DUYGULAR MI? KURALLAR MI?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DUYGULAR MI? KURALLAR MI?

İleti sinnex » 16 Haz 2008, 12:31

Kurallara hep uyarım ki ehliyetimi aldığımdan beri bir defa ceza yedim, emniyet kemeri yüzünden, sonra kazada kendimi ön camda bulunca artık emniyet kemersiz araç sürmüyorum tanıdıklarıma da sürdürmüyorum...

sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti melodizm » 16 Haz 2008, 12:45

sen kurallara uy uymayana müdahale etme manyak kaynıyo trafikte..adam daha dün çamlıcadan gelirken arabanın kıçına kadar girdi sellektör yapıyordu çekildim inanın beni geçmedi ve bu ticari taksiydi.. sisleri bile yanıyordu ..allah islah etsin onları...Confused
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Haz 2008, 16:39

[quote="melodizm"]sen kurallara uy uymayana müdahale etme manyak kaynıyo trafikte..adam daha dün çamlıcadan gelirken arabanın kıçına kadar girdi sellektör yapıyordu çekildim inanın beni geçmedi ve bu ticari taksiydi.. sisleri bile yanıyordu ..allah islah etsin onları...Confused[/QUOTE]

AngryBen olsam o durumda freni köklerdim arkadan çarptıktan sonra da polisi çağırırdım. Nasılolsa arkadan vuran suçlu...AngryAngryAngryAngryAngryAngry

Böyle sisfarları yanık dolaşan oCensored çocuklarını işkence yaparak öldürmek lazımAngryAngryAngryAngryAngry
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 16 Haz 2008, 18:03

Birçok kurala uyuyorum,ama 90 km hız sınırını delebildiğim kadar delerim fazla değil 110-120 arası hatta 110-120 bile bayıyor bazen..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 16 Haz 2008, 18:39

kurallar trafikte yaşama daha sıkı sarılmayı sağlar.
hiçbiri boşuna değildir.

arabaya binince ilk işim anahtarı çevirip uyarı ışıkları sönene kadar kemeri bağlamaktır...
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir