Kırmızı TR Plakalar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kırmızı TR Plakalar

İleti Hataylı » 15 Haz 2008, 13:23

kırmızı tr rumuzlu plakalar ve uygun durumda bulunmayan plakası olmayan araç sahiplerini veya sürücülerini normal hale getirmedikleri takdirde her seferde kontrollerde denk gelene 55 ytl ceza ve artı 1 cea puanı....

Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 15 Haz 2008, 13:54

Bu yasakların hepsi basımızdaki yasakcı örümcek beyinli eski kafalı yasalar yüzünden halen 100 sene öncesnin yasaları artık 2008 deyiz plakanın kenarindan sana ne ona ceza yaziyorsun.Ben Abd de 3 sene yasadım arabanı alınca 10 dolar veryorsun plakalarını almak icin ekstra bir 10 dolar daha verirsen babanın resmini bile koyarsın plakana ister inanın ister inanmayın.Ama bu yasakçılarla bu is olmaz hangi devirde yasiyoruz yakında alacagimiz havayı bile yasaklarlar bunlar  insanlarin ne giyecegine ne düsünecegine nasıl davranacagına karısacağına hizmet getir yol yap okul yap ekonomiyi düzelt avrupa birlgine gir ne biliyim binlerce is var yapacak.
Angry
Angry
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti Ufuk KAPLAN » 16 Haz 2008, 01:02

[quote="PİCK-UP"]cezaları baksaydık. hiçbir şey yapamazdık..
bende olanlar;;
kırmızı tr;;55 ytl
cam filmi;;75 ytl
flaş patlayan park lambaları;; 222 ytl
eksoz ucunada yazılıyormuş ama ne kadar olduğunu bilmiyoum..

[/QUOTE]

Cezalara baksaydık ben simdiye batmıstım :D

Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 16 Haz 2008, 01:22

helal sana ufuk.  Big%20smile
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti KATARİN » 16 Haz 2008, 01:51

Peki yarın öbürgünde bende plakamdaki harfleri kırmızıya rakamlarıda eflatuna boyatıp cercevesinide sarı yapsam???? Bence bunun yasaklı zihniyetle alakası yok hayatta uyulması gereken bazı kurallar vardır...
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 16 Haz 2008, 01:52

[quote="KATARİN"]Peki yarın öbürgünde bende plakamdaki harfleri kırmızıya rakamlarıda eflatuna boyatıp cercevesinide sarı yapsam????[/QUOTE]

yanlış anlamada kuyuya taş atmış olursun LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti KATARİN » 16 Haz 2008, 01:53

[quote="by wodoo"] [quote="KATARİN"]Peki yarın öbürgünde bende plakamdaki harfleri kırmızıya rakamlarıda eflatuna boyatıp cercevesinide sarı yapsam????[/QUOTE]

yanlış anlamada kuyuya taş atmış olursun LOL
[/QUOTE] Valla herkes fikrini beyan ediyor burda bende kendi fikrimi yazdım Smile ben taşı attım çıkarmak isteyen başlasın LOL
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Hataylı » 18 Haz 2008, 00:07

kurallar toplum düzeni için olduğuna inanıyorum.Kuraldışı davranan yanlızlığı tercih etmiştir.Münferit davranabilir.toplum(aile,cemiyet,okul,millet.. vs.) içinde yaşayan kurallara uymak zorundadır.Fikirler tartışılır ama doğrular savunulur.
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir