik sünger aldım kapılara kapladım sıkıca vidaladım ve ne oldu tıkırtı die bişe kalmadı ama ben bu tıkırtılarla üniversitede ve en güzel günlerimde yaşamak zorunda kaldım şimdi okulda yok arkadaşlarda tatilde ama artık o tıkırtılarda yok ve artık favoyu satmicam [/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

kardeşimin istemesi yeter ne isterse onu alırız izmirden bir de kız alırız ona macun team herşeyiz çözer sen de üye ol sanada alalım Tongue

Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile   yalnız ona favo deıl reno 21 concorde almanız lazım
[/QUOTE]
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 06 Haz 2008, 21:41

[quote="ilk aşk"][quote="demir_01"][quote="alwaysloser"]abi çok sıkıldığım tıkırtılar yüzünden favodan kurtulmak istiyodum geçen gün gittim 5mm lik sünger aldım kapılara kapladım sıkıca vidaladım ve ne oldu tıkırtı die bişe kalmadı ama ben bu tıkırtılarla üniversitede ve en güzel günlerimde yaşamak zorunda kaldım şimdi okulda yok arkadaşlarda tatilde ama artık o tıkırtılarda yok ve artık favoyu satmicam [/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

işte bu be abi nedir benim bu adamdan çektiğim sanki büyük ben değilim de  O adam kendini ne zannediyo bilmiyorum da biraz sessiz satgılı durunca üzerine çıkıyolar arabada benim sütüme ya gıcıklık değilmi vermicem satışını

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 06 Haz 2008, 21:43

[quote="ilk aşk"][quote="demir_01"][quote="ilk aşk"][quote="demir_01"][quote="alwaysloser"]abi çok sıkıldığım tıkırtılar yüzünden favodan kurtulmak istiyodum geçen gün gittim 5mm lik sünger aldım kapılara kapladım sıkıca vidaladım ve ne oldu tıkırtı die bişe kalmadı ama ben bu tıkırtılarla üniversitede ve en güzel günlerimde yaşamak zorunda kaldım şimdi okulda yok arkadaşlarda tatilde ama artık o tıkırtılarda yok ve artık favoyu satmicam [/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
[/QUOTE] [/QUOTE]

kardeşimin istemesi yeter ne isterse onu alırız izmirden bir de kız alırız ona macun team herşeyiz çözer sen de üye ol sanada alalım Tongue 

helal be abi ben sizi bırakırmıyım bundan sonra yaşasın macun team

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti formenci » 06 Haz 2008, 22:23

ben formanla sadece bir kere otoparkata gölgeye alırken yanlışlıkla frene basıyım derken gaz başmışım kendimi formanla çimenlerin üstünde buldum
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir