evet arkadaşlar maçı 3-2 yendik sonunda

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

evet arkadaşlar maçı 3-2 yendik sonunda

İleti ünsal » 16 Haz 2008, 14:01

[quote="lazianke"][quote="KATARİN"]Çekostavaklar skodanın reklamını yapmıyorlar TÜRKİYEDE ama biz onları reklam ettik DÜNYAYA LOL[/QUOTE]
çekler skodayı türkiyede iyi dağıtamıyor ama biz onları iyi dağıttık.LOL
şükürler olsun...ClapClapClap
[/QUOTE]

doğru hocam ...LOL

hayırlı uğurlu olsun türkiye .... ClapClapClap

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti BaTeRRiiSStt » 16 Haz 2008, 14:16

Son 15 dakıkada kaç tane macı cevirebilir bir takım? Bencede Fatih terim e rağmen maçı aldık. Bu kadar yetenekli oyuncuya rağmen hala takım oyunu diye bişey yok bireysel beceri hep.. arda,nihat yada bir başkası gününe olucak da maç alıcaz. Sadece futbolcuları gaza getirsin başka bir numara yok. Sen 70milyonluk ulkesın 10mılyon nufusu olan ülkelerle başa cıkamıyorsun .. Tabi bu Terim in ayıbı değil hemen hemen hiçbir konuda altyapısı olmayan bu ülkenin ayıbı.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti sinnex » 16 Haz 2008, 15:18

[quote="BaTeRRiiSStt"]Son 15 dakıkada kaç tane macı cevirebilir bir takım? Bencede Fatih terim e rağmen maçı aldık. Bu kadar yetenekli oyuncuya rağmen hala takım oyunu diye bişey yok bireysel beceri hep.. arda,nihat yada bir başkası gününe olucak da maç alıcaz. Sadece futbolcuları gaza getirsin başka bir numara yok. Sen 70milyonluk ulkesın 10mılyon nufusu olan ülkelerle başa cıkamıyorsun .. Tabi bu Terim in ayıbı değil hemen hemen hiçbir konuda altyapısı olmayan bu ülkenin ayıbı.[/QUOTE]

Bizler böyle milletiz, severken öldürürüz... Fatih hocanın büyüklüğünü tartışmam bile, kaldı ki Türkiye'ye yüzlerce yabancı hoca geldi, hangisi bir uefa kupası kazandırdı, ama taktikle ama ara gazı ile ne farkeder bizler kendi insanımıza sahip çıkmazsak daha çoook alt yapısız gezeriz, BIRAKINDA İLK 8 DEYİZ KEYFİNİ ÇIKARALIM....
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Haz 2008, 17:04

Abiler maç süperdi yaw 0-2 den 3-2 ye.... nHer gol olduğunda camı açıp bağırdım, hatta anırdım resmennnNuke
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 16 Haz 2008, 17:07

maçın adamı nihat değil ardaydı  en iyi arda oynadı takımın lokomotifi oldu semihle başlarken hata yaptı semihi oynatcaksan 2. yarıda alcaksın oyuna
ama nihaat süper vurdu topa son golde henry stilinde çok klas vurdu kerata Big%20smile
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FORM » 16 Haz 2008, 17:45

bütün futbolcularımız güzel oynadı.fakat servet yüreğini koyarak fark yememizi önledi.bizlere bu sevinci yaşattıkları için milli takımımıza başarılar diliyorum.
FORM
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 16 Haz 2008, 17:54

[quote="BaTeRRiiSStt"]Son 15 dakıkada kaç tane macı cevirebilir bir takım? Bencede Fatih terim e rağmen maçı aldık. Bu kadar yetenekli oyuncuya rağmen hala takım oyunu diye bişey yok bireysel beceri hep.. arda,nihat yada bir başkası gününe olucak da maç alıcaz. Sadece futbolcuları gaza getirsin başka bir numara yok. Sen 70milyonluk ulkesın 10mılyon nufusu olan ülkelerle başa cıkamıyorsun .. Tabi bu Terim in ayıbı değil hemen hemen hiçbir konuda altyapısı olmayan bu ülkenin ayıbı.[/QUOTE]

Sonuna kadar katılıyorum Clap
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti Crzyboy » 16 Haz 2008, 18:26

[quote="mygokhan"] [quote="BaTeRRiiSStt"]Son 15 dakıkada kaç tane macı cevirebilir bir takım? Bencede Fatih terim e rağmen maçı aldık. Bu kadar yetenekli oyuncuya rağmen hala takım oyunu diye bişey yok bireysel beceri hep.. arda,nihat yada bir başkası gününe olucak da maç alıcaz. Sadece futbolcuları gaza getirsin başka bir numara yok. Sen 70milyonluk ulkesın 10mılyon nufusu olan ülkelerle başa cıkamıyorsun .. Tabi bu Terim in ayıbı değil hemen hemen hiçbir konuda altyapısı olmayan bu ülkenin ayıbı.[/QUOTE]

Sonuna kadar katılıyorum Clap
[/QUOTE] bendee!!
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti favo29 » 16 Haz 2008, 22:06

Uefa finali hariç böyle bir heyecan hatırlamıyorum.Öyle gerilmişim ki 3. golde ne yaptığımı hatırlamıyorum,kendimi yerde buldum boynumu ağrıtmışım bi on gün çekerim artık.
Hepsine helal olsun ama özellikle servet-arda-nihatClap 
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk05 » 16 Haz 2008, 23:44

Arkadaşlar dün akşam konvoyda çalmak istediğim şarkı vardı hep seninleyiz türkiye.. türkiye şarkısı diye sunulanlardan bin kat daha güzel olduğunu düşünüyorum.Bilmeyenler için ulkerin sitesinde şarkıyı daha iyi kalitede indirebilirsiniz.internette olanların kalitesi bozuk.umarım hırvatistan maçı sonrası bu şarkıyla gezmek nasip olur.
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 17 Haz 2008, 00:02

işte türkün gücü
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti lazianke » 17 Haz 2008, 06:46

osmanlıda bir haçova meydan savaşı vardır. savaş kaybedilirken ordudaki din adamları felan geri hizmet birliklerini de gaza getirirler, millet kepçe, kazan, kaşık ne bulursa üşüşür düşmana, savaş kazanılır...
bu maç ona benzedi...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti loveskoda » 17 Haz 2008, 11:50

[quote="lazianke"]osmanlıda bir haçova meydan savaşı vardır. savaş kaybedilirken ordudaki din adamları felan geri hizmet birliklerini de gaza getirirler, millet kepçe, kazan, kaşık ne bulursa üşüşür düşmana, savaş kazanılır...
bu maç ona benzedi...
[/QUOTE]

LOLLOLLOLLOL Aynen öyle oldu LOLLOLLOLLOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 17 Haz 2008, 13:13

[quote="lazianke"]osmanlıda bir haçova meydan savaşı vardır. savaş kaybedilirken ordudaki din adamları felan geri hizmet birliklerini de gaza getirirler, millet kepçe, kazan, kaşık ne bulursa üşüşür düşmana, savaş kazanılır...
bu maç ona benzedi...
[/QUOTE]

hatırlıyorum bizim bi tarih öğretmeni de söylemişti böyle bir şey.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti parsanoto » 17 Haz 2008, 13:47

BU MAÇIN TARTIŞMASIZ EN İİ OYUNCUSU ARDA TURAN DIR..BOYUNDAN VE YAŞINDAN BÜYÜK OYNUYOR..2,YARI RESMEN ÇEKLERİN SAĞ KANADI ÇÖKERTTİ,SAĞ KANAT YETMEDİ ARA SIRA GİTTİ SOL KANATLARINIDA ÇÖKERTTİ.AVRUPA BASINI BİLE HER YAZIDA ARDA TURAN DAN BAHSETMİŞ..BU FUTBOLUNUN ÜSTÜNE DAHADA KOYACAĞINA İNANIYORUM..CRISTIANO RONALDODAN EKSİKLERİ SÜRATI VE ŞUTLARI..ŞUTLARINI GEELİŞTİREBİLİR AMA SÜRAT GELİŞTİRİLEMEZ Bİ YETENEKTİR..
BÖLE GENÇ FUTBOLCULARIMIZLA BU TİP BAŞARILAR ELDE EDEBİLİYORSAK,UZAKLARDA FUTBOLCU ARAMAYI BIRAKIP FUTBOLCU YETİŞTİRMEYE ÇALIŞMALIYIZ..BÜYÜK TAKIMLAR ALT YAPILARINA GEREĞİNDEN FAZLA ÖNEM VERMELİ..ÖZELLİKLE FENERBAHÇE.İMKANLARI ÇOK MÜSAİT AMA ALT YAPIYA ÖNEM HİÇ YOK.ÜLKEMİZİN DÖRT BİR YANINDA NE YETENEKLER VAR,BUNLARI TOPLAYIP HEM OKUL EĞİTİMİNİ HEM DE SPOR EĞİTİMİNİN VERİLEBİLECEĞİ TESİSLER KURULMALI..TIPKI AJAX ALTYAPISI GİBİ.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti gurdal07 » 17 Haz 2008, 16:58

arda tr de  uzun kalamaz ingiletereden iyi bi teklif gelirse atar kendini. elde tutmak zor çünkü
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Hataylı » 18 Haz 2008, 22:26

Maçın sonucu şüphesiz tüm Türkiye'yi mutlu etmiştir.Ama silahlarıyla sağa sola ateş ederek canlar yakanlara ne demeli.Biz sevinmeyide üzülmeyide bilmiyoruz.
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir