kasko yaptırayım mı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kasko yaptırayım mı

İleti PİCK-UP » 12 Haz 2008, 03:48

yaptır gitsin renoların yedek parçaları pahalı  sen işini saglama al

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti sinnex » 12 Haz 2008, 10:46

Yeni çıkan kaza raporu tutma olayı tam bir felaket, böyle prosedürlerle uğraşma haklıyım haksızsın diye yaptır kaskonu bak keyfine... Çalınması ve yanmasıda ayrıbir dert...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 12 Haz 2008, 10:54

[quote="sinnex"]Yeni çıkan kaza raporu tutma olayı tam bir felaket, böyle prosedürlerle uğraşma haklıyım haksızsın diye yaptır kaskonu bak keyfine... Çalınması ve yanmasıda ayrıbir dert...[/QUOTE]

dün sigorta ve kasko yeniledim. sigortacı arkadaşa yeni durumu sordum, karşılıklı anlaşma olduğu durumlarda gayet iyi iş gördüğünden bahsetti.

yeni uygulamada sadece karşılıklı anlaşmalı taraflar tutanak tutuyor, anlaşamazsanız gene eskisi gibi polis çağırıyorsunuz.

ayrıca aklımda kaldığınca can kaybı varsa, taraflardan biri alkollüyse, ehliyeti yoksa, sigortası yoksa, kamu aracı kazaya karışmışsa ya da kamu malı zarar görmüşse gene polis çağrılıyor.

o nedenle çok da sıkıntı yokmuş...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti ilk aşk » 13 Haz 2008, 01:05

yani ben diyelim ki 800 ytl ye kasko yaptırdım ve hiç kaza yapmadım 2. yıl kaça iner ödeyeceğim rakam
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 13 Haz 2008, 01:22

[quote="ilk aşk"]yani ben diyelim ki 800 ytl ye kasko yaptırdım ve hiç kaza yapmadım 2. yıl kaça iner ödeyeceğim rakam [/QUOTE]

kaskocuya sorsana sigorta şirketimi burası ..?  LOL pis renocu git bu siteden Angry
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ilk aşk » 13 Haz 2008, 01:25

[quote="minik"][quote="ilk aşk"]yani ben diyelim ki 800 ytl ye kasko yaptırdım ve hiç kaza yapmadım 2. yıl kaça iner ödeyeceğim rakam [/QUOTE]

kaskocuya sorsana sigorta şirketimi burası ..?  LOL pis renocu git bu siteden Angry
[/QUOTE]

merak etme yakında evine gelecem o zaman kaşıcam seni az kaldı LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 13 Haz 2008, 12:08

[quote="ilk aşk"]yani ben diyelim ki 800 ytl ye kasko yaptırdım ve hiç kaza yapmadım 2. yıl kaça iner ödeyeceğim rakam [/QUOTE]

Hiç kaza yapmazsan abi yanılmıyorsam %30'a kadar iskontolu satışları olabiliyor...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Hataylı » 16 Haz 2008, 00:15

Kasko trafik kazasında suçlu olsanız bile hasarınızı karşılar.ancak belli bir yaştan sonraki araçları sigorta şirketleri yapmıyor.Yapanlarda kaskoyu fiyatını yüksek tutuyor.Bu konuyu sigorta şirketlerinden araştırmanı tavsiye ederim.Trafiği yoğun olan şehirlerdeki araç sahipleri kaza riskini göz önünde bulundurmalıdır.
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 16 Haz 2008, 00:34

[quote="sinnex"]Yeni çıkan kaza raporu tutma olayı tam bir felaket, böyle prosedürlerle uğraşma haklıyım haksızsın diye yaptır kaskonu bak keyfine... Çalınması ve yanmasıda ayrıbir dert...[/QUOTE]

kaza raporu hakkında söylemişsin ama boş konuşmuşsun. 1 ay önce aracıma minibüs çarptı. param 4.gün hesabıma yattı. çok da kolay. prosedür falan da yok. fotosunu çekiyor exper o kadar... polis çağırsan 2 saatten önce gelmez... kasko konusunda aracın çalındığında nasıl için yanar onu düşün. paran çoksa yaptırma tabii.. herkes kendini bilir..
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir